Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
4 minutes ago, 4th and Goal said:

^^

 

  Reveal hidden contents

spacer.png


 

  Reveal hidden contents

Pokušavam užariti temu al ne ide :classic_dry:


 

  Reveal hidden contents

Samo stvarno ne mogu vjerovati da koristiš caps lock u čitavim rečenicama. Šta te toliko može izbaciti iz takta? 😁

 

Probala sam da odgovorim tamo u spojleru ali mi je forum nekako napravio pičvajz od posta kad sam htela da ubacim odgovor u kvot spojlera pa bolje ovde :classic_biggrin:

Elem, nisam rekla da ga koristim u celim rečenicama nego da je dobro dok ne počnem da ga koristim :classic_cool: inače veći razlog za Caps lock mi je kad ne mogu da povećam tekst na telefonu, oćoravilo se s godinama :classic_sad:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se držim pab kvizova, sve sa kamerama mi je previše :classic_biggrin: dok sam studirala, zvali smo razne radio stanice i učestvovali u njihovim kvizovima, ali ipak je to drugo kad te niko ne vidi.

Kad smo kod toga, sad uhvatih u Slagalici, pitanje kako se zove petougaona zgrada američkog Ministarstva odbrane, čovek kaže pentagram :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Iskocilo mi ovo na YouTubu nedavno, Croatia Records (Jugoton) izbacila pesmu od grupe Stijene - Balkanska korida. Uz muziku ide i prigodan spot koji su verovatno nedavno snimili za ovu priliku. Moram priznati da mi je izmamio osmeh, zaista originalna ideja. Nedostaje malo uskladjenosti u ritmu melodije i potezima matadora, ali svaka cast za ideju.

 

 

Edited by Milutinov Tata
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

To sam čula ranije ali ne znam je li i koliko naduvana priča. U svakom slučaju tako je i sinove vaspitala, nažalost.

A jesi li video kako su zeznuli pitanje sa Catwoman, obično sastavljači Potjere ne prave takve greške, tu su i mene zbunili pa sam išla da proveravam :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

To sam čula ranije ali ne znam je li i koliko naduvana priča. U svakom slučaju tako je i sinove vaspitala, nažalost.

A jesi li video kako su zeznuli pitanje sa Catwoman, obično sastavljači Potjere ne prave takve greške, tu su i mene zbunili pa sam išla da proveravam :classic_biggrin:


Samo sam kraj uhvatio a i to na preskokce, koje je pitanje bilo?

Link to comment
Share on other sites

Just now, alcesta said:

Koji je alter ego Seline Kajl u Marvelovom univerzumu :smiley5:


Haha, ne bih to znao 😄

 

Primijetio sam u zadnje vrijeme da ima više nekih bezveznih pitanja (ne mislim na ovo), npr. uhvatio sam nedavno epizodu sa bukvalno 10 pitanja iz nogometa i to uglavnom baš neke gluposti. Opada kvaliteta pitanja (a i lakša mi se sada čine u odnosu na ranije) a evo ima i grešaka u sastavljanju. Ali je zato Superpotjera super 😁 bilo je par sjajnih nastupa. Jedino mi je bezveze što ostave kraj nastupa posljednjeg natjecatelja za iduću epizodu.

Link to comment
Share on other sites

Inace, pre pola sata se pojavio jos jedan jez, ali dok sam ja sklonila Paka i obula patike, on je pobegao :ajme:

Medjutim, Pako je miran, tako da se nadam da je pobegao kod komsije :smiley50:

Edited by Boxy
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...