Jump to content

oldie but goodie


ćušpajz

Recommended Posts

Za Varaju sam cuo pricu starijih ljubitelja kosarke da je imao problem da nije mogao da ubaci loptu ako zna da ta cuva visi protivnik. Ako je znao da je protivnik nizi nije imao limita. 

 

Inace, imam predstavu kako je njegova igra izgledala, ali nisam odgledao sve kad se sabere postenu utakmicu njegove igre. A nekako nisam cijenio njegov rad u Savezu (bez racionalnog objasnjenja), mada vjerujem da je razlog i to sto je bio posten covjek u vrijeme kada neposteni vladaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/10/2019 at 12:46 AM, uini said:

da. bar se tako ja secam. i u sarlotu je bio odlican  *edit sa dikijem je igrao

Dolazio G Rice na onaj humanitarni prijem na Belom Dvoru koji je organizovao Divac onomad (kad mu iskljucishe struju, valjda zbog knjaze milose)...
Mene mrzelo da se slikam sa njim, Polardom, Pedjom... Smarali ih svi, meni bio smor

 

 

Quote

Izvor: B92, 22.Sep.2007, 12:00

 

Među brojnim zvanicama bili su bivši Divčevi saigrači iz reprezentacije Jugoslavije i NBA lige - Aleksandar Đorđević, Žarko Paspalj, Predrag Danilović, Toni Kukoč, Saša Vujačić, Predrag Stojaković, Bob Džekson, Kris Veber, Saraus Marčuljonis, Skot Polard, Glen Rajs i Panazatis Fasuljas.

Struja je, usled kvara na lokalnoj trafo-stanici, nestala oko 19.45 a došla je u 21.15, samo nekoliko minuta pošto je završeno montiranje agregata. Predstavnici protokola su rekli Beti da je agregat donet sa strane, ali nisu umeli da kažu ima li Beli dvor sopstveni agregat.

 

Ja bio zaposlen tada u preduzecu Kraljevski Dvor..


ahahah Bob Dzekson

Edited by Squabbit
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...