Jump to content

oldie but goodie


ćušpajz

Recommended Posts

Prvi put čujem za ovog košarkaša, Radisav Ćurčić. Centar, osvajač zlata na SP u Buenos Airesu, a igrao jednu sezonu u Dallasu '93. Možda neko može da kaže nešto više o ovom čoveku, na YT jedino nađoh ove hajlajte gde ga Džordan i ekipa solidno uništavaju. Ćurčić #44 je dobio solidnu minutažu, s obzirom da je ceo meč maltene bio garbage time 😀...

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 7/18/2019 at 12:44 AM, Whitnail said:

Prvi put čujem za ovog košarkaša, Radisav Ćurčić. Centar, osvajač zlata na SP u Buenos Airesu, a igrao jednu sezonu u Dallasu '93. Možda neko može da kaže nešto više o ovom čoveku, na YT jedino nađoh ove hajlajte gde ga Džordan i ekipa solidno uništavaju. Ćurčić #44 je dobio solidnu minutažu, s obzirom da je ceo meč maltene bio garbage time 😀...

Ono što se sećam je da je u AmeriKi dobio nadimak Beli slon. Čitao sam u Košu da je krenuo sam da se šiša pa pošto je sve upropastio na kraju je obrijao glavu. Kad se pojavio na treningu svi su se šokirali.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

#fotke (ima svašta)

1.deo  (ovde ima dole još albuma po klubovima, m/ž košarka, igrači kad su bili mali,... scroll)

2. deo

3.deo

4.deo

 

## Duda

Quote

 

Iz Tempo časopisa 1979. godine...

- Dušan Duda Ivković, inženjer geologije, obučen u JNA za aviodispečera, vodi tim Partizana vrlo uspešno i završava školu za trenera. Ipak...
"Nemam određenih ambicija. Znam jedno: neću još dugo sedeti na klupi, a onda ću potražiti neki mirniji poziv, stolicu u nekoj kancelariji..."

12729094_835339303261536_344802621181355

izvor

 

 

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, freethrow said:

gledajte deco šta je plej životinja

❤️

 

 Pretpostavljam Kaselova ruki sezona. Kakvu skolu je popio 😄

Inace, ne mogu da vjerujem koliko efikasna srednja promjena. Slicnu je imao i Drazen. Nd bj covjek nikada rekao da moze da bude neodbranjiva.

Link to comment
Share on other sites

Da, baš u komentarima porede Kajrijeve mnogobrojne bravure i Kevinov jednostavan pristup koji mu je, kada nije bio povređen, redovno obezbeđivao barem dva bacanja. Pri tome je imao neobičnu mehaniku šuta, ali strašan u završavanju na obruču sa levom rukom... 

Link to comment
Share on other sites

On 7/20/2019 at 8:07 PM, Asterion said:

 

I njegov prvi trener, Prvulov Rada Prle, koji ga je prvi snimio i rekao da će mali biti Bog. Inače, Prle je trenirao Čabarkapu, Davidovca, jednog lika iz Beobanke ili Beopetrola (nosio je šorts naopako), mislim da ih ima još.

Izuzetan trener koji samo sa decom radio i bio pravi košarkaški fanatik. Sad je u penziji.

Trenirao i mene, ložio me da ću biti Bodiroga.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...