Jump to content

oldie but goodie


ćušpajz

Recommended Posts

Ne znam, ne znam. Visina i duzina top, a tijelo kao vreteno, cvrst kao stijena. Mozda se Marko Jaric tome primakao. A Sasa je pride bio i uzasno jeben tip, plus sto je na terenu uvijek to dobri kanalisao.

 

Manu je posebna kategorija vise zbog te svoje eksplozivnosti, promjene pravca i nepredvidivosti. 

 

Inace, ovaj snimak mi je sila sto igra protiv Hjustona. Mnooooogo sam ga gotivio. Bek iz udzbenika. Predivan za gledanje. Prelijep sut, savrsena gradja, a faca kao Vil Smit.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, uini said:

plus za 7/7 video. a ovog kucanja mi je baš dosta. od toliko genijalnih stvari koje je uradio, ljudi samo žvaću o kucanju gde se arvidas sklonio

 

Nije stvar toliko u posteru koliko u onom pogledu koji je psd bar po svojim recima uputio sudiji (sudijama), dosta neke suptilne drcnosti, sportskog inata vidim u tom pogledu. Ono kao necete nas spreciti da pobedimo i taj neki fazon. :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

i danas bi bio najbolji evropski bek u oba smera. osim manua ne mogu da se setim niti jednog neamerickog beka koji je bolji 

Kako se Drazen kotira/kako se na njega gleda kad se sve uzme u obzir? 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Marko said:

Kako se Drazen kotira/kako se na njega gleda kad se sve uzme u obzir? 

O Drazenu je glupo pricati u nekim kategorijama. Covjek je na neki nacin bio revolucija sam za sebe. Ja sam ovde vise govorio o fizickom aspektu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dejl Elis je bio mama. Igrao sam kao klinac neku 4bitnu NBA igricu na 286 kompjuteru i tu uzmeš Sijetl sa Nejtom Mekmilanom i Elisom ili Finiks sa Čejmbersom i samo trpaš...

 

Nego, jedna za Uinija, jedan od omiljenijih momenata iz karijere PeEsDea, malo gejbešinga...

 

Spoiler

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

uff mislim  da sam i ja to igrao

 

neki nba gde su lakersi i celticsi zakon ali sijetl je up and coming

 

 

a ovo ako je danilovic/vilkins je opasna sekvenca

 

edit jeste, sa sve besmrtnim psd sutom i besmrtnim binelijem

 

kako sam se lozio na taj psd sut i njegov difens:heart:

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Ima i verzija NBA live za Barselonu 92 igrica se zove Team USA Baketball za SegaMega Drive. Ima i YUG i CRO, na igrici nam nisu uveli sankcije. Ladno u nasoj repki debeli Stargi. 

 

Quote

 

spacer.png

 

The game could be played in various ways: players could play against each other, or against the computer. Games against the computer were divided into two modes, "Exhibition" or "Tournament". Players could pick from one of the countries around the world to represent in the Olympics:

In the actual Olympic tournament, Croatia took the silver medal in the USA's closest match, with Lithuania taking bronze after being defeated by the USA in the semi-finals.

The player can also use an All-World team, comprising the best players among the non-US squads, including Toni Kukoč, Bill Wennington, Andrew Gaze, Rik Smits, Sarunas Marciulionis and Vlade Divac.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, pepe sancez said:

 

Jedan dobar, patriotski 🙂

Udzbenicki sta trebaju da budu osnovni kvaliteti jednig beka. Koja je to efikasnost na tako kratko zadrzavanje lopte. Cudo jedno.

 

 

Protok lopte u napadu :s_w: :Hail:

 

Subjektivni osecaj je da bi i danas 25 godina kasnije neki elitni defanzivci ovo ispratili samo pogledom kao tad talijani. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Iz te ekipe 90tih, da treba da biram dvojicu za basket, uvek bih uzeo Danilovića i Palja.

 

Interesantno je sa ove distance posmatrati te SFRJ i kasnije SRJ ekipe - sva lepršavost, sjajna dodavanja, protok lopte, medžikdžonsonovske asistencije... sve je uvek bazirano na par trpača sa distance: ranije Dražen i Perasović, Paspalj i Kukoč, kasnije Saša & Saša, Paspalj... Podseti me igra uvek pomalo na GSW iz prethodnih 5 godina... i onda skapiram da mi je zato toliko gotivno da ih gledam danas u NBA.

Edited by freethrow
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...