Jump to content

oldie but goodie


ćušpajz

Recommended Posts

Former NBA shooting guard Vernon Maxwell said that he planned to chase down Basketball Hall of Fame center and ex-Houston Rockets teammate Hakeem Olajuwon and "stab the s--t out of him" if police didn't break up a fight between the two during halftime of a road game against the Seattle SuperSonics.

 

https://syndication.bleacherreport.com/amp/10044292-vernon-maxwell-says-he-once-tried-to-stab-hakeem-olajuwon-during-halftime-fight.amp.html

  • WOW 4
Link to comment
Share on other sites

Quote

Na današnji dan pre tačno 24 godine, Jugoslavija je postala šampion sveta u košarci!

U finalu je savladana Rusija rezultatom 64-62. Željko Rebrača je bio najefikasniji sa 16 poena i 11 skokova uz ključne poene i rampu, za MVP-a je proglašen Dejan Bodiroga.

Sastav: Dejan Bodiroga, Vlado Sćepanović, Saša Obradović, Nikola Lončar, Dragan Lukovski, Miroslav Berić, Saša Đorđević, Željko Rebrača, Predrag Drobnjak, Nikola Bulatović, Dejan Tomašević i Milenko Topić. Trener: Željko Obradović.

 

 

  • Like 5
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

 

 

 

Kako sam skakao kao nenormalan po kuci na blokadu Rebrace na Mihajlovu i na skok u napadu Rebrace posle promasenog slobodnog bacanja i "pospremanja" lopte u obruc nakon toga.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Borca said:

 

Kako sam skakao kao nenormalan po kuci na blokadu Rebrace na Mihajlovu i na skok u napadu Rebrace posle promasenog slobodnog bacanja i "pospremanja" lopte u obruc nakon toga.

 

Ja imala 2 i po godine tada 🙃 Srećom ima snimaka na YT pa sam svejedno skakala od sreće kao i ti. 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Pa šta ste radili? 😄 

 

what happens in 98 finsls, stays in 98 finals. inace [chru stori], isli smo nakon tekme preko brankovog mosta feat gomila ljudi i jedan lik se samo popeo od srece i skocio dole. mi bili u fazonu, okej.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/9/2022 at 7:44 PM, uini said:

 

what happens in 98 finsls, stays in 98 finals. inace [chru stori], isli smo nakon tekme preko brankovog mosta feat gomila ljudi i jedan lik se samo popeo od srece i skocio dole. mi bili u fazonu, okej.

 

Naterao si me da podelim priču iz finala sa Litvanicma 1995. Pozvao ja na gajbu jedno 10 ljudi, polužurka ali prati se basket religiozno. I sad moj kasniji kum koji je veliki ljubitelj košarke i bivši basketaš i sve se jako uzbudio, malo smo i popili i kad je krenuo Sale da sipa mi svi vičemo, jebemo majku Marčuljonisu i sve, ali ne, kum takes it one step further, u ekstazi otvara ulazna vrata od stana i iz samo njemu znanih razloga lupa iz sve snage pesnicama na susedna vrata uz nadljuske urlike umriiiiiii crkniiiiiii jebeeeemtimaateer.

 

E sad, tu živeše skromna i vremešna udovica bez porodice, fina žena koja je preživela bila svašta, WW2 u Bosni i sve. I onda ona sutradan dolazi kod nas - bili smo u vrlo prijateljskim odnosima - i kaže, jao zamislite juče šta se desilo, ja legla da spavam a neko pokušao da provali u stan i pretio mi...

 

Kraj oftopika.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

On 8/9/2022 at 3:40 PM, DameTime said:

 

 

 

Jedna od scena koja će mi ostati zauvek urezana: slavlje posle pobede, na drugarovoj fići nas 6-7, drug i ja na krovu. Kolona prolazi kroz prepun centar grada, ja iz sve glasa pevam "Atina je mali grad..." i u tom trenutku primećujem u masi kevu i ćaleta koji me zaprepašćeno gledaju. Dobro, ćale malo manje zaprepašćeno 😄

 

Kad sam se vratio kući, keva uverene da sam bio pijan, a ja ni kapi alkohola. Pa me tera da mi oseti dah da proveri i ništa joj nije jasno kako sam mogao trezan onako da se ponašam. A ja samo odgovaram - adrenalin kevo, adrenalin...

Edited by realno *w
  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...