Jump to content

oldie but goodie


ćušpajz

Recommended Posts

Karmelo Entoni i dalje drži rekord sa najviše postignutih poena u nizu, 26 poena na utakmici za Denver 2008. godine. Držao je i rekord za najviše postignutih poena za četvrtinu (33) koji je kasnije srušio Klej postigavši 37 poena. 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, freethrow said:

Više Peni Hardavej, ali da.

 

penny nije imao dobar šut a opet je bio spektakularan kada se strmoglavi na ulaz pa se okrene za fejd kao balerina ako ne asistira iza leđa ili prikuca po obruču

 

rej alen je imao to zaustavljanje u mestu za šut, generalno opasan iso-baja koji ne davi loptu

i dalje sam pri tvrdnji da je khris 2.0 bio pre khrisa 1.0 ( :

Link to comment
Share on other sites

Khris ovako atraktivnu video kompilaciju ne može da napravi ni na kućnom košu u sobi. Meni baš i nemaju neke veze njih dvojica, Khris mi je više neki Joe Johnson tip, dugački smooth napadač sa dobrim fundamentima. Ray je bio mnogo eksplozivniji igrač, dok se nije pretvorio u klasičnog catch & shoot specijalistu u drugoj fazi karijere.

Link to comment
Share on other sites

Malo je i ubrzano, kao i svi ti stari videi. Sjajno. Imam drugare koji ovako šutiraju.

 

Nego, da ne spemujem LBJ topik, prisetio sam se ostarelog Jabbara, koliko je taj čovek underrated iz milion razloga, a realno ako se usvoji skoro pa bilo koji kriterijum vrednovanja igrača alltime, mora biti ili prvi ili drugi ili treći.

 

 42 fucking godine. Odmotavanje iz pika. Borba u prepunom reketu i to prepunom batinaša, a ne tiktokera. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...