Jump to content

Grupa F (Cro, Mor, Bel, Can)


Koja reperezentacija ide dalje?  

34 members have voted

  1. 1. Koja reprezentacija ide dalje

    • Hrvatska
      26
    • Kanada
      6
    • Belgija
      27
    • Maroko
      6


Recommended Posts

Ja imam osjecaj i da Kevin prosto nema tu lidersku crtu da se nametne kao autoritet. Veliki majstor ali i poprilicno beskrvan igrac. Redovno nestaje u velikim mecevima, ne sjecam se da je od Reala 2020. Odigrao veliku utakmicu na nivou. 2021. Finale LP nebitan, prosle sezone dvomec protiv Reala nakon gola u 2. minuti prvog meca nije postojao na terenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kladionice , interesantno, i dalje veruju Belgijancima, trenutno su kvote potpuno egal 2.6 i 2.6 za pobedu i jednih i drugih. 

Cini se da bukmejkeri vise veruju njima, nego sami navijaci Belgije.

Kad krene utakmica te price o strujama u svlacionici padaju u vodu, a na terenu Belgijanci sigurno NISU slabiji od Hrvata, cak stavise, verovatno i imaju veci nominalni kvalitet. 

Sva tri znaka su u igri i pobeda Belgije od 2 0 , ali i laka pobeda Hrvata. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Bugl Khan said:

Dobro, nije baš tako, ali da je lik u najmanju ruku neprofesionalan, to je. Možeš navijati za Kanadu, ali ovo ti je posao. Ne možeš imat glas kao da slaviš Novu godinu kada Kanada da gol, a kada ga da Hrvatska imat glas kao da si saznao da te žena vara s najboljim frendom.

 

To je Mladen Stojanovic, izvinjavam se ako sam pogresio prezime, ali mislim da je tako nekako, on je iz Bosne ili sa tih prostora, inace je ok komentator u ostalim utakmicama, znam da hajpuje i navija za Dzeka i Bosance. Ono sto je cudno, prenosio je Zrinjski u kvalifikacijama NON STOP i ovako se isto drao kad je Zrinjski zabijao golove i izbacivao recimo Utrecht. A Zrinjski je koliko znam bosansko, ali hrvatski klub, pre svega, tako da cela ta prica oko Hrvata i njega je cudna. 

 

Inace, Arena je ULTRA neprofesionalna televizija, posebno kad prenose Partizan u fudbalu, to je uzas na sta lice ti prenosi, kad se prenosi Zvezda , nju prenose likovi koji su navijaci Zvezde, ali nisu bas tako ostrasceni kao onaj Stefanovic ili Stanic, da ne govorim o drugima. 

Sve u svemu, NESTVARNO neprofesionalna televizija, da na kazem amaterska. 

 

Ovde treba reci i da je Arena pod direktnim uticajem srpske vlade, tako da je moguce da postoji direktiva da se ne hajpuju Hrvati i da se ne velicaju golovi njihovi, mozda je to razlog. Arena recimo nije prenosila utakmice lazne drzave Kosovo u ovim utakmicama Lige Nacija, dok je SK njih prenosio. Ne prenose ni utakmice Shkendije iz makedonske lige , recimo, dok rade sve druge itd itd. 

 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mada, mogu da prodju i sa porazom, ali Kanada treba da dobije Maroko, pred 30k navijaca iz Kazablanke. 

A nesto mi govori da ce Borjan nespretno da ispusti loptu u datom trenutku, ako zatreba. 

Nece im tako lako preci preko onog transparenta sa tribina, ako mu se ukaze prilika da bude neki faktor na ovoj utakmici. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ако је Данска испала може и Белгија. Само је питање шта је веће изненађење Хрватска или Белгија. Са становишта неиспуњених очекивања свакако Белгија, са становишта формалног ауторитета односно репрезентација која брани друго место веће је изненађење да испадне Хрватска. Што би коментататор рекао: "Jедна репрезентација мора испасти један вратар мора одбранити " - пенал серија Италија '90 Румунија - Ирска

Link to comment
Share on other sites

Hrvatska ume da igra ovakve utakmice. Imaju strpljenja, ne gube glavu uopste ako protivnik preokrene. Ogroman respekt za njih jer pored veliko znanja imaju i fantasticnu psiholosku pripremu. Uvek ce igrati svoju igru.

Ubedjen sam da dobijjaju ovo, a ako posle budu igrali protiv Nemacke, dobijaju i to.

Link to comment
Share on other sites

On 11/30/2022 at 1:09 PM, Bugl Khan said:

Dobro, nije baš tako, ali da je lik u najmanju ruku neprofesionalan, to je. Možeš navijati za Kanadu, ali ovo ti je posao. Ne možeš imat glas kao da slaviš Novu godinu kada Kanada da gol, a kada ga da Hrvatska imat glas kao da si saznao da te žena vara s najboljim frendom.

 

Jedan deo mene veruje u to da mu (njemu, komentatoru) je tako sugerisano sa vrha.
Ipak je ArenaSport SNSova/mtsova "kcer firma". Ni najmanje me ne bi cudilo da je to bio slucaj.

Link to comment
Share on other sites

Azar konaco nije u 11..setio se Martinez da ga klupira..samo,da nije zakasnio malo sa takvom odlukom?
Nema Lukakua unutra..ocito nije spreman za 90' fudbala..KDB pomeren u sredinu..bice problema za njega i Witsela ovde..tesko ce njih dvojica protiv trojice hrvatskih veznjaka. Mislim da je morao poceti sa Tilemansom, Witselom i KDB zajedno,a da Karaska ostavi na klupi.

Hrvatska istih 11 kao protiv Kanade. Jasno je - tim koji pobedjuje se ne menja.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...