Jump to content

Srbija - mečevi uživo


Recommended Posts

1 minute ago, Riad said:

Cemu nervoza, ovo nije bitan mec svicarci svakako gube danas, znalo se od pocetka da je sa svicarskom za prolaz 😄

 

Mislim da se u slucaju istog broja bodova gleda prvo gol razlika. Ako Svajcarci izvuku bod danas, mi moramo da ih deklasiramo za prolaz, s obizrom na to koliko nam je puna mreza posle 2 kola.

Link to comment
Share on other sites

Kakvi bednici. Standardno loženje pred prvenstvo i onda uvek bolno otrežnjenje. Piksi od Murinja do lokalnog pijanca ispred dragstora, bukvalno od kurčenja do toga da ne povuče dva dobra poteza. Kiks protiv jedne od najgorih ekipa na prvenstvu. Gomila antifudbalera, koji ne mogu jednostavne operacije na terenu da izvrše. Pas od par metara je složena operacija. Par igrača koji nešto znaju, nedostatak bilo kakvog sistema i organizovane igre.. mi smo kad se pogleda kroz prethodnih 20ak godina ubedljivo najbesmislenjja ekipa na takmičenjima. Bez inteligencije, bez karaktera, bez dobrog fudbala, bez fizičke spreme..

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno, ali neverovatno. Kako je moguće da Piski ovako loše vodi utakmicu danas, to nije loše vođena utakmica, to je katastrofalno vođena utakmica, ako je uopšte vođena.

 

Piksi ogroman minus za ovo danas, ali ogroman.

 

Ne znam, stvarno ne znam. Igraju petom, akrobacija, pokušavaju da ponize protivnika, a go kurac, da prostite.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex_Serbia said:

Svaka cast navijacima Kameruna. Srecni, nasmejani, uzivaju u sportu, bace pokoju čin. Mentalitet sjajan, nije im sport zivot ili smrt. Tako im se i vratilo.

 

Kao i nama za nas pristup.

 

Baš ovo komentarišem sa ćaletom. Život provedu nasmejani i uz igru i zadovoljavaju se malim stvarima. Što i treba biti suština života.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex_Serbia said:

 

Mislim da se u slucaju istog broja bodova gleda prvo gol razlika. Ako Svajcarci izvuku bod danas, mi moramo da ih deklasiramo za prolaz, s obizrom na to koliko nam je puna mreza posle 2 kola.

Gleda se gol razlika. Nama treba pobjeda Brazila danas i to ubedljiva. 

 

Cio zivot gledamo druge umesto sami. Sramota

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alex_Serbia said:

 

Mislim da se u slucaju istog broja bodova gleda prvo gol razlika. Ako Svajcarci izvuku bod danas, mi moramo da ih deklasiramo za prolaz, s obizrom na to koliko nam je puna mreza posle 2 kola.

Treba nam +2 gola koje smo mogli da dobijemo danas i da nam treba X sa Svajcarskom. Ali nebitno je, ako nam je ovo maksimum nikakve sanse nemamo. Sve gluposti na stranu meni nije jasno kako nemamo snage posle 60. minuta. Sta su oni radili i na sta ovo lici

Link to comment
Share on other sites

Piksi, Tadic, Kostic, da se dogovore ko je vise kriv. 

Sramotno. Ljudi nas stigli a on u 85. pocinje sa izmjenama. 

To si sefe trebao na 3:1 

Za Lukica sam cuo samo kad je onaj faul pred kraj napravljen nad njim. Tadic, obicni serator koji samo zna da blebece kako na terenu, tako i van njegaa ali zato pasom ne moze igraca pogoditi. 

Dok je igrao Pavlovic, lako se bilo sepuriti gore kad on sve krpi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Gleda se gol razlika. Nama treba pobjeda Brazila danas i to ubedljiva. 

 

Cio zivot gledamo druge umesto sami. Sramota

 

Ukoliko Brazil pobedi, svejedno nam je kojom razlikom. A u suštini je svejedno i da li će da pobede, nije kao da ovi bednici mogu da pobede neku uređenu ekipu . 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Gleda se gol razlika. Nama treba pobjeda Brazila danas i to ubedljiva. 

 

Cio zivot gledamo druge umesto sami. Sramota

 

Bilo kakva pobeda Brazila je dovoljna. Mi svakako moramo da pobedimo Svajcarsku za prolaz. Ali ako oni ostanu na 3 boda pred mec sa nama, dovoljna nam je bilo kakva pobeda.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Mislim da se u slucaju istog broja bodova gleda prvo gol razlika. Ako Svajcarci izvuku bod danas, mi moramo da ih deklasiramo za prolaz, s obizrom na to koliko nam je puna mreza posle 2 kola.

Ne igraju protiv Katara pa da izvuku bod haha

Edited by Riad
Link to comment
Share on other sites

Katastrofalno vođenje utakmice sa klupe posle 3-1.

Sergej i Tadić partije u rangu nekih JSL igrača,naročito kapiten.

Snage imamo tu negde oko 60 minuta posle se raspadamo na terenu.

Bleki Milenković nas je sahranio sa dva kašnjenja pri izlasku za ofsajd.Koliko je bio van svake koncentracije pokazuje

i ovaj bespotreban faul na mestu skraćenog kornera u 4. min. nadoknade.katastrofalna odluka.

Izmene selektora,zakasnele i bezvezne rekao bih.

 

Imaš prednost dva gola razlike a ti postaviš ekipu visoko i kreneš da se kurčiš na neki petama,podbadanjima lopte,soliranjima i foliranjima.

Jednisravno smo nedorasli nečem većem i višem od igranja u grupama.Iskreno sam razočaran,jer sve ono što nas je krasilo

u kvalifikacijama ili pak u Lisabonu za prolaz .Selektor je odustao od svega toga i počeo da primenjujue nešto što nas nije krasilo

godinu dana unazad.

 

Mada kad Brazil dobije Švicu,nama opet ostaje za njima za prolaz ,a to smo znali i pre početka Mundijala.

Sve u svemu,ne gajim neke nade. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledajte to s vedrije strane.

 

Nakon 2 uzastopna poraza na svjetskim prvenstvima (Obala slonovače 2006, Gana 2010) i 2 na Olimpijskim igrama (Tunis 2004, Obala slonovače 2008), Srbija je prekinula crni niz i osvojila bod protiv afričke reprezentacije.

  • Like 4
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Gleda se gol razlika. Nama treba pobjeda Brazila danas i to ubedljiva. 

 

Cio zivot gledamo druge umesto sami. Sramota

Ne treba nam. Moze da bude i nereseno. U tom slucaju nam treba 2 razlike, ako izgube, obicna pobeda. Ali to je nebitno sada, Kamerun je neozbiljan i sa ovakvom igrom nemamo sta da trazimo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, medobrundo said:

Kakvi bednici. Standardno loženje pred prvenstvo i onda uvek bolno otrežnjenje. Piksi od Murinja do lokalnog pijanca ispred dragstora, bukvalno od kurčenja do toga da ne povuče dva dobra poteza. Kiks protiv jedne od najgorih ekipa na prvenstvu. Gomila antifudbalera, koji ne mogu jednostavne operacije na terenu da izvrše. Pas od par metara je složena operacija. Par igrača koji nešto znaju, nedostatak bilo kakvog sistema i organizovane igre.. mi smo kad se pogleda kroz prethodnih 20ak godina ubedljivo najbesmislenjja ekipa na takmičenjima. Bez inteligencije, bez karaktera, bez dobrog fudbala, bez fizičke spreme..

 

Kao da si opisao stanje u drzavi. Vecito qrcenje bez pokrica, sve na dramu, viku, urlikanje....a kad treba konkrento totalni raspad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...