Jump to content

U čemu hodati?


Pletilja

Recommended Posts

On 12/7/2023 at 3:27 PM, Jataganac said:

 

Pa izasao bih iz formalnog, cipele i kosulje su mi vise preko glave, zato volim kad god mogu da se skroz opustim i predjem u sportski fazon. To su uglavnom koledz jakne, neke fila trenerke, random lik na ulici ne bi mogao ni da pretpostavi cime se bavim kad me sretne takvog. Najgore je sto mi se i jedne i druge uklapaju 😞

Jer i ove af1 mogu podjednako i ovako i onako. Nzm, probacu ih, ali bas teska odluka. 

Mozes, to su jako lepe cipele, patike, ali ipak moras da ih nekako uklopis da imaju nekako veze s mozgom. To su vrlo lepe, moderne i

elegantne cipele ( nikako patike), boja je aktuelna, ide recimo savrseno uz jeans, ali i neke normalne pantalone, uz sako, jaknu,

finu kosulju, ali moras da imas neki detalj ( mozda kajis) koji ima veze sa tom bojom. Ja bih uvek uzela bas takve.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Selina said:

Mozes, to su jako lepe cipele, patike, ali ipak moras da ih nekako uklopis da imaju nekako veze s mozgom. To su vrlo lepe, moderne i

elegantne cipele ( nikako patike), boja je aktuelna, ide recimo savrseno uz jeans, ali i neke normalne pantalone, uz sako, jaknu,

finu kosulju, ali moras da imas neki detalj ( mozda kajis) koji ima veze sa tom bojom. Ja bih uvek uzela bas takve.

 

Hvala, na kraju sam uzeo ove, slican model 🫣

 

nike-air-force-1-low-hemp-coconut-milk-f

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Hodam u čemu hoću (Koliko daleko, brzo i udobno treba da stignem, tako i biram šta obujem) Raspon broja mi je 46-48. Zavisi od kalupa i tanke/debele čarape. Ove za rekreaciju su mi sve 47+. Neke patike na tanke mogu i samo 46. Dok neka obuća što nosim redovno na debele mi je i 48. Tradicionalne cipele su jedina obuća gde moram malo više da pazim šta biram takoreći, jer tu komfor najviše trpi pogotovo ako se oduži happening. Malo sam konzervativniji što se izbora tiče, jer me jake boje i šarenilo odbijaju.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Eddard said:


 

 


Brate, ja naručio ove, užasno neudobno na prvo nošenje. Jel ima neko da posvedoči, hoće to malo da omekša i da postane udobnije?

 

U bre, a bas izgledaju udobno, a i mnogo su lepe.

 

Moj je recept ( vrlo uspesan) za takve situacije sledeci:

 

Obujes neke debele carape, ali da budu malo vlazne i onda po kuci tako hodas pola sata.

Ovo vazi naravno za cipele/patike/ cizme koje su od koze, a ove ihihihi mirisu na kozu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Opet sam bez patika i spremam se za pohod na prodavnice. . Popisala sam brendove koje ste mi ovde preporucili pa cu da ih isrobam sve redom ali bih na spisak dodala ovaj model Timberlend dubokih patika. Imam lepo iskustvo sa njihovim mokasinama, izrada je jako kvalitetna, materijali prirodni, uz malo paznje pri odrzavanju, traju dugo. Ne znam kako se njihove patike kotiraju u svetu sporta i rekreacije pa bi svaka informacija bila od koristi. Meni se ovde najvise dopada ona vinjeta drvceta i to sto je model tamnoplave boje. Jos ako su lake i udobne.....😃

https://www.officeshoes.rs/cipele-timberland-duboke-cipelekozne-cipele-euro-rock/2098?gclid=Cj0KCQiAn-2tBhDVARIsAGmStVkuPdnWT6cVzh0eNcAI2s5FCcsyoMYLSW7p_tAgvSkZtAiuy3QSkU0aAiUuEALw_wcB

Edited by Pletilja
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

One što su skroz svetlo braon mogu da prođu i kao "cipele" mislim da su zato jako popularne. Ja imam nešto slično samo skroz crne, ali nisu air force model :

 

https://www.n-sport.net/patike-za-trcanje/muske-patike-nike-wearallday.html

 

Nisu mnogo upadljive, no ja sam ih kupio iz razloga što su od jako tankog materijala tako da se noga ne znoji mnogo. Odlične za leto ako su vam kao kod mene leti zabranjene sandale. Air Force mislim da može da prođe u ovom sada prelaznom periodu kada je 10-20 stepeni, čine mi se toplije od ovih mojih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...