Jump to content

Gde su i šta rade


Recommended Posts

Posted (edited)
9 hours ago, Charles De Ketelaere said:

Mozzer je bio isto specifična glava, pravi grobar i večiti optimista. Beše veliki fan Morrissey-a. 

Mozzer je bivši kolega u RL, nisam baš u kontaktu sa njim otkako sam se odselio iz BG, ali koliko čujem zdravo je i dobro. On je još veći antiradikalski fundamentalista od mene, sumnjam da uopšte gleda KKP otkako smo limarizovani.

Edited by Beonegro
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

(Ivan?)Sonics, Kezman, Bratanac, Peja...

Nekako mi je grobarska strana uvijek vise odgovarala za rasprave.

Npr Cooper mi ne bi ni u top 50 forumasa upao.

 

Zoe me na kvarno navukla na ban, kad sam Fredija Hausa, koji se po Tempu i Ruznalu slikavo u srpskoj nosnji/pricao da je najveci Srbin i da Kosovo nije drzava, u sali isprozivao da je sramota za Srbiju. Reportala me i dobio sam automaCki ban na 30 dana zbog rasizma/nacionalizma valjda 😂😂 naravno, da sam tu zezalicu napisao za nekog CZ igraca, ne bi ni pisnula.

Nek joj je na ponos.

Edited by Kosta
Link to comment
Share on other sites

Meni je sad najgore kad citam ovo je da sam zapravo pre dosao na forum od mnogih sa ove liste, tu sam skoro 20 godina jebem ti zivot, prvo kao citalac, a registrovao sam se tipa 2007. Strasno.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Secam se da je NBK jedno vreme furao nickove go fuck yourself i add me on xvideos

 

mogao bih ovo da vratim...

 

zaboravili ste na ousbourna...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Smrtokapa said:

Dok čitam ovo, osećam se kao kad slušam dedu dok mi priča o žandaru Obradoviću što je izučio zanat još za vreme Kraljevine. :classic_tongue:

Bogami ti ovde imas i najmanji staz. Budi sretan dok je tako. I ja sam se osecao slicno kad su pricali za jos starije forumase kad sam ja bio nov.

Eh da @Princeton isto nedostaje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Div said:

Tad se kompjuter palio na kurblu.:classic_biggrin:

Tako nekako....bilo je ili telefon ili internet. Čekalo se da svi uveče polegaju u kući da bi krenuo sa logovanjem. Prepoznatljivo kuckanje telefona dok biraš i sreća kad se uloguješ. Nije bilo fb i drugih društvenih mreža, a ćaskanje je bilo preko ICQ.....

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mile1 said:

Zoe je na tviteru 

Iskulirala me :cigar:

@Don Dusko kravica se nedavno (po)javio ovde..u Kafani..Wolfie (Kal.u Rutini) isto..video sam da je nešto lajkao nedavno..

Plik je zapalio vrlo brzo sa ovog foruma,po meni iz krajnje benignog razloga..znam jer sam tad ja još bio mod. Stoga bih pre rekao da je došlo do zasićenja ili je čovek jednostavno očekivao nešto sasvim drugačijetm od ovoga..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smrtokapa said:

 

Bio je i onaj sauh, tj. turbo taster.

Moj prvi komp je imao 512 MB hard disk i 16 (valjda) MB RAMa, imao je dva flopija za diskete od 1,44 MB, ne znam koliko su veće diskete imale MB, svakako manje jer su stariji standard.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Div said:

Moj prvi komp je imao 512 MB hard disk i 16 (valjda) MB RAMa, imao je dva flopija za diskete od 1,44 MB, ne znam koliko su veće diskete imale MB, svakako manje jer su stariji standard.

 

1,25Mb

 

(Inace moj prvi komp imao je kasetofon i 48k ram 😄 i priljucivao se na TV)

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Radoye said:

 

1,25Mb

 

(Inace moj prvi komp imao je kasetofon i 48k ram 😄 i priljucivao se na TV)

Da, ove manje su 1,44 MB a dimenzije 3,5 inča, velike su 5 inča. 
Upravo nađoh u kući kutiju disketa, neka ima drajver za miša neka je za BIOS, ima i gomila CDova koje više nemam načemu da čitam, upravo kupujem nov komp nema ih voše sa CD čitačem a meni žao bilo šta da bacam, mogu da pravim muzej za unučiće.


diskete.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kronostime said:

Sajdzija (C64) ili Gumicar (ZX Spectrum)?

:classic_biggrin:

 

U stvari, imao sam prvo nekog Šnajdera, u rangu C64, kaseta se ubacivala u tastaturu, to mi je bila igračka, kratko. Prvi komp koji sam pomenuo je bio 486, na poslu, poslemalo sam kupio Pentium I sa1,1 GB HD i 96 MB RAMa, originalno 32 pa sam dokupio 64, trebalo deci za igrice, negde sredinom devedesetih. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...