Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Just now, Indig0 said:

Lebronov klinac, stariji, doživeo srčani udar. Sada je stabilno.

 

Baš pročitah pre par minuta, ali je valjda srčani zastoj u pitanju. U svakom slučaju, još jedan pokazatelj dokle može dovesti opsesivna želja da dete iskopira roditelja. Mali verovatno nema telo za taj napor.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, freethrow said:

Smorila ova pauza, a pogotovo Stef i Dejm i Janis i ostali krindž likovi. Hoćemo nešto o Zajonu, Dža Morantu, Majlsu Bridžisu i Dvajtu Hauardu.

 

 

nWumzRJ.jpg

 

NBA2K

3 hours ago, uini said:

relano, ovo izgleda kao proper burger x4 komada

 

embiid garant furao neke ostrige i shampanjac, nije to dzemov djir.

 

xNiGSVJ.jpg

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Jalen Brown i onolika lova. 
to su stvari koje mogu da uniste fransizu

na neki period. Zamislite kolege iz tima kako gledaju tog nemacha pojma sa tolikim novcem. 
 

Oni moraju da mu isplate lovu, a on ne mora za to vreme da nauci da sutira. 
ne izgleda kao fer dil

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ove sezone ima najlosiji procenat za 3 u karijeri ali ujedno i najbolji za 2, sto u zbiru daje najbolji fg% u karijeri.

 

sut mu je sasvim dobar, problem su neke odluke koje donosi a koje bi po meni bile nesto bolje, kada bi celticsi imali drugaciju filozofiju igre u napadu.

 

i tatum je ranije imao slicnih problema.

 

sto se love tice, kad god vam je nesto na temu necuveno, setite se da ce haliburton dobijati vise od steph curryja i bice vam lakse.

Link to comment
Share on other sites

ne secam se dobro lewisa ali tobias nije postao "jos gori", igra covek isto, samo je lova neprimerena njegovom kvalitetu.

 

brown je znacajno bolji igrac od harrisa dzinovica, u 9 od 10 aspekata igre. eto mozda spotup sut teorijski, posto su role drugacije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pat pozicija je bila za Celticse. Verovatno su svesni Brownovih mana ali opet su sa njim tu negde pri vrhu konstantno, a i on i Tatum još uvek imaju na čemu da rade i nisu ušli u prajm. Ne volim igrače koji igraju sa glavom nabijenom u pesak a Brown je baš takav, ali je opasna fizikalčina koja je dosta radila na svojoj ofanzivnoj igri tako da jebiga, gadan ugovor ali Brown ipak nije baš potpuno nebitan lik u ligi kao Tobias Harris.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Olosh iz Junkovca said:

Da, ovaj ugovor ce ostariti kao Samanta Foks. 
Mene interesuje sta se desilo kad su mu ponudili 220 a posle i 260 miliona. 
Da li je razbio pikslu o zid ili pretio da ce karijeru nastaviti na Pandori

 

treba uračunati u cenu i prilično verodostojne priče, da je u kontinuitetu bio igrač kojeg su u poslednje dve tri sezone celticsi nudili pokušavajući da dovedu kapitalce; od duranta pa ne znam ti sve koga. ta stavka je morala da se izrazi u monetarnoj količini poverenja, jer, šta bolje leči osećaj da nisi bezuslovno željen od shitload love.

 

mislim da i u ovakvoj lovi, ukoliko samo održi svoj nivo igre, a što kaž kaos, ima rezona da napreduje - on nije igrač koga će se teško otarasiti, iako ne možeš obavezno dobiti ludog igrača za njega, kao što nije moglo ni do sada. u najgorem slučaju, neki expiring ugovori, pikovi i mladi, ukoliko za npr dve sezone krenu u nekakav rebuild (kao najgori scenatio)

 

ja bih ga voleo u knicksima, npr. njega i deaaron foxa, mada je za ovog drugog brod otplovio, ako je ikada i bio dostupan u luci  : I

Link to comment
Share on other sites

Brownov plafon je i dalje treca opcija sampionske ekipe. Bostonu je prije svega kljucan konacni iskorak Tatuma u cistu superstar klasu igraca, a ne da varira od onog savrsenstva protiv Sixersa u G7 do nekakvih 3 od 21 partija. U Zingeru sad u teoriji imaju igraca ciji je plafon sigurno visi od Brownovog i koji bi mogao biti druga opcija sampiona no i oko njega je milion upitnika prije svega sto se zdravlja tice. 

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, uini said:

….

mislim da i u ovakvoj lovi, ukoliko samo održi svoj nivo igre, a što kaž kaos, ima rezona da napreduje - on nije igrač koga će se teško otarasiti, iako ne možeš obavezno dobiti ludog igrača za njega, kao što nije moglo ni do sada. u najgorem slučaju, neki expiring ugovori, pikovi i mladi, ukoliko za npr dve sezone krenu u nekakav rebuild (kao najgori scenatio)

 

ja bih ga voleo u knicksima, npr. njega i deaaron foxa, mada je za ovog drugog brod otplovio, ako je ikada i bio dostupan u luci  : I


Shams kaze da Braun ima trade Kicker, 

nece mozda biti lako resiti ga se ako je to tacno. 
 

Moguce je da su Bostoni, koji su uvek do sada bili pazljivi sa parama rekli wtf, ako bustuje sibnucemo ga u Nikse….

Ali Niksi vise ne izgledaju kao ta ekipa 

koja bi nuzno pucala sebi u nogu bez zadrske. 

Link to comment
Share on other sites

istorija nyk-pucanja-u-nogu je istorija plaćanja zvezda za koje je jasno da su ih povrede uništile.

puno je love ali kao što rekoh, svake dve-tri sezone ta gomiletina bude nešto prijemčivija nego na potpisu.

 

svakako bih radije dau brownu bezuman ugovor nego randleu razuman.

 

što kaže kaos, svojevrsna pat-pozicija za bostan ali sam siguran da su dobro odmerili a znamo iz ranijih priča i da su probali da ga diluju za nekog boljeg, pa im nije uspelo.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...