Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 minutes ago, Darko said:

Vidiš, ovi komentari su po meni ili nipoštodanje (Mikijevo i tvoje) ili mazanje govnima (Dracarys). Btw, Jokić je bar prošao drugu rundu jedanput kada mu je tim bio zdrav, što se ne može reći za Embiida. Al ajde, Grof je stari trol, njega ne bi trebalo shvatati ozbiljno. Potcenjuje se Nikola žestoko od strane vas.

 

A za ove koji likuju što je Denver izgubio danas, samo da vas podsetim na jednu staru poslovicu: Ko se zadnji smeje, najslađe se smeje. 

 

Pošto očigledno ne znaš značenje izraza koji koristiš, nipodaštavati znači: potcenjivati, osporavati, umanjivati nečiju vrednost, poricati nečiju vrednost, gledati s visine. Ti citiraš Mikija i mene, gde u njegovom slučaju čovek želi određene ekipe u finalu (na šta valjda ima pravo), a ja odgovaram forumašu koji legitimnog, proglašenog MVP-a lige hoće da umaže govnima. 

 

Ne možeš ti pronaći nijedan upis gde ja potcenjujem Nikolu. Tj. vrlo tendenciozno kvotuješ ove cinične upise, a preskačeš one ozbiljnije gde ja njega i te kako hvalim (evo imaš malo iznad poslednji primer). 

 

Apropo "likovanja", nije ti palo na pamet da forumaši "likuju" jer su Sunsi pobedili, zato što im je ta ekipa simpatičnija? Kao što ti "likuješ" kada Denver pobedi. Ne mrzi me da još jednom ponovim - to što neko ne gotivi neku ekipu ili igrača ne znači da ih automatski nipodaštava. Vreme je da odrastemo i shvatimo da nam nisu iste igračke najdraže.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, DameTime said:

 

Pošto očigledno ne znaš značenje izraza koji koristiš, nipodaštavati znači: potcenjivati, osporavati, umanjivati nečiju vrednost, poricati nečiju vrednost, gledati s visine. Ti citiraš Mikija i mene, gde u njegovom slučaju čovek želi određene ekipe u finalu (na šta valjda ima pravo), a ja odgovaram forumašu koji legitimnog, proglašenog MVP-a lige hoće da umaže govnima. 

 

Ne možeš ti pronaći nijedan upis gde ja potcenjujem Nikolu. Tj. vrlo tendenciozno kvotuješ ove cinične upise, a preskačeš one ozbiljnije gde ja njega i te kako hvalim (evo imaš malo iznad poslednji primer). 

 

Apropo "likovanja", nije ti palo na pamet da forumaši "likuju" jer su Sunsi pobedili, zato što im je ta ekipa simpatičnija? Kao što ti "likuješ" kada Denver pobedi. Ne mrzi me da još jednom ponovim - to što neko ne gotivi neku ekipu ili igrača ne znači da ih automatski nipodaštava. Vreme je da odrastemo i shvatimo da nam nisu iste igračke najdraže.

Izvini, ali .. .sereš. Učitavaš drugima svoje motive i zaštićuješ Mikija kome Jokić toliko očigledno smeta jer nije Anthony Davis, ili bolje rečeno, ne igra u Lejkersima. Znači ako ne želimo Lejkerse ili Finisk u finalu, nismo "pravi navijači"? What a wanker. I način na koji si "poželela" da Jokić igra protiv AD-a je neumesan. Vidi se da ti nešto smeta, a ti se samo pravi žrvtom. I don't buy it. 

 

I samo da dodam da ne bude zabune ... AD je paklen igrač, po meni jedini u klasi Jokića i Janisa kada je zdrav. Igračina, pogotovo u odbrani. 

Edited by Darko
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Darko said:

Izvini, ali .. .sereš. Učitavaš drugima svoje motive i zaštićuješ Mikija kome Jokić toliko očigledno smeta jer nije Anthony Davis, ili bolje rečeno, ne igra u Lejkersima. Znači ako ne želimo Lejkerse ili Finisk u finalu, nismo "pravi navijači"? What a wanker. I način na koji si "poželela" da Jokić igra protiv AD-a je neumesan. Vidi se da ti nešto smeta, a ti se samo pravi žrvtom. I don't buy it. 

 

:lol_2:

Kakav airball. Naravno da nije tako, ako ne želiš LAL i PHX u finalu već nekog drugog to je tvoje pravo. Pitanje je samo zašto te toliko žuljaju Mikijevi komentari, ili moji, jer i mi imamo pravo da nam se nešto drugo više dopada.

Smeta mi, vrlo sam jasno izrazila šta mi smeta. Dosadili ste i Bogu i narodu pričom da neko nipodaštava Denver i Jokića. Ako ništa drugo ovo je topic na kom obitavaju ljudi koji redovno prate basket, o njemu dosta znaju i Jokić uživa puno poštovanje kao superstar. Da li se nekom manje ili više dopada je potpuno nebitno, isto kao što je nebitno da li neko manje ili više gotivi Lebrona, Stepha, Booka, Dejma, KD-a, Giannisa itd. 

Link to comment
Share on other sites

@Darko o cemu ti pises druze? Kakvo crno nipodostavanje? Nikola je Nikola, AD je AD. 2 razlicita, spektakularna igraca, svako na svoj nacin. 

 

Izvini sto ja zelim Sunse i Lejkerse da se suretnu i sto uzivam u Bookerovoj igri. Moje misljenje, moje pravo, moj pogled na kosarku i uopste koga cu gotiviti kao igraca. Ovo je forum, te stoga i pisem svoje misljenje. 

 

Sad sto tebe zulja sto ja gotivim AD i Bookera jbg, sta da ti radim. Navijaj za Denver, za Jokica to ti niko ne brani, pisi o njima ali nemoj sebi zadavati za pravo da odredjujes ko ce za koga navijati, ko koga hoce u WCF, kojeg igraca gotivi itd itd.

 

Ne treba mene Dame da cuva, mene AD brani😀 opusti se, uzivaj u svemirskoj kosarci obje ekipe.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Miki28 said:

Sad sto tebe zulja sto ja gotivim AD i Bookera jbg, sta da ti radim. Navijaj za Denver, za Jokica to ti niko ne brani, pisi o njima ali nemoj sebi zadavati za pravo da odredjujes ko ce za koga navijati, ko koga hoce u WCF, kojeg igraca gotivi itd itd

 

Naravno da nije nikakav problem što želiš Lejkerse i Finiks u finalu. Problematični deo je "pravi navijači", gde si sebi dao pravo da tumačiš ko su pravi navijači a ko nisu. To mi odaje utisak nadmenosti i zato sam te i prozvao za to. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

У плеј офу Букер 36.8 поена са 61.7% из игре, Дурент 30 поена и 49.2% из игре. Нереално. Да ли се некад десило да два саиграча имају просек од 30+ поена у плеј офу?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odbrana Denvera se mora pojaviti, da su malo uspeli da uspore Bukera, a ne da ima ovoliko nerealne procente, pobedili bi i u trećoj i u četvrtoj. KCP nije faktor bio u napadu u poslednje dve, mogao je Braun mali da dobije više minuta na Bukeru. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

У плеј офу Букер 36.8 поена са 61.7% из игре, Дурент 30 поена и 49.2% из игре. Нереално. Да ли се некад десило да два саиграча имају просек од 30+ поена у плеј офу?

Mislim da nije, nisam siguran.

Znam da su Kobi i Shaq bili blizu toga 2001, tipa Kobi je imao 29.5 a Shaq 30.5 tako nesto ali ne vjerujem da je bilo 2 saigraca sa 30+ ppg jerrijetko kada su se 2 tako dominantna strijelca nasli zajedno u ekipi. 

KD i Steph nisu, MJ, AI, Kareem, Dirk, Luka, Jokic, Kawhi su bili jedini sa 30+ u ekipi 

 

Ipak su imali Jerry West i Elgin Baylor u sezoni 61/62 playoff sa 30+ ppg

Edited by Miki28
edit
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, DameTime said:

Vrlo inteligentno - whoever he is, he is a fan

 

 

 

Imam utisak da se onome novinaru sledilo govno kada mu je rekao: "What?!"

 

Lepo je svima odgovorio iako je bio frustriran, nije se upecao na njihova pitanja. 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

У плеј офу Букер 36.8 поена са 61.7% из игре, Дурент 30 поена и 49.2% из игре. Нереално. Да ли се некад десило да два саиграча имају просек од 30+ поена у плеј офу?

 

ako sam dobro video, 2001. je kobe imao 29.44 a shaq 30.44 po plejof tekmi. inace su se uspesno izbegavali, na njih sam tipovao ovako napamet.

 

https://www.basketball-reference.com/leaders/pts_per_g_season_p.html

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Stex said:

Ti brate imas ozbiljan problem, ako ne trolujes naravno, a citam forum poprilicno dugo, od prvog dana sam ovde ja mislim.

 

Ide Denver na 2:2

Nugi/Grof je jedan od prvih Jokicevaca ovde, ne treba to nikako zaboraviti

 

Obe serije neka idu u 7, da se igra za publiku. Ko god od 4 ekipe nocas prodje imace sta da ponudi u finalima konferencije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bojdo said:

Na TNT-u pricaju o mogucoj suspenziji Jokica u petoj utakmici.

 

To bi zaista bila svojevrsna blasfemija. Uradio je ono što bi svaki igrač uradio u takvom trenutku. Ishbia je hteo da ispadne šmeker i zaradi još koji poen kod navijača (dovodjenje KD-a nije bilo dovoljno), Nikola je dobio tehničku jer su bili na home court-u Sunsa i na tome treba da se završi. Pritom je inteligentno postupio i na kzm nije spomenuo Ishbiu po imenu, već je rekao da zna ko je ali je svejedno u pitanju fan. Jednostavno gledaoci ne smeju ni na koji način da utiču na igru.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Green23 said:

Odbrana Denvera se mora pojaviti, da su malo uspeli da uspore Bukera, a ne da ima ovoliko nerealne procente, pobedili bi i u trećoj i u četvrtoj. KCP nije faktor bio u napadu u poslednje dve, mogao je Braun mali da dobije više minuta na Bukeru. 

Brown se jos gore provodi na Bookeru nego KCP, nemam sad statse ali takav je neki osjecaj. Kad god je Brown na njemu, ovaj trpa nemilosrdno.

Svakako da ni KCP ne cveta u odbrani nad Bookerom. Muku je mucio sa njim kad je imao AD iza sebe a Booker danas mnogo bolji igrac nego tada. 

 

Big 3 Denvera 92 poena i opet poraz. Moraju Gordona ukljuciti mnogo vise.

Edited by Miki28
edit
Link to comment
Share on other sites

Koliko je sreće imao Finiks sa povredom CP3, čak je i Barkli u Inside -u postavio  pitanje Keniju vezano za povratak Pola i ovaj je bio u fazonu što me to pitaš, vruć krompir . Ubrzali su igru bez njega na parketu.

Koliko god da je dobar igrač Buk, odbrana na njemu je sramotna. Brate zalepi nekog na njega po celom terenu, ne sme da mrdne a da nema nekog za vratom.  Bukvalno isto što Finiks radi Mareju.

 

Link to comment
Share on other sites

zajeban je booker pleja. bolje bi ga cuvao npr jrue, smart verovatno ne ali poenta je da mu na ovim procentima ne mozes nista. ionako se lako krece i izbori poziciju za sut, plus mu je freakin durant sada freakin sidekick, pa nema tu neke prilike ni za udvajanja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma što je najjače, Miki je to lepo opisao - prvo su udvajali Durentulu na niskom postu, onda Booka negde oko trice, nakon čega bi on dodavao loptu, a u ćošku je par puta ostao otvoren Shamet i kaznio sve to. Jednostavno ovaj gameplan Denvera tj. difens ne funkcioniše i verujem da će to promeniti. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...