Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 minutes ago, AlexMaxim said:

No brainer, zbog BB-a?:smiley33: Miami to dobija, sem ako ove ne uhvati kolektivno ludilo pa počnu da igraju smislenu i kolektivnu košarku, uz sjajne procente šuta.

 

Nije zbog Bogija, prosto mislim da zbog napadačkog potencijala Hawksi u jednoj utakmici imaju više šanse.

Link to comment
Share on other sites

nesto nisam u fazonu da minny nema sanse; sto bi rekao wbrook, they're nba team a u jednoj tekmi svaki nba tim moze da pobedi bilo koji nba tim, ako su sve zvezde na broju i pravi ljudi na pravom mestu [sto rece jedan doajen bgd klabinga jednom prilikom]

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

Tako sam i ja prognozirala, Atlanta na 1 mi je no-brainer, isto i Lakersi. @Miki28 @Dracarys @delgado Ako se izblamirate, na oči mi ne izlazite xD 

Opusteno, nece cak biti ni zanimljivo. Bice 25+ pred poslednju cetvrtinu.

 

Jedino si za Atlantu pogresila. Da se igra u Atlanti, pa i da bude moguce, ovako u Majamiju nemaju sta traziti.

 

 

Edited by Dracarys
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

proslog playoffa miami je toliko unistio younga da ovaj skoro pa nije zaplakao na kraju serije. zato mi je ovo najizvesniji play-in duel. ipak, jedna utakmica sve je moguce...

 

 

FeSg2Ab.png

To stoji, ali ove godine ima Murray kojem moze preda loptu da organizuje napad.S.

 

Svakako je bolje Miami i imaju boljeg trenera, ali opet jedna utakmica i mnogo drugacija situacija nego prosle godine, mislim da nije Miami toliki favorit...

Edited by Nellthe
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Teze je pogoditi NOP-OKC i TOR-CHI

 

SGA je najbolji igrac u obe ekipe i on bi mogao pobediti Nju Orleans. Ne bi me cak iznenadilo da ga vidim kako igra protiv Denvera.

 

Cikago je na kraju sezone zaigrao lep basket i Torontu nece biti lako.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, gggggggg said:

XKx3JYk.png

 

Naopako su kondicionirane kolone sa negativnim statsima (to i def rtg).

 

Nema šta, Biid osvaja. Ne može da se kaže da je nezasluženo. Ima i neke bolje napredne statse: najjače kukanje za mvp, plakanje/36, bežanje sa planine, a po želji da bude mvp je postavio all time high. Ali to sve nećemo videti na ovoj biased excel prezentaciji...

 

Sad jedva čekam da ga vidim kako prenosi statse u plej of i izbacuje Boston i Bakse na putu do velikog finala

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

@orionbre

bravo, u pravu si. zaboravio sam to namestiti. nema smisla sada ispravljati, valjda ce biti jasno.

 

deluje da ovo vise mvpity nagrada za embiida iako realno gledano naravno i on ima dosta argumenata. giannis je isto treci ovde i to ubedljivo.

 

lowe, simmons, russillo, beck...svi glasali za embiida. unsubscribujem sa svih tih podcasta pronto. jedino su pelton, leroux i duncan ostali tru niggaz 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...