Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

18 minutes ago, DameTime said:

 

Naprotiv. Samo ne dozvoljavam da mi se obraćaš sa "uključi mozak" i imam iskustvo "diskutovanja" s tobom ovde.

 

ni ja ne dozvoljavam podmetanje za jurke, pa nikom nista. sledeci put mojne da nudis neke teze tipa "zar nije takav narativ ovde i na internetu" ako zelis da dozivim tvoj stav kao razmisljanje svojom glavom, tj ukljucen mozak. ne ide jedno s'drugim.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ja pre mislim da je kod njega problem što nije savladao neke fundamente u vreme kada se oni uče. Čist talenat osim šuta mi nije sporan u njegovom slučaju.

Ok kamenjar je , šut je prirodan dar koji u dobroj meri može da se ispegla ako imaš dobre osnove. Recimo Riki Rubio ili Lebron i gomila drugih koji su upristojili šut. Neke druge stvari se teže peglaju ako se ne nauče na vreme.

Pogledaj Janisov sut kad je usao u ligu i sada odnosno formu suta

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, uini said:

 

ni ja ne dozvoljavam podmetanje za jurke, pa nikom nista. sledeci put mojne da nudis neke teze tipa "zar nije takav narativ ovde i na internetu" ako zelis da dozivim tvoj stav kao razmisljanje svojom glavom, tj ukljucen mozak. ne ide jedno s'drugim.

 

Niko tebi ništa ne podmeće. Došao si i napisao kako Janis implicira da KD i Steph ne rade krvnički. Čovek to ne implicira nijednim delom svoje izjave. 

 

Druga stvar, talenat iliti darovitost ti daje inicijalni push u svakoj oblasti. Šta će dalje biti zavisi od rada i brušenja talenta, ali ako neko nema taj inicijalni push u vidu talenta ili je on značajno manji nego kod nekog drugog, on mora naći način da to nadomesti ako misli da postane ekspert u datoj oblasti. Janisova igra je mnogo zavisila i mnogo zavisi od toga i dobro je da je čovek toga svestan. Mislim, uključi mozak pa pročitaj izjavu još jednom.

28 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ja pre mislim da je kod njega problem što nije savladao neke fundamente u vreme kada se oni uče. Čist talenat osim šuta mi nije sporan u njegovom slučaju.

Ok kamenjar je , šut je prirodan dar koji u dobroj meri može da se ispegla ako imaš dobre osnove. Recimo Riki Rubio ili Lebron i gomila drugih koji su upristojili šut. Neke druge stvari se teže peglaju ako se ne nauče na vreme.

 

O tome bi moglo da se diskutuje, s obzirom na njegov background. Ali opet Janisova igra je manje fleksibilna nego kod nekih drugih igrača, mnogo toga (u tehnici) mu je dolazilo manje prirodno nego drugima i u tome se isto ogleda stepen tog čistog talenta jelte.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

Pogledaj Janisov sut kad je usao u ligu i sada odnosno formu suta

Popravio je on sve. Meni samo deluje da on nije imao dobre trenere kao klinac , da je dosta propustio . Jednostavno ne mislim da je netalentovan, naprotiv mislim da bi bio mnogo bolji da je recimo rodjen u USA, ali onda možda ne bi imao ovaj mentalitet tako da sve ima svoje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, freethrow said:

Giannis je realno mnogo više radio da nabaci šut od bar 75% sa penala nego Steph da poraste još tih 20cm.

 

Pa kad je Stef neradnik. Da je malo vredniji, ne bi mu bili potrebni pokretni blokovi saigraca.

 

 

 

 

Neka neka, sam cu da izadjem.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

Naravno da postoje igraci koji treniraju vise od drugog, posebno kod superstarova a to se ogleda prvenstveno na vremenu trajanja i mentalnom pristupu igri.

 

KD je mozda najtalentovaniji igrac ikada ali ne moze ni da prismrdi u istu recenicu sa MJ, Lebronom, Kobijem sto se tice treninga. Janis je tu takodje blizi ovoj trojici nego sto je KD. 

Ti si trenirao sa KD, pa znaš kako on trenira? Ja mislim da ljudi nisu svesni koliko oni moraju da treniraju. Da li ti misliš da on samo izađe na utakmici i onako pokađa poludistancu, a ne da svaki dan šutne hiljadu takvih šuteva? To što ne izgleda kao Janis, ne znači da ne trenira. 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@Miki28 Bilo bi stvarno tragicno da promasimo takav zicer kuci nam stize Dallas bez Doncica i sa tankom rotacijom. 

Posle onog tamburanja za XMas, i onog nesrecnog poraza na produzetke kada je Doncha ludeo sa stepback trojkama u klac momentima, dobili smo ih proslu, ako dobijemo danas koji su kriterijumi za tajbrejker bese, skor u konferenciji prvo ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, DameTime said:

Ne, uopšte to ne implicira. Čovek priča o tome da on mora da radi više kako bi nadoknadio to što nema toliko talenta koliko imaju KD i Steph. I ne vidim problem u njegovoj izjavi, pošto je to ono što se potencira i ovde na forumu. Svako malo imamo diskusije o tome da Janis nije talentovan za košarku kao što su to neki drugi superstarovi. 

On je super u kosarci. 

 

Ali u bacanju koplja bi zajebao i Zeleznog. Tu bi bio GOAT :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, LordOfTerror said:

On je super u kosarci. 

 

Ali u bacanju koplja bi zajebao i Zeleznog. Tu bi bio GOAT :classic_biggrin:

 

Može kao GOAT da napravi pauzu, ode da osvoji neke medalje u bacanju koplja i vrati se da uzme NBA prsten. GOAT vol. 2.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bertans 2 trojke s parkinga. Ima da nas dobije ovaj nabacani frankestajn od rostera sto igra za Dallas.

 

edit : Gotovo je ovo (TM). Ne mozemo da obranimo nista, razaraju nas trojkama, kontrama, trcanjem, svi su konkurenti izgubili i pojede nas pritisak. Ali tu je ovaj batica Josh Green, Jaden Hardy, uz Kajrija i Kristijana ima tu kvaliteta, jbg, oba tima su po bez najboljeg igraca.

 

 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Bizli igra kao pijan a Hamu ne pada na pamet da klupira totalno indisponiranog igraca, daje ruke u lopte Mevsima i poklanja im poene.

UMesto da povedemo u tom napadu, Mavsi ponovo formiraju prednost, i to od 9 razlike u par poseda, i naravno Irving daje Bizliju kroz usi trojku.

Neverovatno kakve budale, dosli do -1 i napada za +1 i eto Bizli bukvalno urucuje Dalasima loptu, kontra za Irvinga i +3, potom 2 trice i cao djaci, -9 dzaba smo krecili, razlika jos veca nego na poluvremenu

 

 

Link to comment
Share on other sites

Degenerici DLo i Beasley uz standardnog debila na klupi glavni i iskljucivi krivci za isvjesni poraz. Prvi si je izgleda nakon one dvije utakmice protiv Raptorsa i Knicksa utripao da je neka zvijezda i glavni igrac ekipe, a nije u stanju dodat Davisu postene lopte, dok drugi izgleda misli da je Klay Thompson u najboljem izdanju pa dize apsolutno svaku loptu koju dobije. Celavi to s klupe sve posmatra bez ikakve reakcije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg celu tekmu kao stizemo ovo ono, a vidi se da ovi nas imaju u dzepu, kao i NYK. 

Imamo stvarno ozbiljnog degenerika na klupi, fascinantna spobonost neprepoznavanja situacija i drzanja i forsiranja igraca u kontra ritmu (Beasley, ranije Troy Brown). 

 

 I DLO igra ko spolovilo. Ma govno od ekipe, ne zasluzuju plejin da igraju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...