Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Just now, Miki28 said:

I treba da se radujes, svaki duel sa slavnim Lejkersima je za radovanje. 😀

Znaš li kako je čast i motiv igrati protiv B2B MVP-a za jezeraše...i to još bez pritiska...lepota. 😁

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

dajte boston da se igramoo

 

194df6cdf7170bdd61d7664f2afe220e--free-s

 

Da ste ga zadrzali igrali bi se sa Bostonom, kao nekad kad je plodio u dresu Niksa...

 

 

Ali kakva je ovo poezija... Zamisli imas centra koji daje 5 trojki za mec, i to nisu samo spot up vec jedna iz driblinga, i onda mu zabrane u Bostonu da sutira za 3 poena covek 33% u karijeri za 3 centar...

 

Ovako ce u Bostonu morati sa vama da se igra...

 

Spoiler

Ako bude ulazio u igru...

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Brat od Korneta said:

 

Da ste ga zadrzali igrali bi se sa Bostonom, kao nekad kad je plodio u dresu Niksa...

 

 

Ali kakva je ovo poezija... Zamisli imas centra koji daje 5 trojki za mec, i to nisu samo spot up vec jedna iz driblinga, i onda mu zabrane u Bostonu da sutira za 3 poena covek 33% u karijeri za 3 centar...

 

Ovako ce u Bostonu morati sa vama da se igra...

 

  Reveal hidden contents

Ako bude ulazio u igru...

 

 

Da neko ne zna o kom igracu pricas, tacno bi pomisli da se radi o kariju u telu centra😂, a ne o coveku koji je samo dve sezone u karijeri imao preko 30% za tri. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Sutra gazi Orlando jako. 

 

fultz > d'angelo

a ni banchero x wcjr nece biti naivno slikarstvo za davisa. gledao bih tekmu ako pocinje do 22h

 

edit od ostalih vesti, poku odigrao tekmu u g ligi

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Baš sam to hteo da okačim, hvala što si me spasao pejstovanja. Pazi, da je 18x AllNBA i da su kao jezgro osvojili ne 4 nego 10 titula, oterao bih ga u pizdu materinu posle ovog stava i ponašanja i to je ko zna koji put. Što kažu na Redditu, kao oni matori ljudi beskućnici koji viču na prolaznike ja sam imao sve petice u školi. Gledam iz neke navijačke perspektive i volim da gledam pre svega Kerr - STeph basketball, ali da treba da se uživim u Lacob Myers kombinaciju, Klej sa ovim fazonom i Drej bi mi tako leteli iz ekipe, da ne bi znali šta ih je snašlo. Ukoliko to uvredi STefa, jbg, šta da se radi. Nemam reči koliko je ovo jadno ponašanje i koliko šteti celom timu i pravi sprdnju od svega.

 

Očigledno je da je Klejo odličan mentalno kada treba pobeđivati sa +30 u trćoj četvrtini, ali posle 2 godine pauze i sada kada treba grindovati, tu glava pre svega puca. I dok je zaista imao preiod u kojem je kanda ukapirao da je postao izuzetno brzošutirajuće krilo (sa visinom niskog, a brzinom visokog), izbaci ovakav nivo jada i čemera. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

pri cemu ih otrti ekipa bez dzaje moranta i adamsa. daklem, komsija bane, jjjr i brooks egzibicionista.

 

dva od tri su na klejashinovim pozicijama. kuminga imao dobar boxscore, kakav je bio na parketu? nwkakav silver lining iz ove sezone mozda moze biri jonathan.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, LordOfTerror said:

Odlican Kum, cuvali su ga kao Igoudalu u finalu.

 

Odbranu ce jos malo kao Kornet da krene da igra. Mada onaj barem zna gde se nalazi kad skoci kao jazavicar u vis...

 

Once you visualise it, you cannot unsee it

 

spacer.png

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...