Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Mislim da nismo svesni, ili bar ja nisam bio svestan do skoro, koliko je ove godine, a i prošle, raspodeljen talenat igrača po ligi. Zaista ne mogu da prognoziram ni ko će biti finalisti ni konferencija, mogu nijanse da odluče u skoro svim mečapima. Ima i nekoliko ekipa kojima bukvalno fali solidan do dobar NBA starter da pređu na viši nivo. Nekako se ne sećam da je ranije bilo ovako, čak i pre ere GSW i Klivlenda.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, SamoFlacko said:

Koliko je Jokic beskoristan u odbrani, mnogo losiji nego prosle godine, pokupise gomilu ofanzivnih pored njega.

Kontam da sacekamo svi Playoff sa ovim zakljuckom...pa onda ga iznapusavati posteno ako se ponavlja.

2 minutes ago, Miki28 said:

Kad sam procitao komentar konrao sam 20+ poena ima i 5-6 trojki a ono mrtvih 3/9

Sve jasno...ali samo sam vidio 2 njegova poena kad sam se ukljucio koje je tako lagano smjestio, pa zato komentar...  🙂

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Изузетно лош говор тијела комплет Денвера. Никад не бих вјеровао да могу да освојим нешто с овом групом. Ни Јокић ми није лик у кога ћу да гледам кад је густо. 

 

Добар меч све у свему 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jao ljudi, kako bih volio Lakerse u prvoj rundi. Stalno komentari...ako nalete pa ako nalete. Nek nalete...i treba da nalete. Ako ih ne mogu dobiti, vozi dalje, treniraj i poklopi se ušima. 

Ali treba LA da dogura do playoffa...

1 minute ago, Nugetlija said:

Za to me boli briga, ali oprašta se i od sezonskog tripl dabla.

Ma jok...doći će do dvocifrenog...😉

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Horium said:

Licno ne bih ni voleo da dobije Jokara trece NBA priznanje zaredom. 

 

Mislim da se jos nije pokazao kao takav kalibar igraca (ie Leri Ptica nivo), a i vreme je i da nesto krupnije ostvari u plejofu.

 

Slažem se sa ovim, kad pogledaš ko je sve bio tri puta zaredom MVP, Bill Russell, Wilt Chamberlain i Larry Bird i niko više, i sad tu dodaš Jokića jednostavno ne ide, a u tom malom društvu nisu ni Jordan, ni LeBron ni Magic.  Dosta je Jokiću što već ima isti broj MVP titula ko Kobe i Shaq zajedno, sad neka zapne i nek se pokaže u playoffu, a što se MVP titula tiče niko ne isključuje da će u narednim godinama da osvoji još jednu eventualno dve. 

 

 

 

 

Edited by Skyglider
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...