Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

Mislim da je Denver žrtva Murrayevog razigravanja i pokušaja povratka u formu. Sinoć je imao 6-17 iz igre, a imao sam lični utisak kao da je 6-27, sve što može da usere je usrao.

 

Apsolutno. Ono što ja zovem kris veber efekat.

 

BTW tuga je šta se dešava sa mladim igračima nakon kidanja kolena. Vrate se i sve je super, ali je lateralna brzina nepovratno izgubljena. Trebalo bi da se uvede kao mid level exception neki cripple exception, pa da ekipe mogu da plate više ostale igrače bez takse ukoliko udome bogalja, Lavinea, Kleja, Marija. Ne znam.

Edited by freethrow
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Denver jos ima i dobar skor s obzirom da je samo 8 igrao kod kuce a 15 u gostima.

MPJ pokazao da kad igra sa Jokicem je medju najboljim suterima u ligi, a kad je bez njega ili treba da sam iskreira sut su muke Tantalove. 

Marej ako se vrati na 70ak% onoga pred povredu mogu jako do samog kraja, ako ne WCF i to da skacu od srece.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Chaos Is Me said:

Mislim da je Denver žrtva Murrayevog razigravanja i pokušaja povratka u formu. Sinoć je imao 6-17 iz igre, a imao sam lični utisak kao da je 6-27, sve što može da usere je usrao.

 

Ovo sam juče komentarisao. 

 

Meni je ono juče bilo neverovatno. Jokić ih gazi najstrašnije, opet Denver jedva drži priključak. Očekujem pad kad Nikola izadje, a on se desi i dosta ranije, jer u jednom trenutku jednostavni prestanu da daju loptu Nikoli.

U tom periodu realizacija im je na 30%, možda.

 

Bio je jedan napad, Marej 74 driblinga, zove blok, ne uradi ništa, pa opet. Jokić traži loptu, Marej mu baca na 4-5 sek do kraja napada, ovaj u trenutku baca lob Godrdonu za kucanje.

 

Jasno mi je da sam gledao najlošiju Marejevu partiju u poslednje vreme, ali zaista je bilo grozno.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Melje Davis kao nikad u karijeri i izdigao je ove Lakerse na dva nivoa kako je uhvatio zalet. Znamo svi koliko zdravstvenih upitnika ima, ali uzivajmo i jasimo na ovom talasu dok traje. Ne moze Klivlend bez verovatno Allena sa neiskusnim Moblijem biti nepremostiva prepreka za nastavak ovog sna. Posle vise od 2 godine agonije, odavno nismo imali ovakav strec igara i zdravlje LBJ+AD tandema, konacno deluju kao pravi. Onaj hook pas Lebronov je stvarno nesto inovativno, i bas lepo izgleda... Klivlend je dao 80 poena NjuJorku, imaju i oni svoje bagove... 

 

 Mislim da je ovo prvi put da legitimno mozemo da kazemo da je Lebron potpuno prihvatio ulogu 2. opcije i sklonio se u stranu AD. I dalje ce on kreirati napade i uzimati vazne suteve, ali sada je jasno da ADa treba neprestano hraniti loptama. Kao sto pisah vec, uz zdravog i agilnog AD RW-ova slash zujanje igra dobija smisao i poceli smo i trojke mnogo bolje da pogadjamo jer jbg igraci ostaju sami, a kakvi god da su suteri ipak su to nba igraci. Pritom, ima tu itekako sposobnih igraca da ubace - Sruder, Loni, Rivs, Troj, Toma nekad..

 

 Samo da ostanu zdravi sto duze obojica, da uzivamo u ovim partijama, ne trazim nista vise. Btw, koji pogodak je Loni Voker IV, slicno kao Monk prosle godine. Neverovatno kako nismo imali para da sacuvamo tog coveka, nastavio je jos jace da plodi u Kingsima. Ubode i Pelinka nekad neki midlevel, ali Horton Takera je bukvalno poklonio za Beva koji je juce krenuo na Lebrona posle nekog kucanja kao da hoce da ga prebije, kao da se zaboravio da igraju zajedno, pa ga onda nesto tapse, lozi ga. Klasican klovn ekipe. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, realno *w said:

Bio je jedan napad, Marej 74 driblinga, zove blok, ne uradi ništa, pa opet. Jokić traži loptu, Marej mu baca na 4-5 sek do kraja napada, ovaj u trenutku baca lob Godrdonu za kucanje.

Tu negde sam baš pomislio Daj tu loptu nekom, nisi je od kuće doneo.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Chaos Is Me said:

Mislim da je Denver žrtva Murrayevog razigravanja i pokušaja povratka u formu. Sinoć je imao 6-17 iz igre, a imao sam lični utisak kao da je 6-27, sve što može da usere je usrao.

Sve tačno, ali oni su među 3-4 najgore odbrane lige, a prvi put imaju personal za dobar difens.

Iz nekog razloga tranziciju brane užasno i čim ih ubace u neki malo brži ritam raspadnu se

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gggggggg said:

drago mi je da je i edin 1 nerd.

 

 

veceras se vracaju leonard i george.

 

Ne znam za ostale, ali ja cu sacekati da Kivi i Polovica spoje zajedno nekih deset tekmi pre nego sto budem koristio tako teske reci kao "vracaju".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...