Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Moram stvarno da izrazim veliko odusevljenje petkom, drugim decembrom dve iljade i dvaes druge godine. 2-12-22, dan gde su pale 3 dvojke, prvo fudbalska, a vece je zacinila ona u Milvokiju gde je King odneo pobedu nad Janisom. Kao slag na tortu, Jimmy dobija u TD Gardenu nerealnim klac potezima. Gledao sam Lakerse celu utakmicu i nijednog trenutka nisam imao veru u konacnu pobedu i verovao sam da Milvoki lomi, ali James&Davis je podsetio na one najjace dane njihove dominacije makar na vece. Davis pogadja i trojke, asistiraju jedan drugom, cepaju pik, James ubada 2 ultra klac trice i onda onaj winning play gde se Russ baca, James nekako uspeva da ne bude potkacen, ide pravo u Janisa i samo lagano spusta Davisu za kucanje i njega eliminise sa obruca. Bilo ih je uzivanje gledati... 

 

Samo veceras da ne useru protiv Vosingtona ovaj pocetak, pa da opet tonemo u zacarani krug. Kuzmasin i ekipica moraju se dobiti. 

Btw, ove trejd price, naravno da je  paket DeRozan+Vucevic za RW i 2 FRP prve runde potpuno nerealan, i da hoce sve da razbiju naci ce bolji paket, ovo je bukvalno moguce jedino u nekom nba manageru da se desi. Buddy+Turner je realnije, mozda bi Indy uz 2 FRP pristala da da jednog od njih dvojice, tipa samo Badija za Russov expiring da je to moguce ugovorno po platama, a svakako im je cilj da zarade nesto bolje ako daju i Turnera. Tako da, ne verujem da Russ ide iz LA, neka ga, kritike sa foruma su urodile plodom i prilagodjava se iz tekme u tekmu sto vise moze i igra za tim. Statsi mu sada deluju skroz realnije, a ima itekako pozitivnog uticaja na igru, da ne pricamo da se prvi put po ko zna koliko godina trudi u odbrani... 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Miki28 said:

@delgado upisi vcrs poraz slobodno. Ima da se povampiri Kuzma🤦‍♂️ 

Bice dobar duel AD vs Porzingis

 

 Davis igra, Sruder izgleda igra, James upitan zbog zgloba. Ne znam mogu li nekako da jasu na ovom pozitivnom Dallasu i izrokaju WSH bez Kinga, a onda da se on bolje spremi za jace utakmice. Ne zezaj, koliko god trpali Kuzma, Beal, Porzingod, odbrana im je ocaj tako da se to mora iskoristiti. Tomas Brajant izlozen protiv svog bivseg tima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Casaubon said:

Ima li ko dobar sajt za nba streamove, pozeljno nesto sto se da s telefona pustiti?

Nisam nasao nista pouzdano jer mi rd-live ne radi. Otisao sam na prvi sumnjivi sajt... Sta da ti kazem, kao slatka Tajlandjanka - kako ti se zalomi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Green23 said:

Govnarko

Da ponovim, šta je mislila Minesota? Kakav način da ukanališ franšizu sa potencijalom za sledeće 4 godine i kakav genijalni potez Utah Jazz. Za udžbenike.

 

Kako Minesota izgleda, ovo će izgleda biti 4 lutrijskih pikova za Jutu.

Link to comment
Share on other sites

Kakvo rasulo u Denveru poslednjih 5-6 minuta, a Jokić bukvalno u fazonu hajde da pustim ove idiote da igraju šta oni misle da treba; sve u svemu, očigledno niko ne misli da treba preko Jokića, već svako pomisli da može u on sam nešto da učini. Sve u svemu, serija NOP od nekih 20-5 odokativno, sa ocajnom i selekcijom i realizacijom šuta. I to što je otvoreno bilo od šuteva, naravno da je Jokić otvorio. Fali Jokicu i ta liderska crta koja podrazumeva da ih išamara na tajmu, kako bi se urazumili.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

 

 Davis igra, Sruder izgleda igra, James upitan zbog zgloba. Ne znam mogu li nekako da jasu na ovom pozitivnom Dallasu i izrokaju WSH bez Kinga, a onda da se on bolje spremi za jace utakmice. Ne zezaj, koliko god trpali Kuzma, Beal, Porzingod, odbrana im je ocaj tako da se to mora iskoristiti. Tomas Brajant izlozen protiv svog bivseg tima. 

Jeste, odbrana im je teška katastrofa. Bekovski par Moris i Bil, lol.

 

Kuzma i Porzingis odbrane ne igraju, možda ovaj drugi nešto i ume, zbog visine i dugih ruku. Morao bi Gaford da dobija značajnu minutažu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...