Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, 033zero330 said:

Sve će se to iznivelisati, pre ili kasnije, baš kao i težina kopanja bitcoin-a.

 

Nadam se samo da Bogdanovi procenti pogodjenih u odnosu na sutnutih pokusaja nece biti nalik odnosu fundamentalne i spekulativne vrednosti Kripto valuta...

Edited by Horium
Link to comment
Share on other sites

Utakmice poput ove protiv Bostona su odlicne jer pokazuju da smo obicni pretenderi. Meni je to jasno odavno, vidim da ova ladja nikud ne ide, medjutim zbog vaskolikog pucanstva i ovde, a i preko bare su ovakve tekme lekovite. Otreznjujuce. Monty i gmoy neka se lepo uhvate za ruke i odjasu u sumrak. Gotovo je.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Utakmice poput ove protiv Bostona su odlicne jer pokazuju da smo obicni pretenderi. Meni je to jasno odavno, vidim da ova ladja nikud ne ide, medjutim zbog vaskolikog pucanstva i ovde, a i preko bare su ovakve tekme lekovite. Otreznjujuce. Monty i gmoy neka se lepo uhvate za ruke i odjasu u sumrak. Gotovo je.

Znači ništa od roštilja?

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Miki28 said:

@delgado jel gledamo vcrs protiv File? AD se oporavio, na max je obrtaja. 

Lebron odmorio. 

Ocekivao sam poraze od Klivlenda i Toronta ali vcrs ce da prsti.

 

 Prati se i baca pogled koliko posao dozvoli

 Mogli bi na pobede, ne igra nista posebno Fila, ako AD vec nije bio u stanju da izadje na teren protiv Mobley/Allen kombine, eto mu sada test u vidu Embiida. Maxey mnogo znaci Fili a out je, tako da je ovo skroz pobediva utakmica; 

 

 Jimmy Butler zbog povreda celokupne ekipe ove godine vuce vise nego obicno u regularnoj. Stvarno neverovatan lik, sinoc nadigrao PG-a, 10/12 FG, 4stl, za mene nema sumnje da je Jimmy uz Curryja, Jokica, Tatuma, Janisa, i Doncica najbolji PO performer u poslednje 3 godine. Da ne pricamo o klachu. Ona blokada nad Devinom recently, sad protiv Bostona a evo i juce :

 

Taman se na ovom videu vide lepo sve ukradene i ta vrhunska odbrana koju Jimmy uvek przi. Uzivanje je gledati ovog majstora

 

 

 

 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Sledeću igramo protivu Bostona. Utakmice poput ove protiv Bostona su odlicne jer pokazuju da smo obicni pretenderi. Meni je to jasno odavno, vidim da ova ladja nikud ne ide, medjutim zbog vaskolikog pucanstva i ovde, a i preko bare su ovakve tekme lekovite. Otreznjujuce. Monty  Kerr i gmoy neka se lepo uhvate za ruke i odjasu u sumrak. Gotovo je.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Lep termin večeras da se pogleda Harden&Embid vs Bron&AD, iskoristiću priliku da pogledam utakmicu Lejkersa, nakon dužeg vremena. Hteo sam da preskočim sezonu Lejkersa, jer neću da mi krvare oči i suši mozak od gledanja Vestbruka, ali ovakve partije AD nisu za propuštanje. Konačno se probudio nakon dve godine spavanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...