Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

43 minutes ago, DameTime said:

Na drugoj strani, Klipersi igraju fenomenalno bez prve dve zvezde. Njima Kavaj ni ne treba. 

 

Ne treba im ako su im ambicije da dobiju regular season veselu družinu iz Oregona (i to bez Damea), ali mislim da su im ambicije kudikamo veće tako da će im trebati Kawhi svakako.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

If I’m Jordan Poole I’m getting a football helmet for the rest of the season.

 

Jadan Poole, nije ga tukao samo ko nije hteo. Ja bih uneo klauzulu u ugovor da primi možda jedan milion manje, ali da umesto Igoudale na poziciji Haslema budu Bogut ili još bolje Zaza Ortoped, koje bi plaćao Džordan lično.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

 

Ne treba im ako su im ambicije da dobiju regular season veselu družinu iz Oregona (i to bez Damea), ali mislim da su im ambicije kudikamo veće tako da će im trebati Kawhi svakako.

 

To je baš opšte mesto, naravno da u PO neće tako dobro proći bez obe zvezde. Naglasak je na regularnoj sezoni koju oni izuzetno dobro igraju bez njih dvojice, moglo bi se reći da su čak i navikli od prošle godine. A i ko zna na kakvom nivou je Kavaj kad se vrati. 

Link to comment
Share on other sites

James Wiseman has a plus minus of -35 in five games in the G-league. He has yet to have a game with a positive plus minus

 

James Wiseman had had a negative plus minus in every single G-league game he played this year. As a number 2 pick, he can’t even dominate the G-league. The eye test also shows how lost he is even in G-league games.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

Kad se Bogdan vraća?

 

Bogdan Bogdanovic (right knee surgery) has been upgraded to doubtful for Wednesday's matchup with Orlando.

Signs of life! It still may be a few more games, but it's clear that he's close. When he returns, he'll provide shooting to one of the worst shooting teams in the NBA. They'll likely ease him back in and perhaps give him rest days, but when he's on the court, he'll have the ultimate green light and provide triples in bunches.

 

SOURCE: Atlanta Hawks on Twitter

Nov 29, 2022, 5:07 PM ET

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

@gggggggg

Nemam ja neki posebno strastven odnos prema Wisemanu. Ima 3, od ove godine i 4 prilično perspektivna mladića i to redom Kuminga, Moody, Wiseman i Baldwin. Računam da će barem 2 da postanu igrači NBA koji mogu u jakoj ekipi da igraju 20tak minuta a da se tim ne raspadne i da će jedan od preostalih da uspe da ima ugovore. Pričao sam malo i sa Uinijem danas, ne znam da li se sećate početaka Wigginsa u GSW - davljenje lopte, bez zagrađivanja, slabu skoku, odbrana solidna ali ništa posebno. Komplikovano je zaigrati dobro u Kerrovom sistemu i potrebno je vreme, čak i za maltene allstar igrače. Kuminga je protiv Dalasa radio sve ono što treba da radi - zagrađivao jako, skakao, izlazio na banane iz drugog plana u odbrani, a u napadu nije bio ballstopper - odmah ili kucanje ili onaj lepi pivot koji je naučio, kao up and under ili dodavanje. Nema pauziranja. Wisemanu je sve to mnogo teže, a nije lik koji će samo da uzme loptu koust tu koust i da prikuca ili baci Magic Johnson pas. Polako.

 

A sad, da je bust u smislu da je kao drugi pik do sada trebalo da bude makar član startne petorke, to mogu da se složim. Jbg, liga je kao neka brza reka, svake godine uskače jedno stotinak novih klinaca najboljih na svetu i otprilike toliko ih se i udavi... Videćemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U sta se ova liga pretvorila...

 

Dijareja mi krece kad cujem rec ''rekord''...

 

Boston nastavlja da odvaljuje ali koliko gadna scena na kraju, Tatum ima 47 poena na minut do kraja i ajde proba da sutne preko dvojice da zaokruzi na 50 i omasi.

 

Majami krece u napad omasi i sad kako ostalo 30' sekundi Adebayo pravi tehicku pa iskljucujucu iz sprdnje verovatno da bi ovaj sutnuo sto vise bacanja. Svakako su zajebali jer su bila 2 bacanja i lopta sa strane... 

 

Totalno degeneska prica.

 

Spo celu 4/4 igrao zonu, mozda su 1 napad odbranili, svaka cast...

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Prespavao sam maltene pola off dana da bih bio svez i spreman za Lakerse.

Lebron nikako vise ne moze da cuva Granta, natrpao ga je svaki put u poslednjih ko zna koliko duela.

Ocekivano velika borba bez vecih odlepljivanja. Imali su Blazersi +11, pa Lakersi +6, sada neko vreme u egalu..

Vratio se fuckin' Beverli a jasno je da su Sruder i Rivs ovde bekovi koji treba da jedu najvise minuta

Link to comment
Share on other sites

Bucks 109, Knicks 103: Scenes from a dagger from a Ted Cruz lookalike

The worst way to go, IMO.

 

The Knicks have now lost their last three home games by a combined 12 points. What can you even say at this point? Was Wednesday night’s 109-103 loss to the Milwaukee Bucks the worst of the bunch? Let me put it this way: I’ve had kidney stones three times in my life. I could rank them by the amount of pain I was in at the time, but why would I?

 

Spoiler

Let’s just stick with the ending. The Knicks trailed for most of the fourth quarter, but had a chance to tie late as Mitchell Robinson went to the free throw line after Giannis Antetokounmpo fouled out. No Giannis? That was good! Mitch made the first free throw. That was better! He predictably missed the second, but grabbed the rebound, and Jalen Brunson was fouled. That was best! Brunson came into the game shooting 90.1% from the foul line.

Of course, these are the Knicks, so he shot 1-4 tonight, missing one of two in this case. The Knicks were tied, but Milwaukee had the ball. And who did they turn to with Giannis fouled out and Khris Middleton out with an injury? Was it Jrue Holiday? LOL, I wish! Instead, it was that scumbag Grayson Allen who ripped their hearts out with a three.

The Knicks still had the ball with plenty of time left, but RJ Barrett — who was very good throughout most of this game, mind you — decided he was going to take a three off the dribble. It clanged hard off the back iron, and Milwaukee grabbed the rebound. They hit their free throws, of course, and the game was over.

 

:lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Vozd otvorio tekmu sa 7/7 ali onda se prelozio i ispalio bezvezni airball

Wbrook daje buzzerbeater trojku za halftajm. Upali vini drugo poluvreme, mnogo dobra utakmica.

Lakersi definitivno ne deluju kao kanta sad kad su kompletni, mogu da se gledaju, sto je pomak u odnosu na proslu godinu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...