Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Ne znam sta je sa Payneom, on bas dugo odsustvuje, ne znam ni prognoze kakve su i na sta ce liciti kad se vrati... Mozda Reggie nije losa opcija sad kad je i Gordon otpao. Klupa je uzasno impotentna, bolece svaki minut njihov kad pocne da se igra PO kosarka.

Dobro smo se i držali u Georgia s obzirom na okolnosti. Ayton samo 2? skoka. Okogie 25. ubise nas na skoku, čak 20 ofenzivnih. 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Miki28 said:

Pakao ce biti ako bude pusakis u plejofu rano, pakao.

Sta znaci rano?  :)
Polufinale/finale zapada? S obzirom kako svi govore da je mrtva glava na zapadu sad poslije trejdova, to dalje daje mogucnost "izgovora" u Jokarinom slucaju. :)
Ja mislim da ce Denver daleko dogurati...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, cabke said:

Sta znaci rano?  :)
Polufinale/finale zapada? S obzirom kako svi govore da je mrtva glava na zapadu sad poslije trejdova, to dalje daje mogucnost "izgovora" u Jokarinom slucaju. :)
Ja mislim da ce Denver daleko dogurati...

WCF ili veliko finale uz jake statse pa ajde i nekako, sve prije toga ne daj Boze. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

@DameTime, zašto su stavili šarpa na pleja? izgleda kao čist bek, eventualno nisko krilo, bar ono sitno što sam video.

pri čemu nije nikakav asistent, tj makar nije pokazao takvu ambiciju a voli da trpa.

 

U pravu si, turili su ga jer je ovo kao najjači line-up koji možemo sastaviti. Može Knox da organizuje u drugoj postavi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Radalek said:

Mogao je da se iskoristi bolje definitivno ali nije sve do tima, ima nesto i do igraca. Na pola sezone u trenutku kad je cela ekipa zagrizla i igra odbranu on ne pokazuje znake zivota na toj strani i pritom potpuno gusi tok napada. Sutira sa 9 metara na 10 sekundi do kraja napada ili pokusava jedan na jedan. On kao microwave scorer ima 39% suta iz igre? 50% efg? Losije brojke nego u ruki sezoni?
Denver mu je dao itekako puno prostora ali nije islo. Na kraju je delimicno ubio svoju vrednost tako sto se posvadjao sa saigracima i trenerom gde mu se pritom sestra i prijatelji mesaju sa raznim twitovima gde napadaju Murraya itd. I sad je Denver glup i vredja se GM, sve sami strucnjaci ovde.

 

nije problem trejd hylanda, koliko mi je problem sto nemaju poena sa klupe. evo nocas su dali 10 poena protiv orlanda. toma bryant ce to malo popraviti ali i on ce dobiti mozda 10 minuta u playoffu.

 

videcemo, voleo bih jacksona ili greena da dovedu ali kako je u pitanju denver, bice to les georgea hilla.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

 

Može Knox da organizuje u drugoj postavi. 

 

iz knicks-iskustva, nisam siguran da knox može bilo šta, osim da se šuterski zapali na 15ak mins.

thybulle je odličan zabod, imo.

Just now, DameTime said:

, ova ekipa i nema sekundarnog ball handlera...

 

simons?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

iz knicks-iskustva, nisam siguran da knox može bilo šta, osim da se šuterski zapali na 15ak mins.

thybulle je odličan zabod, imo.

 

Ma solidan igrač, nego ja ne znam šta pišem... Thybulle mi je isto okayish ali nisu to neka kapitalna pojačanja. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Znaci to ce biti izgovor. Ako bude trebalo jos neki imam ja Lebronovaca oko mene pa da vam pomognu ( oni su eksperti u tome ).😀 

 

Ocete pomoc? Onda trejdujze MPJ i taj albatros od ugovora i Murraya

Ako ne, zabavite se u regilarnom dijeli sezone. Sta da vam kazem

 

To je činjenica, nije izgovor. Osvajanje MVP je individualni poduhvat, a osvajanje titule timski. Ni Lilard, Barkli, i sl. nisu ništa lošiji niti bolji igrači jer su mahom igrali u timovima preslabim za titulu.

 

Jbg, nije svaka franšiza majstorska ko Lejkersi da uvek ubodu na draftu, niti je svaki igrač LeGM pa da lično radi headhunting i trejdove.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Pakao ce biti ako bude pusakis u plejofu rano, pakao.

 

U kom smislu? Ne vidim neku dramu u ovogodišnjem PO za Denver, makar ne veću od bilo kog tima koji pretenduje na finale/titulu.

 

Jokić ide ka trećoj MVP tituli, i kakav god narativ da bude u modi nakon PO i da više nikada ne osvoji nijedno individualno priznanje, sasvim je dovoljno učinio da ostane upamćen. Svakako, nije kao da je tip kojeg to uopšte opterećuje, a i ne znam kakve bi brojke trebao da postavi naredne sezone pa da bude izabran i četvrti put (sve i da uzme prsten).

 

Sa druge strane, timski isto ništa ne gori. Zapad je prejak, ni po čemu nisu izraziti favorit, core ekipe im je dovoljno mlad da imaju prostora za još neki run ili malo krupnije rezove. Ne sumnjam da će Nikola isporučiti, vidjećemo za šta će to biti dovoljno.

 

Svakako, mnogo veći favoriti su ostajali bez titule i imali loša PO izdanja (Miami '11, GSW 3-1...), pa je sve išlo dalje 🙂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LordOfTerror said:

Pa ako se ne uigraju za 15 sati zavrse na 0-2 protiv GS i Portlanda mislim da ostaju samo teoretske sanse da uhvate i 10' mesto....

Moraju da rade malo kalkulacije, da on ima 30 godina, pojeo bi vas i ispljunuo sam, ovako sa 38, mora neku utakmicu i da odmori, taman i da saceka mnogo bolje saigrace, a ova sinocna je ubedljivo najbolja za to, jer se igralo protiv Baksa.

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Barkley#34 said:

Čekaj, Bouns za dva kila Nutele?

 

Katastrofa, nazalost opet pokazuju svoju nesposobnost a taman su se popravili sa dovodjenjem KCP i Browna. 
 

13 hours ago, Radalek said:

Da, mlad perspektivan igrac kome ne ide i koga su probali da istrpe dajuci mu puno prostora. Kao sto rekoh ranije, sutira 39% iz igre, statistika losija nego dok je bio ruki a odbranu ne igra. Kad je Malone pokusao da mu skrene paznju on uzvraca sa zahtevom za vecu ulogu i zapocinje konflikt u kom mu sestra i prijatelji salju ovakve stvari:

 

 

U tom trenutku on sebi zatvara vrata. Da je cutao i radio, bilo bi jos minuta i mozda G liga, ovako su ga sklonili sa dobrim razlogom.


Bilo je ocigledno da ce on otici, i to je sasvim ok, ali za sta su ga dali? Pa jel ti zaista verujes da je 1 GP2 vredniji od njega?

I da, jel moguce da od ovih silnih krila iz Netsa, nisu mogli nijedno da dovedu?

 

A da ne pisem o mogucnosti da dovedu KD-a (o kojoj sam pisao pre neki dan), gde bi u suprotnom slali MPJ + Bonesa + mozda jos nekog + pikove? To bi bio paket u skladu sa ovim sto su Sunsi ponudili, ako ne i bolji. U tom slucaju bi oni bili apsolutno prvi favorit lige ove i naredne godine. 

 

I najvise je porazavajuce sto (makar iz ovog sto sam ja nasao, ispravite me ako gresim), ja nisam video nijedan report da su zagrizli za KDa, ili za neko od Nets krila nakon KD trejda..
 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...