Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

 
Nećemo jer nije zabavno kad nema argumenata nego ->meni je bzvz kad šutira posle tekme, PR, meh, meh. 
 
Baš težak poraz od Džezera. Mislim da trenutno imaju najtečniju igru u celoj ligi. Do 4/4 nismo imali neki ritam ali se moglo dobiti, medjutim, Dame je bio užasan noćas. Šut za 3 pts 1/12, preteruje sa tim trojkama već kad ne ide. Hart i Eubanks su bili odlični, Billups bi mogao razmisliti da ovaj drugi startuje umesto Nurka. 
Povrijedi se usput Dame, izgleda još jedna pauza usled one povrede lista.

Jazz i dalje nakon otprilike 1/4 sezone prvi na Zapadu. Zaista ne vidim ako zadrže ovaj core da mogu da ne udju makar i u play-in, iako je teško zamisliti da ce ostati #1 seed. Fora bi bila da one Gobert pikove unovče sad ili uskoro za nekog top igrača na ovu ekipu. Za tankovanje je kapiram kasno jer se glavna nagrada već uveliko juri.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Miki28 said:

Sta je tacno smijesno u tom postu gore?

Čime se ljudi bave i ovako ostrašćeno poredjenje, koje jeste tačno, ali suštinski ništa ne znači i vidi se da je vođeno hejtom.

 

Medzik Dzonson nikad nije odigrao sve 82 utakmice pa Boze moj, Brajant je propustio 4 plejofa itd.

 

Ko normalan sedne uopste i pravi ovakva poredjenja koja nicemu ne sluze.

Edited by Snjofko
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Šteta što nemaju statsi sa pretrčanom kilometražom, jer to objašnjava intenzitet današnje igre, otuda i veliki broj povreda današnjih igrača!

Sto je to steta? Danas se vise trci, ranije mnogo vise kontakt igre, grublje igre koja prolazi.

5 minutes ago, DameTime said:

Sudbina kleta, taman nam svane kad ono... 

 

Samo, brief period = koliko tačno vremena? Par utakmica, par nedelja...

Gotovo je, isproziva ga neko prije neki dan i to je to

Link to comment
Share on other sites

Da da da, od kontakt igre se dobijaju kidanje ACL na svakom ćošku i raznorazne povrede...

 

Mislim da ljudi još uvek ne razumeju recimo i na kom nivou je Klej igrao finale 2019, na svakom delu terena je bio prisutan po 40+ minuta do povrede.

Edited by Dracarys
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dracarys said:

Da da da, od kontakt igre se dobijaju kidanje ACL na svakom ćošku i raznorazne povrede...

 

Mislim da ljudi još uvek ne razumeju recimo i na kom nivou je Klej igrao finale 2019, na svakom delu terena je bio prisutan po 40+ minuta do povrede.

Nit prvi nit poslednji NBA igrac koji u plejofu guli ozbiljnu minutazu. 

 

Nauka je napredovala mnogo, sve se gleda pa tako i opterecenje igraca. Sve manje i manje je b2b meceva. Mnogo vise se koriste rotacije, preskacu mecevi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Nit prvi nit poslednji NBA igrac koji u plejofu guli ozbiljnu minutazu. 

 

Nauka je napredovala mnogo, sve se gleda pa tako i opterecenje igraca. Sve manje i manje je b2b meceva. Mnogo vise se koriste rotacije, preskacu mecevi

Otuda je besmisleno poređenje ere devesetih i sada. Intenzitet, kada krenu da se nadtrčavaju je neuporediv. Danas je mnogo veći aspekt na fizičkoj izdržljivosti, nego ranije.

 

Smešno mi je što neko misli da danas neki belac ne bi imao povrede, lol

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...