Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

6 minutes ago, Horium said:

Meni je samo ruzno sto je Lebron malko razmazen.

 

Da on rilja, u napadu i u odbrani, bukvalno nema ko u njegovom rosteru ne bi izginuo na terenu, sto zbog sramote sto zbog toga da izbegnu cebovanje.

 

I odmah bi bilo drugacije.

Ja ne znam da i danas ljudi ne shvataju da je ozbiljan podvig igrati na obe strane terena podjednako dobro, da on rilja u odbrani, napad Lejkersa bi bio ubedljivo najgori u ligi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dracarys said:

Ja ne znam da i danas ljudi ne shvataju da je ozbiljan podvig igrati na obe strane terena podjednako dobro, da on rilja u odbrani, napad Lejkersa bi bio ubedljivo najgori u ligi.

Riljanje u odbrani nije isto što i podjednako dobro na obe strane terena, and you know it. Ovde se priča o nekom honest effortu, da tako kažem.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, freethrow said:

Riljanje u odbrani nije isto što i podjednako dobro na obe strane terena, and you know it. Ovde se priča o nekom honest effortu, da tako kažem.

Mhm, navedi mi jednog igrača u istoriji NBA, koji je sa 38 godina imao 28-30 ppg sa sve plejmejkerskim zadacima i uz to igrao odbranu?

Link to comment
Share on other sites

Freethrow uspeo da u narednim postovima dokaze kako ga ne mrzi Lebrona 😄 a i lajkujuci smece od Medinog posta, fino fino

 

 Draki, ne treba gledati Lakerse ni ove sezone, suvise je bolno. Hajlajatsi Kinga su sasvim dovoljni od ovog cirkusa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Ja ne znam da i danas ljudi ne shvataju da je ozbiljan podvig igrati na obe strane terena podjednako dobro, da on rilja u odbrani, napad Lejkersa bi bio ubedljivo najgori u ligi.

 

Da Lebron rilja na obe strane terena, mozda bi on licno inicijalno pruzao losije partije na napadu, ali bi uticao ogromno na svoje saigrace. Kosarka je timska igra, Lebron nece uspeti da ostvari nista znacajno na kraju sezone sam samcijat.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Horium said:

 

Da Lebron rilja na obe strane terena, mozda bi on licno inicijalno pruzao losije partije na napadu, ali bi uticao ogromno na svoje saigrace. Kosarka je timska igra, Lebron nece uspeti da ostvari nista znacajno na kraju sezone sam samcijat.

On i da eventualno smanji broj šuteva i krene da igra odbranu i samo odbranu, eventualno neke plejmejkerske zadatke, ekipa je toliko šuntava za organizaciju i šuterski neefikasna, da je pitanje, da li bi prelazili 80 ppg. 

Link to comment
Share on other sites

Ne mora LBJ da igra odbranu uopšte, ali neka za početak sredi govor tela - manje ovog razmaženog mahanja rukama i nadurenog sedenja na klupi, nek uprti ekipu na leđa i raznosi sve pred sobom bre. Kakve su ovo zajebancije, tri strane pišemo o odgovornostima čoveka od 37 godina, sa 4 prstena, koliko individualnih priznanja i kolike pare prima za to što radi... Own up your shit sir i pokaži zašto si najbolji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Ne mora LBJ da igra odbranu uopšte, ali neka za početak sredi govor tela - manje ovog razmaženog mahanja rukama i nadurenog sedenja na klupi, nek uprti ekipu na leđa i raznosi sve pred sobom bre.

 

Mator je on za takvu ulogu, bez obzira na fanatičnu posvećenost tijelu i treningu. :Hail: Ne znam da li ima primjera 38-godišnjaka u kontaktnom, kolektivnom sportu sa takvom rolom?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na kraju ću opet napisati, raznosio je on pred sobom i prošle sezone sa 30 ppg, i to sa neverovatnih 62TS% sa sve plejmejkerskim zadacima, vaša je stvar što ne shvatate šta to znači kada to radi čovek sa 37 godina. Molim vas pre svake diskusije pročitajte na vikipediji šta je to TS% i kolika je to bolasna efikasnost, plus na sve to što igra u prejadnoj ekipi da se čitava odbrana skuplja na njemu!!!

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ječmendo said:

 

Mator je on za takvu ulogu, bez obzira na fanatičnu posvećenost tijelu i treningu. :Hail: Ne znam da li ima primjera 38-godišnjaka u kontaktnom, kolektivnom sportu sa takvom rolom?

 

Ovo što sam napisala ne znači bukvalno da treba da daje 50 poena po utakmici i sl. Ali valjda znamo šta znači leadership, da ne nastavljam dalje temu, htela sam da dam neki zaključak sa svoje strane.

 

AD će uništiti Nurkića u direktnom duelu, čak i ako je na 40%.

Link to comment
Share on other sites

Da nije osvojio titulu u bablu imao bi ''zdravije'' naredne sezone, jer bi i pazljivije birao tim i dubinu. Ovako ga je ponelo sto moze u sred sezone da se pauzira par meseci i odmori, a i onaj Davis da se okrepi. Iako je pauza bila za sve, njemu je najvise pogodovala. Posle je razjebao taj tim iako nije moralo skroz tako. 

Nemojte mi samo pricati kako Lebron ide samo u salu i vredno trenira, a onda svrati GM i kaze mu: E bate dovodimo tog i tog, trejdujemo ovog, a Lebron u fazonu: E jbg, moglo je bolje ali sta je tu je, ja sam tu da dam sve od sebe. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dracarys said:

Mhm, navedi mi jednog igrača u istoriji NBA, koji je sa 38 godina imao 28-30 ppg sa sve plejmejkerskim zadacima i uz to igrao odbranu?

 

Koji broj igraca je sa 38 godina bio najbolji igrac svoje ekipe?

Koji broj igraca je sa 38 godine i dalje jedan od najboljih igraca u ligi i pretenduje da bude najbolji igrac svih vremena?

 

Velike stvari se ocekuju od Lebrona, zato sto je on i dalje big deal.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...