Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

mislim da je problematično ako imap trio gde su dvojica onako šuteri ili loši

eto ovaj frensisov trio; nadam se da pod ant misli na anthony edwardsa a ne na antetokoumpa, pošto bi jako teško mogao da gledam likove gde je julije najbolji šuter

 

opet, ako je edwards, kako će julije da glumi karmela za siromašne, tj karamelu?

ne znam ne znam

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ga razumela da cilja na Edwardsa pošto njega zovu Ant (doduše i ovaj naš Simons ima taj nadimak, ali sumnjam da mu je on posebno privlačan).

 

Što se tiče mog tria, jeste problematično, sem ako taj treći nije tip kao Dejmijan koji poteže sa 9m kao midrange šut. Pored njega ni Giannis ni Jimmy ne bi morali da cepaju distancu, pogotovo Jimmy ima druge načine da poentira. O Giannisu ne moramo trošiti reči, on je monstrum na obe strane terena. I ne bi Dame mogao da ga pravi na kretena u odbrani kao neke druge.

 

Već sam pisala o tome da bih od visokih igrača Dejma najviše volela da gledam uz njega, mada mi se to nikad neće ostvariti.

@uini

Link to comment
Share on other sites

Hm, zanimljiva igrica. Napraviti istovremeno sto vise zanimljivih super-timova u ligi istovremeno (a da su koliko-toliko izjednaceni). 

 

Kari - Dr Grin - AD

Lebron - Kermit - Adebayo

Marej - Beal - Jokic

Doncic - Brown - Mobley

Lillard - Jrue - JJJ

Haliburton - Wiggins - Embiid

Fox - Tatum - Sabonis

Mitchell - Jimmy B - Durant 

Garland - Booker - Gobert

Irving - Mikal Bridges - Adetokumbo

SGA - F. Wagner - Siakam

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Horium said:

Hm, zanimljiva igrica. Napraviti istovremeno sto vise zanimljivih super-timova u ligi istovremeno (a da su koliko-toliko izjednaceni). 

 

Kari - Dr Grin - AD

Lebron - Kermit - Adebayo

Marej - Beal - Jokic

Doncic - Brown - Mobley

Lillard - Jrue - JJJ

Haliburton - Wiggins - Embiid

Fox - Tatum - Sabonis

Mitchell - Jimmy B - Durant 

Garland - Booker - Gobert

Irving - Mikal Bridges - Adetokumbo

SGA - F. Wagner - Siakam

 

Ne bih rekla da su ti ovo supertimovi, nisu svi u ovim kombinama superstarovi 😄 Ali zanimljive trojke si sastavio, boldovala sam one koje bi mi bile baš intrigantne.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DameTime said:

Ne bih rekla da su ti ovo supertimovi, nisu svi u ovim kombinama superstarovi

 

Slazem se da nisu superstarovi, a da li su supertimovi, mislim da je debatable. 

Mogao sam naravno da sastavim jace kombinacije, ali bi ih onda bilo manje i izgubila bi se moja pocetna namera. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...