Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 minutes ago, Miki28 said:

Prva sezona ima 10 epizoda a prije par nedelja je krenula i 2 sezona, pricali su da ce imati 7 epizoda.

Pa da bindžovao sam prvu sezonu i krenuo da gledam drugu, ali mi deluje da je jedna sezona serije 1-2 košarkaške sezone što je možda previše 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

 

 Danas je 24.08, Kobe appreciation day. Nadam se da uzimamo '24 za Kobea, kao sto smo uzeli i bubble, a i Lakersi su 08 osvojili, red je.

🤣🤣🤣 da da, odlicna ta titula '08.

 

Ne kradi Zelenima , to im je jedina u 40 godina a uskoro ce i punoletstvo proslaviti od te poslednje.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Miki28 said:

🤣🤣🤣 da da, odlicna ta titula '08.

 

Ne kradi Zelenima , to im je jedina u 40 godina a uskoro ce i punoletstvo proslaviti od te poslednje.

 

 Sezona je pocela 08 😛

 

Napadamo ove sezone jako. I za Kobea i otadzbinu

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAA trljao sam oci kad sam video vest, nakon sto mi se zavrsila smena, dok sam bio u WCu. 

Retko koji igrac sa 16.6ppg i 7.3rpg & 37.6% za 3 u najjacim godinama potpisuje za minimalac. Ocigledno postoji neki issue sto je menjao toliko klubova i sve, ali cist talenat i skill ovog momka ne dovodim u pitanje. I to bas pravo pojacanje, na pravoj poziciji, sada su nam i mogucnosti kombinovanja pod kosem velike. 

 

 Ko ce docekati sezonu. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, delgado said:

AAAAAAAAAA trljao sam oci kad sam video vest, nakon sto mi se zavrsila smena, dok sam bio u WCu. 

Retko koji igrac sa 16.6ppg i 7.3rpg & 37.6% za 3 u najjacim godinama potpisuje za minimalac. Ocigledno postoji neki issue sto je menjao toliko klubova i sve, ali cist talenat i skill ovog momka ne dovodim u pitanje. I to bas pravo pojacanje, na pravoj poziciji, sada su nam i mogucnosti kombinovanja pod kosem velike. 

 

 Ko ce docekati sezonu. 

 

Odbrana katastrofalna ali nadam se da ce imati voljni momenat na nivou da je makar pokusa zaigrati pa ce AD pokriti sto se moze pokriti. 

Ozbiljan firepower se sada ima, na razlicite nacine da se poentira ali i mnogo razlicitih kombinacija sto se tice postave. 

 

Dakle imamo:

 

PG: Vincent, DLo, JHS

SG: Reaves, Christie

SF: Lebron, Prince, Reddish, Lewis

PF: Vando, Rui, 

C: AD, Wood, Hayes

 

Solidno, jako solidno.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...