Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Steph:heart:

 

A,sad protiv fensershih seljobera iz grada beskucnika

 

Treba se cuvati sudija stitice onu drtinu,Wiginsu to objasniti,i Klej malo bolje da odigra

 

GSW in three

Edited by Gaga
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam bio tu za prvu rundu ukratko: 

 

- Saucesce Budenholzeru,

 

Medjutim nije zbog toga naglo zaglupeo, lik je budak i qrcina od trenera. Godinama odbija da stavi Janisa na najboljeg protivnickog igraca, broj patika Duranta mu je sacuvao glavu na ramenima jos u toj seriji gde ih je ovaj masakrirao a tvrdoglava volina nije popustala u svojim idejama. Evo ovaj put im je Butler dosao glave na nasuroviji nacin, ponizio ih je zbog loseg mecapa. Zalosno je sto se neki treneri adaptiraju od cetvrtine do cetvrtine a neki godinama teraju svoje kretenske zamisli.

 

Smejali ste kada sam vam ovde govorio da je Boston No1 na Istoku i da ce ove krpare iz Milvokija predvodjenje crnim Brock Lesnerom prdnuti u cabar.

 

-Lakersi igraju ozbiljan basket, kad uvuku utakmicu i blato i taj njihov ritam gde zatvore reket mnogo su zajebani. Mada mislim da postoji mogucnost da budu pregazani ako ih neko dovoljno rasiri.

 

-Zaista bi bilo sramota da je Golden State ispao od krompirka (inace veliki gospodin) i Harrisona Barnsssa. Kad je potegao onaj sut za pobedu u game 4 tacno mi je prolazilo kroz glavu da li je moguce da nakon sto je licno oteo 1 titulu uspeti da ih uskrati u borbi za jos 1?

 

Nije razocarao, cak je i prebacio sva ocekivanja do kraja serije i na vecnoj listi luzera se polako dize, sada je tu  negde na sredini  izmedju Linasa Kleize i Mirotica. Nazalost mislim mu karijera nece jos dugo trajati da udje u mount rushmore konkurenciju...

 

-Kudos 2 Niks ali nashvatljivija serija prve runde mi je bio taj fijasko i nemoc Cavsa. Pogotovu sto ni Uinijevci nisu briljirali, odigrali su muski i pametno ali daleko da bi to trebalo da bude dovoljno za 4-1 uz 2 brejka...

 

Uopste ne mogu da ni da izvalim koje je najvise podbacio iz bermudskog cetvorougla Garland,Mitchell,Mobley, Bickerstaff.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Malkolm Brogdon said:

Ijaooo

 

Sutra idem da istetoviram "Stef Kari i Luni stari" i to cirilicom

 

:lol_2: jos bolje bi bilo da podelite fritrou & ti ovu lajnu na pola, pa kad se sretnete,

CalmVeneratedAmericancicada-size_restric

 

..a onda dodje kvaratshkelia sa celom pripovetkom istetoviranom,

6 hours ago, Kvaratskhelia said:

Geri Pejton sa 190cm za 16 minuta udari 4 blokade.

i pijete pivo bole vas paja.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

jedan od retkih knicks p&t pisaca koji je prognozirao prolaz knicksa protiv cavsa je russell richardson (4-2);

 

sada su bukvalno svi (matt miranda je prognozirao manchester city in 4, jer je previse stresiran serijom serijom vs heat) prognozirali knicks u 6x tekmi, osim, nazalost, russell richardsona:

 

Russell Richardson: Heat in 4

In a shocking turnaround, the Heat will annihilate the Knicks in four games. New York will lose 16 consecutive quarters of basketball. Prepare to be humiliated by something the national news will call, “Super Strus.” Kyle Lowry will Benjamin Button us and average 15 dimes per game. Edrice Adebayo will tie Mitchell Robinson into balloon animal shapes, while Jimmy Butler cooks the Knickerbocker backcourt like fried calamari. The Empire State Building will be lit with flamingo colors, and Schenectady’s favorite son will live FOREVER!!! (This might have been written while vampire Pat Riley stood over my neck with his teeth bared. Send help.)

 

:lol_2:

 

 

Edited by uini
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, displejnejm said:

Potez utakmice. 

 

Ljaxe potez iskr, kurčenje na kraju, a žvskalo dupe gaće...

 

6 hours ago, gggggggg said:

 

odlicna sezona za kingse. steta sto se ovako zavrsilo, bili su bas blizu druge runde. ko zna kada ce opet imati ovakvu priliku.

 

 

6 hours ago, gggggggg said:

 

to su ispucali za ovu sezonu. kao i raspored gde uvek igraju protiv oslabljenog protivnika.

 

Zapad ima prestare PO kontender timove, idemo lagano u PO sledece sezone. Tek kad Oklahoma i Hjuston rese da ne tenkuju biće problema.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

One of the pleasures of aging is learning words in other languages for meanings that don’t exist in your own. Japanese has “komorebi,” the light streaming through the foliage, and “irusu,” meaning to pretend not to be at home. There’s also “tsundoku,” meaning to pile up many books without reading them. The New York Knicks dropped game one of their second-round series to the visiting Miami Heat 108-101, meaning the Knicks better be extremely present at home in game 2 or they could end up home for the summer.

 

 

 

RECAP_TEMPLATE_newr2g1.png?format=1500w

 

 

:lol_2:

Edited by uini
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, DameTime said:

E jebiga @bodo ;D Ne isplati mi se ovo kontriranje na prognozi, bolje da kontriram samo na topicu.

 

Moj osećaj za feeling kaže Lakers in 6. Razlog: ekipa su kojoj sve kreće iz odbrane, a samo takva može usporiti čal i ove matore Warriorse. Videćemo moćnog Looneya protiv Dejvisa.

Ja nisam ništa kontrirao. Čovjek bi pomislio da će nakon onog statement win u 6. to biti momentum builder za Kingse međutim koliko god Kingsi meni bili simpa  očito nisu još mentalno dorasli većim izazovima. Još ako Sunca ispadnu bit će mi potpuno svejedno tko će osvojiti Zapad . Tko god to i bude bit će zasluženo. A za istok ionako couldn't care less. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bodo said:

Ja nisam ništa kontrirao. Čovjek bi pomislio da će nakon onog statement win u 6. to biti momentum builder za Kingse međutim koliko god Kingsi meni bili simpa  očito nisu još mentalno dorasli većim izazovima. Još ako Sunca ispadnu bit će mi potpuno svejedno tko će osvojiti Zapad . Tko god to i bude bit će zasluženo. A za istok ionako couldn't care less. 

 

Ma i ja sam verovala da su legit za prolaz i da će proći. Nego se zezam kontra jer koliko vidim većina je prognozirala Dubse. 😄 

Link to comment
Share on other sites

@HarryMonro @Miskooo danas ostavite prognozu za Boston-Philadelphia seriju (utakmica počinje u 1.30 iza ponoći). Ima još 6 forumaša koji to nisu učinili ali oni nisu prognozirali ni prve dvije započete serije druge runde tako da kontam da su odustali od prognoziranja. Freethrow je otvorio seriju GSW-Lakers koja počinje već sutra (u noći sa utorka na srijedu) pa napominjem svima onima koji to još nisu učinili da na vrijeme ostave prognozu za tu seriju.

freethrow.pythonanywhere.com

  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 40Wins said:

Ljaxe potez iskr, kurčenje na kraju, a žvskalo dupe gaće...

 

E jbg. Loženje, pljeskanje u lice, trash talk, pevanje kod dva vezana slobodna bacanja, mi smo mlađi oni ne mogu da trče, i sad je ljakse potez jedan Ronaldinjo dribling za zicer...

 

Kingsi su mi i dalje super ekipa i kontender što reče Kerr, ali nemojmo pljuvati srce šampiona. Onog trenutka kad je Stef krenuo da se tikovito smeška u 3., to je bilo to.

Link to comment
Share on other sites

 
E jbg. Loženje, pljeskanje u lice, trash talk, pevanje kod dva vezana slobodna bacanja, mi smo mlađi oni ne mogu da trče, i sad je ljakse potez jedan Ronaldinjo dribling za zicer...
 
Kingsi su mi i dalje super ekipa i kontender što reče Kerr, ali nemojmo pljuvati srce šampiona. Onog trenutka kad je Stef krenuo da se tikovito smeška u 3., to je bilo to.
Eh da su kraljevi iz Sakrementa isto što i kraljevi iz Madrida...
Link to comment
Share on other sites

a realno steph jeste ljakse.

qrchi se vazda kad je sve gotovo.

 

dzimi barka obilno tovari jruea na minus 12 i propoveda mu o buducoj neminovnoj propasti.

 

evo knicksi ne smeju ni da ga pogledaju a kamo da mu nesto kazu :lol_2:, hart je nekon onog duela prisao kada je dzimi ustao da vidi jel sve okej ali je vodio racuna da ne uspostavi eye contact, nego mu je obi topin valjda javio da dzimi oprasta i razume, jer je hart gledao obija kako gleda dzimijev feedback :i

 

inace, cestitke @freethrow stephovoj shkvadri, usnio sam na pocetku drugog, bio je uzbudljiv dan a nisam stigao da dremnem popodne.

Edited by uini
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Luchifer89 said:
13 minutes ago, freethrow said:
 
E jbg. Loženje, pljeskanje u lice, trash talk, pevanje kod dva vezana slobodna bacanja, mi smo mlađi oni ne mogu da trče, i sad je ljakse potez jedan Ronaldinjo dribling za zicer...
 
Kingsi su mi i dalje super ekipa i kontender što reče Kerr, ali nemojmo pljuvati srce šampiona. Onog trenutka kad je Stef krenuo da se tikovito smeška u 3., to je bilo to.

Eh da su kraljevi iz Kalifornije isto što i kraljevi iz Madrida...

 

Provocira driblingom, zna se šta sledi za to.

 

Nego, sad smo naebali sa ovim polufinalnim serijama (na Zapadu). Aj što će da gori forum, nego će da gore mediji sa pričom Lebron vs Steph, ko ima veći legacy, ko je ovo, ko je ono. Junačke priče će da se ispredaju već pre G1. 

Na drugoj strani Nuggetsi kukaju da ih niko ne poštuje i ne voli, da je svet pun hejtera, oni sami protiv sviju. Finiks fanovi standardno u polu-depresiji, ali imaju sreće da je Barkli rekao kako ne veruje u ovu ekipu da može da zaustavi Denver.

Edited by DameTime
dopuna
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DameTime said:

 

Provocira driblingom, zna se šta sledi za to.

 

Nego, sad smo naebali sa ovim polufinalnim serijama (na Zapadu). Aj što će da gori forum, nego će da gore mediji sa pričom Lebron vs Steph, ko ima veći legacy, ko je ovo, ko je ono. Junačke priče će da se ispredaju već pre G1. 

I normalno. Velike fransize, u 21 vijeku Lejkersi 6 a Warriorsi 4 titule i naravno duel Steph vs Lebron za legacy, za to ko je najbolji u ovoj eri plus jos mnogo sjajnih igraca. 

 

Sad ostale 3 serije mogu na miru da igraju, bice spomenute u danima kada Lejkersi i GS ne igraju😀 

 

@freethrow jesi spreman?

Edited by Miki28
Typo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...