Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Juing je bio faca koja je uvek išla da proba da izađe na šut i kucanje za razliku od gomile igrača koja se često sklanjala (uključćujući Zlog Zoa), i kada je već ostao bez 80% mobilnosti i odraza i nije išao nikada da polomi igrača, nego uvek gore, pa koliko uspe. 

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, freethrow said:

Juing je bio faca koja je uvek išla da proba da izađe na šut i kucanje za razliku od gomile igrača koja se često sklanjala (uključćujući Zlog Zoa), i kada je već ostao bez 80% mobilnosti i odraza i nije išao nikada da polomi igrača, nego uvek gore, pa koliko uspe. 

Ja sam gotivio Patricka, ma ceo taj tim Knicksa. U konkretnim susretima za njih sam i navijao :heart: NYC 93 - pogotovo Anthony Mason-a :23: RIP i (Rolanda Blackmana :lol_2:) - reference all star game 1987, doduše igrao za Mavs-e

Edited by AlexMaxim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rodmanovska partija Lunija, Stef na pravom nivou i odlični Vigins. Dovoljno za sigurnu i ubjedljivu pobjedu. Od pozitivnih stvari još izdvajam dobru rolu Mudija i Dontea, koga ne ide šut, ali radi sve ostalo. Izuzetan skakač za svoju poziciju, dobar dodavač i defanzivac na liniji dodavanja.

 

Očekujem u sledećem meču još jednu sigurnu pobjedu i onda da probamo da uzmemo brejk. Neće biti uopšte lako do kraja.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

 

Vidi se da mu i dalje fali pola koraka posle povrede, obicno (u poslednje vreme) treba igracima cela sezona da vrate taj 'burst of speed' ali sve ostalo mu sljaka. Playmaking mu je vidno napredovao, sve ostalo je na starom nivou samo ne napada kos direktno kao ranije jer mu jos malo fali tog ubrzanja. Doduse mozda ce napadati kos vise kad ispod kosa ne bude Gober koji to sprecava najbolje u ligi.

Edited by Radalek
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Da dodam par crtica od sinoc.

Bruklin - Fila
Gledajuci sinoc imam utisak da Embiid nije u najboljem stanju, ni kondiciono ni sa nekim sitnim povredama. U jednom trenutku je vidno sepao. Ne vidim kako ce on da iznese seriju protiv Bostona gde mora da igra na max obrtaja 40 minuta i gde ce da ga uvlace u pik konstantno jer ocigledno se ne krece lateralno dovoljno dobro. Cak mislim da su Netsi propustili sansu da nacine ovu seriju zanimljivom sinoc imajuci to u vidu. U svakom slucaju ne vidim kako Fila moze da ugrozi Boston na bilo koji nacin.

GSW - SAC
Ovo je 50/50 serija i ne slazem se sa ljudima koji misle da Kingsi ne mogu da dobiju jednu na strani. Dovoljno je da Steph nema jedno od njegovih ludackih suterskih veceri i da Kingsi odigraju koliko toliko dobro i mogu da prelome seriju u sledecem mecu vec. Ne verujem GSW uopste trenutno.

Sunsi- LAC
Kakva steta zbog kandzine povrede, bila bi ovo bas dobra serija ali mislim da ce Sunsi da se namuce svejedno. S obzirom kakve minute im igraju starteri, ako ovo ode u 6 ili 7 ne mislim da ce biti favoriti protiv Denvera u polufinalu. Nemaju sada prostora da odmore startere koliko toliko, tek ga tada nece imati.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Netsi fino prodaju kozu u ovoj seriji iako je 3-0. Pokusavaju svasta nesto, puno udvajaju, rotiraju i trce, treba tu dosta snage. Sinoc su imali utakmicu u rukama, ali Maxey je odigrao maestralno zavrsnicu, a Dinwiddie je ispao bas glup sa onakvim pokusajem + je promasio bacanje pre toga. 

 

Claxton je takodje ispao izuzetno glup. Jedini je centar u ekipi, igrao najbolju playoff utakmicu u karijeri i uspeo da bude iskljucen na onakav nacin. Na stranu sto se meni ne svidja da se za ono daje tehnicka, znas da su takva pravila i da vec imas jednu i opet to radis. Zajebao ih je solidno.

 

I sigurno najgori igrac na terenu Joe Harris. Gledao sam dve utakmice i covek je promasio jedno 6 potpuno otvorenih trojki. Za bilo koga bi bilo sramota da ne moze da ubaci jednu od 5,6 otvorenih trojki, a ne za njega koji jedino to i ume da radi. Jos se secam kako je ciglario u odlucujucim momentima protiv Bucksa u produzetku u sedmoj utakmici.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Milos 3.14 said:

Kako beše pravilo, posle koliko onih flagrant faulova je automatska suspenzija za sledeći meč?

Flagrant 1= 1 poen

Flagrant 2= 2 poena

 

Ukoliko igrac nakupi vise od 3 poena u playoffu usled flagrant faulova sledi suspenzija od 1 meca

Edited by Miki28
Typo
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, greenenvy said:

Voleo bih da vidim Timelorda u 30mpg protiv njega. 

 

iako cenim tajmlorda, mislim da on individualno ne može da uradi embiidu ništa.

neka ekipna odbrana, verovatno i sa horfom u paru je druga čupri.

1 hour ago, Radalek said:

 U svakom slucaju ne vidim kako Fila moze da ugrozi Boston na bilo koji nacin.

 

tako što bi džemo hardašin probudio svog inner jordana a ostali našli svog inner pippena i kerra-paxona.

highly unlikely ali nije gotovo dok se ne završi.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, greenenvy said:

Izgubice se taj Embiid narativ vrlo brzo u sledecoj seriji kada ih budemo eksploatisali na sve moguce nacine. 

 

Voleo bih da vidim Timelorda u 30mpg protiv njega. 

 

:thumbup: uz Boston do 18-te. Ne nosi se valjda džabe br. "6" na svakom dresu ove godine. Mora da se sve to simbolično overi titulom 🤞, ko jezeraši u bubble-u u  godini kada nas je napustio Kobe... 

 

Edited by AlexMaxim
  • Love 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...