Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Quote

Warriors star Draymond Green asked for an X-ray on his right ankle after the Game 2 loss to the host Kings after feeling soreness, source confirmed to

@andscape

@espn

. Source adds Green believes the injury came when Kings star Domantas Sabonis grabbed his ankle before the stomp.

 

...

  • Like 1
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

Užasno smo odigrali. Baš ne može gore od ovoga. Dovoljno je napisati da su Kingsi iskontrolisali utakmicu od početka do kraja sa 24% šuta za tri(9/38). Oni da su šutirali kao što znaju ovo bi išlo na 20+ razlike. 

 

Gubimo lopte kao na traci na najrazličitije moguće načine. Kari loše rješava visoka udvajanja. Nekako baca nonšalantne pasove. 

 

Toliko i o tome da nam ne treba drugi centar. Ne možemo godinama da nabavimo drugog centra. Luni igra koliko može, ali nije ni on neki kvalitet. 

 

Kingsi sad mogu da odigraju rasterećeno dvije utakmice i vjerovatno će se u jednoj utakmici šuterski otvoriti. Treba još jednom napomenuti da oni šutiraju loše u ovoj seriji, a imaju 2:0. To znači da sa nekim šuterskim bljeskom mogu lagano da uzmu jedan brejk u naredne dvije utakmice i da imaju meč loptu kući. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Grin je proračunat i bezobrazan lik koji tripuje da je pametniji nego što realno jeste. Glavom je u podkastima i medijima i nema šanse da napusti Kaliforniju. Nekako očekujem da ga GSW kazni nekim nižim ugovorom ili da završi u Lejkersima.

 

Da li se to smeši srpsko finale konferencije 😁

 

 

Edit

Fila igra očajno iako imaju ogromnu prednost pod košem i realno ne mogu da izgube od Bruklina da se igra tri dana opet to deluje neubedljivo. Doc je stvarno zreo za nogobulj ako ništa ne uradi sa ovim timom.

 

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, freethrow said:

Ne znam, smejali su se ljudi, ali ja mislim da bi Russ legao GSWu samo tako ove cele sezone da je igrao. Tačno bi bila dovoljna samo njegova mržnja prema KDju, Hardenu, Lebronu i pola lige da nam da jednu exMVP verziju GP2...

Sa ovom ulogom i pristupom legao bi svima, fazon da juri nagradu za 6 igrača. Nisam ga video nikad da se ovoliko cima u odbrani, to mi je glavni hajlajt, videćemo može li/hoće li da nastavi 

Link to comment
Share on other sites

valjda ce da se krunise u sakramentu, ako i oni i vi prodjete prvu rundu. ono, pred seriju, jos jedan nemoguci poduhvat ispunjen.

...

ili da se proglasi za cara, da bi se jasno diferencirao od kingsa.

 

car dusan u skoplju, lebron u sakramentu.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

agrolaki, pali agrolaser.

 

5 hours ago, bodo said:

Ma prži ovaj Fox. Pakleni igrač. I Barnes je davao važne koševe na kraju plus ona trojka Mitchella. 

 

5 hours ago, uini said:

 

smejali su mi se ljudi ovde godinama jer sam pisao da mi je on prvi izbor na PG od mladih igrača, da mu fali stabilniji šut za 3 i nešto defanzivne koncentracije da bude vrhunski igrač.

naravno, ti ljudi sada više nisu na forumu, pa nemaju priliku da jave kako su grešni. ali laser pamti sve 🤪

 

Evo me braco nakon dosta kasnjenja, osladio mi se odmor u Madjarskoj i gulas corba, pa sam produzio malo i onda pravo na Vaskrs, holesterol goes stonks. 

Hvala svima unazad par dana na cestitkama, i hvala tebi uini sto si prorokovao Foxovo umece kad smo svi pizdeli sto su trejdovali Halibarija, momak je brz i lud kao struja.

 

Sta reci nakon deceniju i po bezveznasenja, i nakon ove sezone gde smo svima bezveznjakovici, gde svi cekaju da se Kingsi raspadnu i onda HOP, 2:0 protiv aktuelnog sampiona. 

Mislim da postoje 2 glavna faktora:

Trener: Zna posao, skockao je tim i njegova misao se ostvaruje.

Tim: Igracima se veruje, nista nije doradjivano na trejdu, menadzment im je dao puno poverenje da se ostvare rezultati i to je to. Hvala bogu bez vecih povreda.

 

X factor: Potpisali smo ugovor sa 50 Centom i njegovom kompanijom za luksuzna pica koja se sluze u dvorani. A kad je 50 cent vladao svetom? Onda kad su Kingsi bili glavni.

 

Ima jos dosta da se igra, ali sam ponosan na fajterski mentalitet (- Domantisov seljacki potez) i sto nema skidanja gaca ni kad se igra cuvena "PO kosarka". 

 

 

  • Like 12
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, freethrow said:

I dalje mislim da GSW ide dalje, ali da... Bilo bi lepo da ukoliko prođu, Kingsi izgaze sve redom.

 

ako ispadnu, igra se kingsi protiv knicksa u rucker parku, kao f4 evrolige, s'tim sto iste ekipe igraju i polufinale i finale.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dracarys said:

GSW bi trebalo da podmladi tim, vec sledece godine ce biti prestari.

To je trebalo da se uradi na početku prošle sezone, sad je kasno. Jedino da se dovedu neki plaćenici kada se Klejo pošalje na brod, Drejo da bude Bronov pišonoša i da se trejduje mladost za starost...

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DameTime said:

Ja koja sam očekivala predstavljanje novog forumaša, koji navija za Kingse 30 godina, čita forum 2 godine i čekao je da budu respektabilna ekipa pa da se oglasi na forumu:

@40Wins :lol_2:

I najavljivanje osvete Lejkersima od perioda kamenog doba kada su igrali plej of, ali ne zna da je u toku mnogo veca prica, ucvrscivanje GOAT statusa Brona.

 

9 minutes ago, freethrow said:

To je trebalo da se uradi na početku prošle sezone, sad je kasno. Jedino da se dovedu neki plaćenici kada se Klejo pošalje na brod, Drejo da bude Bronov pišonoša i da se trejduje mladost za starost...

Pa nije da je kasno i ove. Niste dali nijedan buduci pik, imate expiring ugovor Kleja od 44 miliona. On ce 100% traziti maksimalan ugovor u bilo kojoj ekipi, a pitanje je koliko bi bilo pametno da mu to Voriorsi daju. On vam je mnogo veci problem od Drejmonda. 

Link to comment
Share on other sites

Pogledah poslednja 4 minuta, glavni utisak mi je Karijevo nesnalaženje u klaču - 0/3 trojke i to cigletine, ni blizu nije bio nijednom. Samo Klej ih je držao u igri sa valjda 3/4 trojkama. Kari kroz čitavu karijeru oseća strah kad mu je ekipa u minusu i treba da pogodi trojku - u tim trenucima se gotovo uvek pretvara u lomioca (lomitelja :smiley33:) obruča. S druge strane, ulaze uglavnom realizuje u klaču... 

Drugo, davno jedan igrač sa tako limited skillset-om nije imao toliki uticaj na igru plej of ekipe kao Domantas. Čovek kod 90% poena ide na levi ulaz/polaganje levom rukom, eventualno šutne poludistancu. Desnu ruku skoro kao da nema, dodavanja su mu nekako traljava, mada brzo razmišlja, šutevi za 3 često cigle, mada nekako ima ok procenat ove sezone. U principu, trener je glavni razlog što ima ovakve statse, što važi i ostatak ekipe - izvlači čovek suvu drenovinu iz njih, verujem zahvaljujući ovom neortodoksnom načinu igre i tempu koji cepaju. Kingsi bi mogli biti vesnici nove košarkaške (r)evolucije. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...