Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Bruklin definitivno bacio sve na udvajanja, a zasad ih ostatak Phile zatrpava sasvim solidno. Nekako mi deluje da to moraju da rade efikasnije. Suvise lako se Embiid oslobadja lopti. 

 

Mada BKN dosta dobro fercera u napadu, drze se within reach. Jedna mini serija i egal utakmica glat.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

Bacite neki strim za mobilni ako ima.

Nadji na androidu na playstore aplikaciju DofuSports Live

Izaberi NBA kao sport pa ce ti izbaciti linkove za prenos koje otvaras u browseru.
Meni funkcionise pristojno...ako zabaguje, izbacuju odmah nove linkove.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

rekao bih da ce jjj biti najvazniji igrac u seriji memphis - lakers. ako uspe da ne bude u (prevelikim) problemima sa licnim greskama, memphis ima i vise nego dobre sanse za prolaz. ako ga davis i/ili sudije napune faulovima bice lakersima mnogo lakse. treba obratiti paznju i na brooksa koji ce najverovatnije cuvati jamesa. kakvu ce sansu imati da ga brani, jer pre ili kasnije, sudije ce biti u centru paznje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi da je sve ok. Molim vas da proverite da li su poeni dobro obračunati.

 

 

Prognozirajte, meni je najlakše da ili pozatvaram sada sve ili da pustim da prođe neko vreme, ali zaista nisam u stanju da svaku seriju čekam do nekoliko sati pred meč pa da onda zatvaram.

 

 

@João Palhinha da li će ostati stoudemire ili stodemajer, za koji nalog imaš-znaš password? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, freethrow said:

...


Memphis-Lakers seriju nisu prognozirali još @MrTripleDouble i @El Duderino a Suns-Clippers nije prognozirao @displejnejm. Još 22 igrača nisu prognozirala Milwaukee-Miami (među njima i @Don Duskoa svi ti osim Duška nisu prognozirali ni Denver-Minnesota. Sutra ću tagirati ljude koji to još nisu učinili. Pomozimo kolegi, nemojmo ostavljati prognoze za zadnji čas.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...