Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

8 minutes ago, freethrow said:

Danas nam je divan dan divan dan divan dan

Našem Stefu rođendan rođendan rođendan

Živeo živeo i srećan na biijo

Živeo živeo i sreeećan nam bijo

 

To ti žele drugovi

Drugovi

Drugovi

image_widget_7h6ug5ohj4691.jpeg?format=p

 

Da citiram @Miki28 Srećan rođendan najboljem igraču u prethodnoj deceniji 😄🥰 Kad pre prolete godina... Želim mu sve najlepše od srca, da ga zaobiđu povrede i da kida i dalje. 💙

 

P.S. Uvek mi je bilo slatko kako su njemu i njegovoj supruzi rođendani sa par dana razmaka, evo sad proverih, njoj je 23. marta 😌

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Steta je samo sto se najbolji poslednje decenije skrivao pod suknju u titulama, ali nema veze, realnost nije na koju se obaziremo.

 

Cestitke Stefu i GSW fanovima, da jos dugo bode trice na NBA parketima.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Koliko fanova Karija nije pricalo da treba da napusti GS kada ih nije islo i da traci vreme?

 

Loyalty je precenjena stvar i samo kod veoma malog broja kosarkasa(Lilard recimo) vidim da nece da dignu sidro nakon druge/trece dobre prilike da napuste fransizu.

 

Kada si jedan od najboljih kosarkasa danasnjice i imas veliku fan bazu, nezadovoljstvo fanova te tera da menjas nesto u svojoj karijeri kako te neke price ne bi pratile u kasnijoj fazi karijere i nakon toga.

 

Taj neki gep da bude manji izmedju broja titila koje su se mogle osvojiti i njihov stvaran broj.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veceras Pelsi, ne treba napominjati koliko je bitna utakmica, mozda i presudna u sezoni. Opet protiv naseg deteta Ingrama ima i on da nas napuni kao Julije i Josh. Trej Marfi je u ludackoj formi, taj isto uvek porobi. Ne znam, nece da bude lako, mora coach Shunka da forisra trio Srud/Rivsaca/DLo sto vise da bismo imali neke sanse. Idu nam na ruku porazi Jute  i Dalasa od sinoc, i dalje smo u trci za mesto br8 npr..

Link to comment
Share on other sites

cj mccollum i brandom ingram zajedno na terenu ove sezone imaju -4.10 :classic_wacko: net rating u skoro 650 minuta. kada im se doda zion, net rating je +14.9 u samo 170 minuta. neverovatno koliko znaci samo jedan igrac.

 

kada su mccollum, ingram i valancinuas na terenu zajedno, protivnici sutiraju 77% na obrucu. tesko da postoji gora statistika u istoriji lige.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kvota na jokica za mvpja pala sa 1.30-135 na 1.25. nije mi bas najjasnije kako ali eto, kladionice 'znaju'.

 

embiid drugi favorit sa 4.5. ja sam ubedjen da on dobija. u svakom slucaju dve jokiceve b2b utakmice protiv milwaukeeja i philadelphije 25. i 27. marta najverovatnije odlucuje.

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Videćemo, Embid ne bi smeo da propušta utakmice, za sad ima 6 utakmica manje od Jokića, ali mu i ekipa ima utakmicu manje.

 

Denver takođe bi mogao da odmara Jokića, zato što su odavno obezbedili prvo mesto na zapadu. Mnogo toga zavisi kako Jokić i ekipa budu shvatili 14 utakmica do kraja i 5 pobeda više od prvog pratioca koji ima male šanse da ih stignu, jer igraju bez glavnog igrača.

 

Fila ima za šta da se bori, a to je domaći teren, što će biti od velike važnosti u plej ofu sa kojima će najverovatnije i ukrstiti svoje snage. Da se ne govori da bi sa prvim mestom najverovatnije poslali Seltikse na Bakse u 2. rundi.

 

 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, gggggggg said:

kvota na jokica za mvpja pala sa 1.30-135 na 1.25. nije mi bas najjasnije kako ali eto, kladionice 'znaju'.

 

embiid drugi favorit sa 4.5. ja sam ubedjen da on dobija. u svakom slucaju dve jokiceve b2b utakmice protiv milwaukeeja i philadelphije 25. i 27. marta najverovatnije odlucuje.

 

12 minutes ago, displejnejm said:

Ni meni nije jasno kako - em su mu za nijansu opali statsi, em mu je ekipa u djoCi u poslednje vreme. :smiley33: Po meni je sad već mrtva trka njih trojice. I ja bih dao MVP Embidu, kad već toliko želi - ova dvojica već imaju po 2 komada.

 

negde sam jutros procitao da liga planira od naredne sezone da uvede minimalan br odigranih tekmi, kako bi xy igrac mogao da konkurise za xy nagradu, ukljucujuci i mvp.

 

mozda je i to sada skoro pa zvanican faktor. mada imam utisak da je embiid igrao dovoljno tekmi ove sezone, dok giannis i luka verovatno nisu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

koja je brojka, jesu rekli? cenim da ce biti ~65, mozda i manje, tako da nije preterano relevantno. pogotovo za mvpja, posto ce tu po defaultu glavni kandidati biti oni koji su bili uglavnom zdravi citave sezone.

 

ovo ce verovatno vise smisla imati za druge nagrade tipa roy, mip i pogoto za all-nba. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DameTime said:

 

Na današnji dan je rođen velikan Mika Antić, molim te nešto romantičnije (prema Kingu)...

 

Džoel Embid, flopanja ga nije stid

Janis stetpeda, jadan li mu deda

Jokić Nikola konje svoje traži

Dončić Luka parizer mu najdraži

 

Jedan je King, d čouzn uan

Na parketu briljira iz dana u dan

Voli ga Grof, voli ga Delgado

I naš Hammer gleda ga rado

Samo Miki NE

  • Like 5
  • Ha-ha 13
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, displejnejm said:

Pa kaže: 

Na današnji dan je rođen velikan Mika Antić,

Molim te nešto romantičnije, k'o da si Aleksa Šantić. :classic_ninja:

 

Dobro, nasmešila sam se, simboličnih 3 pts. 

 

9 minutes ago, 4th and Goal said:

 

Džoel Embid, flopanja ga nije stid

Janis stetpeda, jadan li mu deda

Jokić Nikola konje svoje traži

Dončić Luka parizer mu najdraži

 

Jedan je King, d čouzn uan

Na parketu briljira iz dana u dan

Voli ga Grof, voli ga Delgado

I naš Hammer gleda ga rado

Samo Miki NE

 

Danas briljiraš, moraće delgado dobro da se potrudi da ovo nadmaši!

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, gggggggg said:

koja je brojka, jesu rekli? cenim da ce biti ~65, mozda i manje, tako da nije preterano relevantno. pogotovo za mvpja, posto ce tu po defaultu glavni kandidati biti oni koji su bili uglavnom zdravi citave sezone.

 

ovo ce verovatno vise smisla imati za druge nagrade tipa roy, mip i pogoto za all-nba. 

 

ili nisu rekli li nisam zapamtio. mislim da nisu rekli

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...