Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Meni u ovoj priči oko Bukera nije poenta da li je prekoputa Luka, Jokić ili neko treći . Poenta je da dečko ima istoriju džiberskih postupaka zbog kojih se na street basketu dobija slomljen nos.

Dečko je u svakom smislu neki wannabe Kobe, ali baš ono neka red neck verzija.

 

Inače, onaj njegov izlaz iz bloka i skok šut sa bacanja je nešto najlepše što sam video u poslednje vreme

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gggggggg said:

 

da im damo titulu vec sad, sta mislis

Ko ce da pobedjuje Sanse?

 

Niti pauziraju, niti imaju limite u minutazi, peglaju svaku utakmicu jako kao da je plej of, mogao si videti i sinoc, potpuno nebitna utakmica u podne, ali Durent nakon povrede igra 40+ minuta, lol

 

Jedino sto mislim da bi bilo jako pametno po njih je da uspore malo! Moze to vrloo lako da im se obije o glavu. Za mesec dana krece plej of!

Link to comment
Share on other sites

Ne bi to bila poenta kad bi bili isti aršini za sve, ovako se i te kako ceni ponašanje u zavisnosti od toga ko je preko puta. Dončić je isto tako lik sa istorijatom seljoberskog ponašanja (sad se već ponavljam), pa se to nešto mnogo ne ističe ovde. A i na snimku koji je bodo okačio se vidi da je i Luka hteo malo kavgice i da mu nije bilo pravo. @Milos 3.14

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dracarys said:

Ko ce da pobedjuje Sanse?

 

Niti pauziraju, niti imaju limite u minutazi, peglaju svaku utakmicu jako kao da je plej of, mogao si videti i sinoc, potpuno nebitna utakmica u podne, ali Durent nakon povrede igra 40+ minuta, lol

 

Jedino sto mislim da bi bilo jako pametno po njih je da uspore malo! Moze to vrloo lako da im se obije o glavu. Za mesec dana krece plej of!

Jako im je važna svaka utakmica jer ganjaju 3. poziciju eventualno 2. Imaju još dva duela sa dobrim Kingsima i isto toliko poraza više. Nije niti Memphis vise tako daleko. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Ne bi to bila poenta kad bi bili isti aršini za sve, ovako se i te kako ceni ponašanje u zavisnosti od toga ko je preko puta. Dončić je isto tako lik sa istorijatom seljoberskog ponašanja (sad se već ponavljam), pa se to nešto mnogo ne ističe ovde. A i na snimku koji je bodo okačio se vidi da je i Luka hteo malo kavgice i da mu nije bilo pravo. @Milos 3.14

Mislim da  Luka pauzira narednu jer je sakupio 14 tehničkih već. 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

Ne bi to bila poenta kad bi bili isti aršini za sve, ovako se i te kako ceni ponašanje u zavisnosti od toga ko je preko puta. Dončić je isto tako lik sa istorijatom seljoberskog ponašanja (sad se već ponavljam), pa se to nešto mnogo ne ističe ovde. A i na snimku koji je bodo okačio se vidi da je i Luka hteo malo kavgice i da mu nije bilo pravo. @Milos 3.14

Ovde , a i inače se baš često spominje Lukina kuknjava koja je iritantna. Što se tiče prozivke protivnika to je uglavnom bio odgovor jer on nije lik koji ostaje dužan. Najpoznatija je situacija sa Beverlijem.

Ja nikako nisam protiv trash talka i prozivki, ali ako si faca počni na početku tekme ili na poluvremenu i ne bi bilo loše da imaš neko pokriće za te prozivke

Edited by Milos 3.14
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bodo said:

Jako im je važna svaka utakmica jer ganjaju 3. poziciju eventualno 2. Imaju još dva duela sa dobrim Kingsima i isto toliko poraza više. Nije niti Memphis vise tako daleko. 

Sumnjam da je vaznije od toga da neko od Buker, CP3 ili Durent ne igra plej of. Svi su oni svileni, a kad se neko od njih bude povredio, e tad ce biti manje vazno da li se ide na Nagetse polufinale ili finalu konferencije!

 

Sta vredi Lejkersima sto su pobedili isti taj Dalas, kada ce zbog toga Bron biti mesec dana aut.

Edited by Dracarys
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Sumnjam da je vaznije od toga da neko od Buker, CP3 ili Durent ne igraju plej of. Svi su oni svileni, a kad se neko od njih bude povredio, e tad ce biti manje vazno da li se na Nagetse polufinale ili finalu konferencije!

 

Sta vredi Lejkersima sto su pobedili isti taj Dalas, kada ce zbog toga Bron biti mesec dana aut.

Ma ne dvojim ja tvoje rezoniranje samo razmišljam na glas. Jučer jednostavno nije bilo moguće reducirati minute jer osim Isha sa klupe nitko nije dao spomena vredan doprinos. Verovatno ce u nekim drugim mečevima u zavisnosti od rezultata i povesti o tome računa. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, bodo said:

 

a crybaby ti je zanimljiv?

Ne znam zašto ste se ti, @DameTime i @Miki28 uhvatili za Luku. Kao što je @Milos 3.14 lepo spomenuo, nije poenta ko je sa druge strane, da li je to Dončić/Jokić/Lebron/Dame itd. Tema je o Booker-u.

 

And for the record, naravno da mi ide na živce Lukino prenemaganje kog skoro svakog faula. Samo, to nije relevantno niti opravdava Booker-ov džiberizam.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Darko said:

Ne znam zašto ste se ti, @DameTime i @Miki28 uhvatili za Luku. Kao što je @Milos 3.14 lepo spomenuo, nije poenta ko je sa druge strane, da li je to Dončić/Jokić/Lebron/Dame itd. Tema je o Booker-u.

 

And for the record, naravno da mi ide na živce Lukino prenemaganje kog skoro svakog faula. Samo, to nije relevantno niti opravdava Booker-ov džiberizam.

Zato sto su se javili Lukini branioci kao da je isti sveti Luka a ne Doncic. 

Seljober koji je uz to itekako zasticen, jedan od najzasticenijih igraca lige a kuka non stop. Da odsviraju 2 utakmice kako trebaju ne bi ni do poluvremena izdrzao, sto zbog faulova sto zbog tehnickih. 

 

Frensis je objasnio vezano za Bookera, ne bih tu nista ni dodavao ni oduzimao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Darko said:

Ne znam zašto ste se ti, @DameTime i @Miki28 uhvatili za Luku. Kao što je @Milos 3.14 lepo spomenuo, nije poenta ko je sa druge strane, da li je to Dončić/Jokić/Lebron/Dame itd. Tema je o Booker-u.

 

And for the record, naravno da mi ide na živce Lukino prenemaganje kog skoro svakog faula. Samo, to nije relevantno niti opravdava Booker-ov džiberizam.

 

Zato što me je zanimalo šta je tačno problem s Bookerom, kad je preko njega još veći seljober i neko ko voli da provocira. I evo do ovog momenta nisam dobila konkretan odgovor po čemu je on to iritantniji (dobila sam poređenje da je Dončić bolji igrač?!)

Sve stoji ono što je Frensis napisao, samo to ne čini DBooka ne znam kakvim džiberom, tj. ništa većim od prosečnog NBA igrača koji voli da flexuje.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Zato što me je zanimalo šta je tačno problem s Bookerom, kad je preko njega još veći seljober i neko ko voli da provocira. I evo do ovog momenta nisam dobila konkretan odgovor po čemu je on to iritantniji. 

Imala si, ali pretpostavljam da ti je @uini na ignore listi :lol_2:

3 minutes ago, Miki28 said:

Zato sto su se javili Lukini branioci kao da je isti sveti Luka a ne Doncic.

Ko se bre javio?! Nisam video ništa o Bookeru pre mog posta, a ti i Bodo ste mi prvi odgovorili i ubacivali Luku u post.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Darko said:

Imala si, ali pretpostavljam da ti je @uini na ignore listi :lol_2:

 

Nije mi na IL, samo nisam želela da mu odgovorim. I ne smatram da je ono bilo konkretno, u tim upisima je svašta bilo pomešano; poenta je da je na kraju to čisto subjektivna stvar, nekom će biti iritantniji jedan, nekom drugi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Why not both? :D

Upravo tako👍

 

@Darko ja sam pitao sta je problem sa Bookerom jer mi i dalje nije jasno sta je to problem od sinoc? 

Vidjelo se da se Booker obraca sudiji a ovaj se uspalio jer raspalio rame ala Janis, napravio faul u napadu koji nije sviran i onda promasio zicer polaganje i Booker mu kriv? 

 

Svakako da postoji animozitet izmedju Bookera i Doncica i to je odlicno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Nije mi na IL, samo nisam želela da mu odgovorim. I ne smatram da je ono bilo konkretno, u tim upisima je svašta bilo pomešano; poenta je da je na kraju to čisto subjektivna stvar, nekom će biti iritantniji jedan, nekom drugi. 

Ok, nije ti iritantan, i to je skroz ok

Meni i drugima jeste, ostavio mi je utisak nekog ljigavca. Ima mesto u NBA Mount Rushmore of punchable faces.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drperce said:

Dame kad je tek dosla - devojka za koju sam bio "kakva carica, gotivi Liliku"do "super je Dame ali ko bre moze da gotivi rukometasa i plačka Armanija" 😂

 

A odakle tebi da ja gotivim Armanija i Janisa? 😄 To što ja napišem ovde neke stvari ne znači da su mi oni preterano dragi. Ja u ligi realno gotivim samo Dejma i Stepha, što se tiče kompletne pojave (igrački a i van terena).

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Bezveze se digla neka frka oko ovoga, nit je bilo nešto ekstremno nit su obojica neke mice pa kao šta im bi. Odlično je za ligu da se prave neka rivalstva između superstarova sve dok to ostaje u granicama sporta. 

 

Što se Moranta tiče, jbga sve je u ekvilibrijumu, dobio je vrhunski talenat al za uzvrat prazninu između ušiju. Što bi se reklo private school ganksta. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...