Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Imam osjecaj da je ovaj PHX na nekih 40-50% lagano na vrh gasa igraju dok ovamo Dallas na max broj obrtaja + THJ ubacuje bijelu tehniku i opet neki egal mec. Imam osjecaj da bi ih sa 5-6 minuta dobre kosarke u oba smjera PHX prelomio.

Edited by MrTwister
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, MrTwister said:

Iz nekog razloga Powell je sigurniji tamo no Branko Lazic u Zvezdi 😄  Kleber se vratio neku noc a eo ga nocas opet nema, Noel neki bi im mozda znacio no boga pitaj zasto se nisu bar raspitali. 

On je beše njihovu neku ponudu od 80/4 odbio? Tj. na preporuku menadžera, pa se tužio sa njim, gde je izgubio, pa još on njemu treba da da tipa 5m

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Green23 said:

On je beše njihovu neku ponudu od 80/4 odbio? Tj. na preporuku menadžera, pa se tužio sa njim, gde je izgubio, pa još on njemu treba da da tipa 5m

Noel da, 4/70 cini mi se i to na preporuku Rich Paula kod kojeg je kasnije presao jer mu je obecao da ako predje kod njega da ce mu naci nedje max ugovor, jer je on max igrac. Naravno to se nije dogodilo kasnije se tuzili nekoliko godina i to epilog bio 😄 

Link to comment
Share on other sites

Nije mi nešto simpa ova ekipa. Ali dobro, KD je zbog ovakvih završnica i krenuo u team-hopping posle GSW i u ovome je verovatno najbolji na svetu. Bravo Finiks. Buker i Dončić smešni.

1 minute ago, AgroLaki said:

Nabodi ga bre Luka, ko ga jebe kad ima nadimak Armani. 

Nije nadimak koliko sam shvatio.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...