Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ne volim kad ljudi izmisljaju :classic_biggrin:

 

Nije imao ni 2 blokade skupa na mecu, ili si mu racunao kao blokadu ono kad je CJ-u pukla prva kicma na ulazu i samo propao u aut...

 

Edit: Da se razumemo ja drzim agenciju za nekretnine na ostrvu Kuminga ali ga isto tako drzim za neke ozbiljne standarde. Naravno da mu ovo od nocas najbolja partija osim sto je isporucio 20 poena uz minalnu potrosnju skakacki je bio dobar + 4 steala...

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

Kuminga je imao i prošle sezone dobrih partija u regularnoj sezoni, pa ga je Ker ostavio na klupi kad je krenuo PO. Ove sezone će sigurno morati da ima minute kada krene doigravanje. Za njega je ključno da se u ovoj ekipi prihvati uloge igrača sa klupe. Određeni problem za ovakve igrače može biti što imaju više potencijala od uloge šljakera, ali kada svi budu okupu i kada krene PO,  Kuminga će morati da se zadovolji sa 10-15 minuta po utakmici.

Edited by Kvaratskhelia
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Don Dusko said:

Bill Simmons je sarkastican. 😄

 

25 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ozbiljno?

Ma mislio sam na crtanje napada :lol_2:

 

A mislio sam na samo komentarisanje uteakmice od strane Džefersona. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

zaboravite asistencije, to je smorilo, sada je novo da nema hockey-asiste 

 

 

 

 

YbkEZrs.png

 

 

da james ili curry imaju ovake brojke kao jokic i da ovako ubedljivo vodi njihova ekipa u konferencija ne bi vadili njihova jajasca iz usta citave sezone.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Šta je sa ovim degenerikom uopšte? Ako je on takav bezmozgaš, zar nema nekog pored sebe da ga posavetuje, da mu kaže da će vrlo brzo da završi karijeru u NBA ako nastavi u ovom stilu da izigrava nekog hood gang degenerika.

 

 

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skyglider said:

Šta je sa ovim degenerikom uopšte? Ako je on takav bezmozgaš, zar nema nekog pored sebe da ga posavetuje, da mu kaže da će vrlo brzo da završi karijeru u NBA ako nastavi u ovom stilu da izigrava nekog hood gang degenerika.

 

 

 

Komentar

 

Quote

He’s going to be the first player to try to purposefully leave the NBA so he can try out for the hood life lol

 

Stvarno je moron...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ma NBA već decenijama pokušava da se distancira od te gang hood kulture, na kraju će da popije jednu suspenziju, drugu suspenziju, tim će da ga otkači, drugi timovi neće hteti da ga potpišu i to je to, kraj karijere u NBA

 

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Skyglider said:

Ma NBA već decenijama pokušava da se distancira od te gang hood kulture, na kraju će da popije jednu suspenziju, drugu suspenziju, tim će da ga otkači, drugi timovi neće hteti da ga potpišu i to je to, kraj karijere u NBA

 

to mozda da je stern i dalje glavni. ovako nece se desiti nista osim mozda nekog kao upozorenja. cak i da bude neke suspenzije sigurno nece biti izbacen iz lige. previse je talentovan za to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Jbga, to je taj memphis krajm kalchr

 

😂

 

dobar drugar je živeo u memphisu 6 meseci i kad se vratio kući kaže nam kako je niš pariz za memphis.

 

u ostalim vestima, velika je šteta što ovakav fanbejz nema konkurentnu ekipu 20 godina, ne računajući ovu sezonu i onih par godina sa stodemajerom i melom.

 

 

Edited by João Palhinha
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je ovo bilo...lik (Jason Whitlock) je odlican. Komentari za situaciju Jokic & ostali NEamericki igraci u ocima ANALiticara tipa KP, DG i sl...
Od 10-te minute otprilike pocinje poslije uvoda...

 

Edited by cabke
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, João Palhinha said:

dobar drugar je živeo u memphisu 6 meseci i kad se vratio kući kaže nam kako je niš pariz za memphis.

 

 

 

 

 

Svi ti američki mid west gradovi su rupčage teške, ja sam takođe proveo u jednom od njih nekoliko meseci pre više godina, radije bih živeo u bilo kom selu u Evropi nego u nekom takvom gradu 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...