Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

14 hours ago, Milos 3.14 said:

Lejkersi i Boston jesu privilegovani jer privlače najviše pažnje i generišu najviše love. Kao Mančester i Liverpul, jednostavno imaju prejaku tradiciju.

Sa druge strane nije ni NYC vukojebina što implicira da su rezultati Niksa sramotni uzevši u obzir u kom gradu igraju i koliko realno love imaju 

 

 

Svaka čast, treba biti realan

 

 

Niksi su druga najvrednija franšiza u NBA, GSW ih je prestigao tek poslednjom titulom i prelaskom u novu halu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šta su uradili Clippersi, kakve budale. Taman su krenuli da se dižu i onda skrajnu Manna, Powella, odreknu se čistog šutera Kennarda samo da bi ih Kornjačoid vodio iz poraza u poraz. Bezlična ekipa sa bezličnim superstarovima.

 

Od ostalih vesti, vratio se Maksi Kliba i odmah pobeda Mavsa (na stranu što su Luka i Kyrie ubacili 82 poena kombinovano). Znači im svaki funkcionalni visoki.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Mislim da se nalazimo na samom vrhu liste timova koje Finiks ne bi želeo da vidi. Ali, polako, ima još dosta da se igra kada se sve ekipe kompletiraju. GSW sub se najviše plaši mečapa sa Sakramentom, delom zbog Majka Brauna, a delom zbog strukture ekipe koja nam nikako ne odgovara - od Sabonisa, preko bekova.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Denver ce tacno ici na Lejkerse pa Voriorse pa Sanse. I ako tu Jokic negde popusti, odmah ce da se krene sa kenjanjem. A to sve timovi sa tri plus Ol star igraca u prethodnih par godina, ovi njegovi mucenici nisu ni prismrdeli Ol Staru.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Snjofko said:

Denver ce tacno ici na Lejkerse pa Voriorse pa Sanse. I ako tu Jokic negde popusti, odmah ce da se krene sa kenjanjem. A to sve timovi sa tri plus Ol star igraca u prethodnih par godina, ovi njegovi mucenici nisu ni prismrdeli Ol Staru.

Denver zavrsava u 1 rundi ako ode ja Lejkerse.

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Miki28 said:

Denver zavrsava u 1 rundi ako ode ja Lejkerse.

To je dobro za repstaciju da ima vise odmora.

 

Jokica pljuju zbog b2b2b envimpija, on ispadne u prvoj rundi, a onda ih drmne u finalu SP i zacepi im svima usta. Tj. mi se ovde nalozimo da im je zacepio usta, Ameri ni ne znaju da postoji takmicenje koje se zove Svetsko prvenstvo u kosarci. Ali svi srecni, oni isprazne frustracije, mi uzmemo zlato.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ću, pored Mavsa, po prvi put u životu u PO da navijam za Denver ove sezone (osim ako kojim čudom u PO uđu Pelicansi, Blazersi ili Wolvesi), na zapadu sve sami negativci, ne zna se ko mi je grozniji. Kingsi su simpatična priča i stvarno nisam očekivao da ih Krompirko ovako izbrusi, ali su realno bezveznjaci i najpoželjniji protivnik u prvoj rundi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...