Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 hours ago, uini said:

 

džimiki treba da bude okružen šuterima i da on bude lik kod koga je puno lopta. ne vidim gde se ne slažemo, pošto sam ja u fazonu da lošiji igrač (porter) radi više za nuggets

Ti Batlera doživljavaš kao high usage lika, a ja ne. Mislim da bi se vrhunski uklopio sa Jokićem i Marejem i da bi Marej mogao više da drugom postavom.

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ti Batlera doživljavaš kao high usage lika, a ja ne. Mislim da bi se vrhunski uklopio sa Jokićem i Marejem i da bi Marej mogao više da drugom postavom.

 

Pa vise bi Butler bio korisniji sa drugom postavom, on i Jokic su daleko manje kompatibilni nego Marej i Jokic.

 

Re: all star - Za Bookera kao razumem, valjda je rezon da nije dovoljno igrao, ali Edwards je bas snub a Brunsona i Hardena bih stavio pre DeRozana i Jrue-a.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Dracarys said:

Pa nije kao da je on jedini. Gomila likova, Halibarton, Markanen, Rendl, itd.

Demar takodje

 

haliburton i markkanen su mi zasluzili kao najbolji igraci ovih pre sezone prezaljenih ekipa. randle mi je nejasan, kako je upao pre brunsona...

 

2 minutes ago, Horium said:

 

Pa vise bi Butler bio korisniji sa drugom postavom, on i Jokic su daleko manje kompatibilni nego Marej i Jokic.

 

Re: all star - Za Bookera kao razumem, valjda je rezon da nije dovoljno igrao, ali Edwards je bas snub a Brunsona i Hardena bih stavio pre DeRozana i Jrue-a.

 

booker je i dalje odigrao vise minuta od jacksona iako nije igrao od sredine decembra. dok je igrao phx je valjda bio prvi. davis je isto mogao pre jacksona ako su vec morali birati nekoga sa dobrom defanzivom kao.

 

 

 

btw smesna mi prica butler vs porter. uporedjujemo proslogodisnjeg mvp-ja playoffa sa hronicno povredjenim igracem. pa da ne znam ni koliko je porter kao bolji fit za denver umesto butlera, nema smisla...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, DameTime said:

Zar nisu Jokić i Džamal najbolji p'n'r duo u ligi? Zašto bi se to "rasturalo" dovođenjem Batlera, pride njegov heat culture ne bi nikako odgovarao u Denveru gde su svi kul i lagani kao Jokić (i Meloun).

Možda baš to fali Denveru.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pišem sa šljake umesto da radim, ali nije poenta mog upisa bila da treba razdvojiti Marej/Jokić tandem već da bi u momentu kada odmara prva petorka Marej mogao da ostane sa drugopozivcima i da napad ne trpi.

Što se tiče kulture Denveru baš treba neko malo vokalniji i bezobrazniji. Zato kažem da bi Batler bio idealan. Batler jeste lošiji šuter od MPJ, ali sve drugo radi bolje.

Druga je stvar što je on personifikacija Heat culture i neće ga trejdovati iako bi verovatno trebali.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ma butler je po meni jedan od top 25-30 igrača u ligi, možda i top5 when push comes to shove (što je važnije od prvopomenutog)

ali jednostavno ne vidim kako se slaže sa jokićem u današnjem kontekstu, gde je i dalje superstar.

 

ako omatori još godinu ili dve, pa uzme neki minimalac, onda verovatno da.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Netsi treba da zapakuju i Simmonsa i da dovedu KD nesto sa cim moze da radi. Bice to neki trejd sa 3 ili 4 tima ukljucena i masu igraca. 

 

Dosta timova ce opipati situaciju, mozda sam potcijeni i Klipane, mogli bi oni biti zanimljivi kao destinacija. 

Lejkersi, Majami i Klipani su mi top 3 destinacije za njega

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...