Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

@Miki28 Prati li se prvog Bostona ? Posto je u 4 tekma, definitivno cu neke isecke moci da pogledam a i otpraticu zavrsnih 20min-pola sata tekme kad zavrsim s poslom, ako ne bude neki blowout od strane Kelta, valjda nece i valjda cemo se dostojno boriti.

 

 Bas bi bilo dobro da pobedimo, nekako mirise mi na to, ali ne bih se cudio ni da Tatum i Brown polude pa da budemo nakantani 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, delgado said:

@Miki28 Prati li se prvog Bostona ? Posto je u 4 tekma, definitivno cu neke isecke moci da pogledam a i otpraticu zavrsnih 20min-pola sata tekme kad zavrsim s poslom, ako ne bude neki blowout od strane Kelta, valjda nece i valjda cemo se dostojno boriti.

 

 Bas bi bilo dobro da pobedimo, nekako mirise mi na to, ali ne bih se cudio ni da Tatum i Brown polude pa da budemo nakantani 

Pobjeda vcrs, ne smijemo se dati zelenim. Jedna 40&20 partija AD i snajper da pogodi nesto

Link to comment
Share on other sites

Aj vidite sad i ovo prospite. +13 i promasena trojka, potom primljena trojka i bag Rasela, dopustio je SMartu da mu uzme loptu i da kos, potpuno fascinantno. 8 razlike na 3.5min do kraja je nista, posebno protiv Bostona, a ceo momentum je isao na nasu stranu i blowout, neverovatni smo bogovi da useremo dobijene tekme

Link to comment
Share on other sites

Gle sad kad Dejvis opet zasere nego klac bacanje i kad nas spakuju tricom u zadnjoj. 

EDIT: prvo je promasio naravno, a i drugo sto da ne..

 

EDIT2 : Boze me sacuvaj ovog tima. Dejvis vec prosipa trecu pobedu klac bacanjima, ponovo uzasan napad za pobedu

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Ma bio sam ubedjen da 1 masi sigurno, ne bas oba. Da je dao jednu morali bi ici na trojku i bilo bi im automatski teze. Ovako smo mogli lako da popijemo buzzerbeater... U produzetku ocekujem da nas samelju kao Filadelfija, vec 3 poklonjene pobede ove sezone - Portland, Indiana i sada gotovo sigurno Boston. Neverovatno 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...