Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Vajsmen je teška olupina od igrača, ne znam kome je ikad palo na pamet da će on biti jedan od glavnih igrača Voriorsa u budućnosti, može biti, ali za poslednjih pet mesta zapada. Mogli su ga istovariti nekom za pik prve runde dok je imao neki trade value.

 

GS je nakrcao toliko igrača da sem Pula na klupi, nemaju upotrebljivog igrača za plej of, videćemo šta će biti od Divićenca koji bi trebao imati rolu Geri Pejtona. Voriorsi su izuzetno ranjiva ekipa ove godine.

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Vajsmen je teška olupina od igrača, ne znam kome je ikad palo na pamet da će on biti jedan od glavnih igrača Voriorsa u budućnosti, može biti, ali za poslednjih pet mesta zapada. Mogli su ga istovariti nekom za pik prve runde dok je imao neki trade value.

 

GS je nakrcao toliko igrača da sem Pula na klupi, nemaju upotrebljivog igrača za plej of, videćemo šta će biti od Divićenca koji bi trebao imati rolu Geri Pejtona. Voriorsi su izuzetno ranjiva ekipa ove godine.

@freethrow, ako GS osvoji znaš koga prvo da častiš.

  • Like 2
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

^ dobar tekst, ne samo zbog wbrooka, vec i zbog ocigledne cinjenice da lakersima nece svanuti bez njega.

 

sto se tice potrebe i zelje za promenom, takodje je lepo receno ono sto je ocigledno: bivse zvezde na zalasku karijere mogu da se prilagode novoj ulozi ako su dobri suteri. ukoliko nisu, moraju daleko ranije da pocnu da rade na tome, kako bi u trenutku gubitka atleticizma bili spremni za novu ulogu.

 

wbrook je tu priliku imao pre mozda 4 godine, tu je verovatno bio the last train to trancentral.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, uini said:

ja gledam glorified sextona, nije truba

 

edit @AgroLaki, kad postavljate statuu keegan murrayu ispred arene

Rekoh ja da je trejd za Sabonisa bio dobra stvar.

 

6 hours ago, KfJ said:

Kingsi rutinirali Majami, sve sljakalo, to je sad novo gorivo za @AgroLaki da se lozi i tone dalje u paralelnu realnost.

Na kraju ce morati da bude evakuisan iz Sakramenta helikopterom.

 

 

 

Pali se mašina polako, bitno je da tim oseti pobedu i da mogu da igraju NBA košarku.

 

... Ali imam ja štek stan u Stoktonu, za svaki slučaj.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, LordOfTerror said:

Kakvi rezultati nocas 👀

 

Ajde sve ali da Dalas izgubi od Oklahome kod kuce i to prokockaju +15 zadnja 4 minuta... 

 

Bas teska prica od kad je kladjenje u USA uhvatilo zalet...

 

Ma daj, kakva nebuloza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...