Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, Magia said:

 

Gde nije, vec je kupio meso za rostilj.

Ovo, ja sam bio i za Beala, Porza i Kolinsa. kako iskoci neko ime iz B esalona ja sam za
Jednostavno Batler ima jos 2 godine dok je top 5 PO igrac, ako se sada ne povuce okidac nece nikad. Lilard je za ove gore spomenute avion i jos bolji feat posto je elitan suter za 3, 37% za 3 na ogromnom uzorku, jos bi sada treba da ima bolje suteve. Heroj je dobar igrac koji se u potpunosti uklapa u BKN timeline tako da ocekujem da je to njegov sledeci tim.
Rotacija ce da bude problem vec su otisli Strus, Vincent i Jokic KIller Zeler. Heroj, Lovri i Jovic idu 99.9% ako padne trejd plus ovaj ruki JJJ i verovatno Duncan bice ukljuceni u trejdu.
J Rich i Toma su za sada fini potpisi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Heroj, Lovri i Jovic idu 99.9% ako padne trejd plus ovaj ruki JJJ i verovatno Duncan bice ukljuceni u trejdu.

Sve to za Lillarda? I pikovi?

 

Ako je tako, meni je to mnogo loš potez. Lillard je depreciating asset. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa to je to.
1.Heroj kao osovina trejda, koji ide u 3 ekipu za 2/3 FP Portlandu.
2.Lowry i/ili Duncan da pokriju plate
3.Jovic i/ili JJJ kao prospekt 
2/3 pika prve runde i koji swaap.
Toliko bi i trebao da kosta top 10 igrac koji ima dugacak ugovor. To je to, mozda se i Martin ubaci posto ima frendli ugovor.
Ocekujem BKN u tom trejdu sada da li ce da se rese Simonsa ili ne to je pitanje.

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa to je to.
1.Heroj kao osovina trejda, koji ide u 3 ekipu za 2/3 FP Portlandu.
2.Lowry i/ili Duncan da pokriju plate
3.Jovic i/ili JJJ kao prospekt 
2/3 pika prve runde i koji swaap.
Toliko bi i trebao da kosta top 10 igrac koji ima dugacak ugovor. To je to, mozda se i Martin ubaci posto ima frendli ugovor.
Ocekujem BKN u tom trejdu sada da li ce da se rese Simonsa ili ne to je pitanje.

A ok, Jović ili JJJ i Lowry ili Duncan - ne svi. Opet mi je malo mnogo za nekoga ko puni 32 godine i ko igra lošu odbranu. Ubiće me @DameTime :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Darko said:

A ok, Jović ili JJJ i Lowry ili Duncan - ne svi. Opet mi je malo mnogo za nekoga ko puni 32 godine i ko igra lošu odbranu. Ubiće me @DameTime :classic_biggrin:

Pa za Jokica i JJJa je veca verovatnoca da bude i.
Lowry i Duncan je vec previse para jedino da nam posalju Nurkica, sto nije nemoguce, mislim da ce taj gospodin da leti negde. Davanje kinte Grantu tek sada nema smisla ali dobro.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Darko said:

A ok, Jović ili JJJ i Lowry ili Duncan - ne svi. Opet mi je malo mnogo za nekoga ko puni 32 godine i ko igra lošu odbranu. Ubiće me @DameTime :classic_biggrin:

 

Nemam razloga da te napadam ili whatever, ali Dame vredi toliko. Ne samo zbog svog ugovora, nego i zato što je ono što najviše fali ovom Heatu. Da su imali igrača takvog kalibra, kako stvari stoje prošetali bi se do titule. On i Jimmy u istoj ekipi, sa tim underdog mentalitijem, mnogo su opasni. 

 

Miami više ne želi da napada titulu iz trećeg plana, očigledno idu all in.

Ovo sa godinama ti nije argument, Dame najbolje igra poslednje dve sezone kad je počeo da "stari" 🙂 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, DameTime said:

Da su imali igrača takvog kalibra, kako stvari stoje prošetali bi se do titule.

 

Recimo ovako:

 

Da su imali takvog igrača u seriji sa Denverom, tj u velikom finalu, da, imali bi mnogo veće šanse.

 

Sa druge strane, ne mogu da se ne zapitam da li bi tu i stigli uopšte. Uglavnom, ne vidim taj Majami kao ozbiljnog kontendera dogodine.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma nema tu šta da se priča. Majami ima još par godina Jimmya u naponu snage, Bam je uz sve mane odličan centar i dvosmeran igrač, fali im "samo" neki ofanzivni ubica, Majami je doslovno porađao poene kroz playoff i igrao na kartu nekog ludila rezervnih opcija koje naravno imaju svoje limite. Lillard je, posle Stepha, još uvek najbolji strelac sa pozicije PG + je izrazito kompatibilan sa ostatkom rostera koji može defanzivno da ga krpi a ovaj samo treba da trpa što mu nikad nije bio problem. Jednostavno moraš da žrtvuješ malo budućnosti radi takve sadašnjosti, nema šta da se čeka. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, realno *w said:

Recimo ovako:

 

Da su imali takvog igrača u seriji sa Denverom, tj u velikom finalu, da, imali bi mnogo veće šanse.

 

Sa druge strane, ne mogu da se ne zapitam da li bi tu i stigli uopšte. Uglavnom, ne vidim taj Majami kao ozbiljnog kontendera dogodine.

 

Dobro, uvek je pitanje da li bi stigli dotle. The point is, dostigli su maksimum sa ovim rosterom, a Jimmy je u prajmu. Moraju da urade nešto da bi došli do tog najvišeg stepenika i toeto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nurkic bi mogao biti dosta dobar dodatak Heatu ako bi ga Spo i Riley konacno zategli i doveli mu kondiciju u red. Njegov najveci problem nakon onog loma noge je sto redovno ulazi u sezonu sa solidnim viskom kila pa iz toga dolaze povrede i tromost. Na Eurobasket prosle godine je dosao s jedno 15 kila viska pa usljed nedostatka kondicije poceo glumit Duranta i ispucavat se za 3. Opet ne znam koliko je potrebno Heatu imati na rosteru rezervnog centra sa ugovorom od 17ak miliona po sezoni. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Shonewizard said:

358037189_797312881823793_11802513092599

 

🤯

Taj nba escrow mu se vraca jer liga bez problema dolazi do zeljene cifre prihoda a porez ima naravno svoje cake tako da mu se i toga dosta vraca, mislim cak i do 75% tako da je on negdje na nekih 30 miliona umesto tih 17.7 net income. 

Njima je plata po mecu pa onda im se razrezuje porez po zakonima drzave u kojoj su tu zaradu zaprimili a onda im se  razrezuje federalni porez na ukupnu godisnju zaradu itd itd. Jako komplikovana prica.

 

Nisam se previse udubljivao u tu pricu da me ne bi glava zaboljela😀

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 said:

Njima je plata po mecu pa onda im se razrezuje porez po zakonima drzave u kojoj su tu zaradu zaprimili a onda im se  razrezuje federalni porez na ukupnu godisnju zaradu itd itd. Jako komplikovana prica

 

Zato porezni savjetnici i ubiru ogromne pare otac ih jebo. Off topic, meni je ove godine porezni savjetnik u Austriji za kratko savjetovanje od nekih pola sata do 45 minuta uzeo 500 eura, mogu mislit kako je tek u USA gdje su povrati poreza jos mnogo veci 😢

Link to comment
Share on other sites

miami osim ovih nedokazanih klinaca, lesa lowryja i herroa sa ugovorom ne moze mnogo vise da ponudi. cekaju se treca i cetvrta ekipa za trejd i videcemo koliko je cronin spreman da ceka umesto da upakuje lillarda u neku drugu ekipu i da zavrsi sa celim cirkusom sto pre. lepo je to sto navodno zeli izaci u susret lillardu ali i ne mora i ne bi ni trebalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Zato porezni savjetnici i ubiru ogromne pare otac ih jebo. Off topic, meni je ove godine porezni savjetnik u Austriji za kratko savjetovanje od nekih pola sata do 45 minuta uzeo 500 eura, mogu mislit kako je tek u USA gdje su povrati poreza jos mnogo veci 😢

Pa da, nema zajebancije sa njima oko poreza pa zato i ti porezni savjetnici/knjigovodje naplacuju papreno svoje usluge. Kad te uzmu na zub zbog poreza, ne zanima ih ko si i sta si.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Ma nema tu šta da se priča. Majami ima još par godina Jimmya u naponu snage, Bam je uz sve mane odličan centar i dvosmeran igrač, fali im "samo" neki ofanzivni ubica, Majami je doslovno porađao poene kroz playoff i igrao na kartu nekog ludila rezervnih opcija koje naravno imaju svoje limite. Lillard je, posle Stepha, još uvek najbolji strelac sa pozicije PG + je izrazito kompatibilan sa ostatkom rostera koji može defanzivno da ga krpi a ovaj samo treba da trpa što mu nikad nije bio problem. Jednostavno moraš da žrtvuješ malo budućnosti radi takve sadašnjosti, nema šta da se čeka. 

Majami je već undersized ekipa, dodavanjem Lillarda postali bi još undersizednija ekipa. To ne smeta protiv Warriorsa ili Sunsa, ali nisam siguran da je sjajno za igranje protiv Bucksa, NugeCa, Clippersa ili Ljaksera.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...