Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

29 minutes ago, Radalek said:

https://www.si.com/nba/celtics/top-stories/jayson-tatum-reportedly-recruiting-damian-lillard-to-join-celtics

 

Taman malo drame u ove letnje dane. Lepo ljudi kazu, NBA je kao soap opera.

 

Scoot, Sharpe, Brown, Grant, Timelord @DameTime ? Iz rebuilda pravo u playoff contention u roku od 1-2 sezone najvise.

 

@Miki28 & @delgado na aparatyy, svaki iz svojih razloga 😄 

 

Ali ne piše da bi Brown bio u dilu, nego White? 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

@Miki28 & @delgado na aparatyy, svaki iz svojih razloga 😄 

 

Ali ne piše da bi Brown bio u dilu, nego White? 

Ne pise ali vi ne biste pristali na nesto drugo ionako. Ja svejedno mislim da im je Brown/Tatum osovina sa previse preklapanja i da nikad nece moci da izvuku maksimum iz nje. Na mestu Bostona bi zadrzao dubinu ekipe i napravio Brown - Dame rokadu ako se pruzi prilika.

Edited by Radalek
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jedan moj izuzetno vruć tejkić, s obzirom da se kroz nekoliko postova posprdno pisalo o Kuzmi. Da dečko igra u funkcionalnoj ekipi, npr. sa Stephom i Drayom u prajmu, trpao bi kao Klay u prajmu. Da je recimo on bio na mestu mrtvog Barnesa prošle sezone, prošli bi Kingsi dalje.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@robespierre, kod kuzme nije upitna mogucnost da strpa xy poena. ujedno, nije upitno ni to da ima uzasan, tj nepostojeci u kvalitativnom smislu, decision making.

e sad, kada imas nultu toleranciju na dobre odluke, moras da imas vrhunski % suta a ne .333% na 7ipo pokusaja za tri po tekmi & jednako bednih .730% sa slobodnjaka

 

ima 3.7 asistencija i tri prodate. kamo dalje rodjache, sto kaze nidzo shtulic,

...

inace, mrtvi barnes radi neke solidne stvari za ekipu, iako ne postoji aspekt u kojem je jako dobar a ima aspekata u kojima je los. 

uvek bih birao barnesa pre kuzme za ozbiljnu ekipu, kao i za 3na3 basket na ulici.

Edited by uini
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Disclaimer: udarilo me sunce u glavu 

 

Ja bih zatvorila prošlu sezonu jednim emotivnim upisom. Ljudi, svi ste mi mnogo dragi ❤️ Nekad možda ne izgleda, jer sam ja ja, a vi ste vi :') ali zaista je tako. Jedva čekam novu sezonu, da o5 nerviram Jokićevce i antiJanis ekipu, da me svi sprdaju kako je Portland raspad, da nas gggggggg i Twister povremeno (nadam se još ćešće) obasjaju svojim košarkaškim znanjem, da nas Miki redovno obaveštava o svim novostima vezanim za NBA i pokrene CBA kurs, freethrow-uini bromance, Frensisov pesimizam i bodov optimizam, da me delgado smara da navijam za Heat (ako Dame ode tamo), da nam se Dracarys vrati (koliko znam, dobro je :D), da Lord smišlja kreativne nadimke za igrače, Chaos sleti usled rasprave da napiše neki visokointelektualni rezime koji će da dobije najviše reakcija, da ostali vredni i pametni ljudi (Marvin, Barkley, Milos 3.14, Manu, alpaka, Radalek, Green23, Horium, Ta'veren, NikadProtivKaline i sigurno sam nekog zaboravila, izvinite svi <3) pišu još češće. Da Nugetlija bude što manje, navijača PHX i MIL što više - jer potreban je neki balans u univerzumu. ;D 

 

spacer.png

Edited by DameTime
  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, uini said:

@robespierre, kod kuzme nije upitna mogucnost da strpa xy poena. ujedno, nije upitno ni to da ima uzasan, tj nepostojeci u kvalitativnom smislu, decision making.

e sad, kada imas nultu toleranciju na dobre odluke, moras da imas vrhunski % suta a ne .333% na 7ipo pokusaja za tri po tekmi & jednako bednih .730% sa slobodnjaka

 

ima 3.7 asistencija i tri prodate. kamo dalje rodjache, sto kaze nidzo shtulic,

...

inace, mrtvi barnes radi neke solidne stvari za ekipu, iako ne postoji aspekt u kojem je jako dobar a ima aspekata u kojima je los. 

uvek bih birao barnesa pre kuzme za ozbiljnu ekipu, kao i za 3na3 basket na ulici.

 

Kako ja vidim stvari, GSW se fokusirao na udarni duo SAC i pustio Barnesa, Huertera i Monka da ih dobiju. Ova prva dvojica žasu, Monk odigrao izvrsno, pa ipak bih u svakom trenutku više voleo da moram da brinem o Maliku Monku (iako je ovaj čist SG) nego o Kuzmašinu. Daleko od toga da je Kuzmašin missing piece za Kingse, ali mislim da im za nešto više od semisa treba jedan jebač napadač na SG/SF kao opcija no. 2 iza Foxa, a ne vidim nekog dostupnog SG tog profila. Ingram bi mi npr. bio bolji od Kuzme za tu ulogu, ali je on ipak klasa iznad. 

Link to comment
Share on other sites

Free agent F Torrey Craig has agreed on a two-year contract with the Chicago Bulls, sources tell ESPN. Deal includes a player option. Craig averaged 7.4 points and 5.4 rebounds in 24 minutes for Suns last season.

 

Bullsi u fazonu one popić pesme iz sedamdesetih - Mirno idem krivim putem. Potezi u ovoj offsezoni super i pravilni, ali trajektorija pogresna 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

raptorsi su najveci luzeri u ligi, mislim da nema sumnje iako imaju neku blagu konkurenciju u vidu nekoliko ekipa.

ujiri pre par sezona bio gigacar i veliki mag a sada ti dodje da se zapitas da li uopste ima pojma sta radi. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Milwaukee potegao 2 potpisa.

 

Vratio RoLo za minimalac i da bude podrska bati blizancu, a potom potpisase za $2.7 minimalac Malika Beasleya. 

Ovo je vec sasvim solidan potpis, bolje da daju i Maliku da trpa bez savesti i glumi JR Smitha nego da suteve uzimaju razni Veselini Metjuzi, Dzordz Hilovi i ostale lesine. Vratili su i Crowdera, ali deluje da se taj covek bas srozao. Svakako su dobili Malika nesto ispod cene, posto je ovaj zaista odigrao uzasno u Lakersima, nakon solidnog pocetka izbacio se sam iz rotacije uzasnim odlukama i odsustvom mozga a dugo mu je pruzana sansa i bio je i starter.

 

 Iz proslogodisnjeg rostera Lakersa jos ne znamo status Troy Brown Jr-a, Wenyen Gabriela i Mo Bambe. Sva trojica su dobre opcije za minimalce. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Bas je ojacao, ozbiljna potencijal jbg ne uklapa se u timeline.
 

Ne znam, mislim da on može i ove sezone da pomogne Majamiju, samo da ga ubace u rotaciju na četvorci ili trojci. U finalu im je falio neko ko može da iskreira, šutne i uhvati skok, mislim da im možeš biti od velike koristi već ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Darko said:

Ne znam, mislim da on može i ove sezone da pomogne Majamiju, samo da ga ubace u rotaciju na četvorci ili trojci. U finalu im je falio neko ko može da iskreira, šutne i uhvati skok, mislim da im možeš biti od velike koristi već ove sezone.

Jovic ce biti paketa za Lillarda, to im je uz Herro-a jedini mlad igrac. 

Volio bih i ja da ostane ali tesko da ce neki paket ici bez njega.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, robespierre said:

Jedan moj izuzetno vruć tejkić, s obzirom da se kroz nekoliko postova posprdno pisalo o Kuzmi. Da dečko igra u funkcionalnoj ekipi, npr. sa Stephom i Drayom u prajmu, trpao bi kao Klay u prajmu. Da je recimo on bio na mestu mrtvog Barnesa prošle sezone, prošli bi Kingsi dalje.

 

Dobro druze, ja sam ovde najveci antifan Harisona, ali svaki dan cu da ga biram pre Kuzmasina, takva glava nam ne treba, bez obzira sto ima kitulu na svom kontu. Samo jos da vratimo Shamperta, taj je bata bas igrao bez zadrske. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...