Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

32 minutes ago, Milko Miller said:

Klasičan all in move Finiksa. Ako nadju dobar trejd za Aytona i mogu da budu ozbiljan kandidat za titulu. Od sledece sezone već teško. I zbog novih CBA restrikcija i zbog činjenice da ce KD imati 36 godina. Ali iskreno rečeno ja i dalje vidim Denver kao favorit broj 1 u zapadu. 

Da li stvarno misle da Landale i Biyombo cuvaju Jokica nakon onog sto su gledali pre mesec dana?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Radalek said:

Da li stvarno misle da Landale i Biyombo cuvaju Jokica nakon onog sto su gledali pre mesec dana?

 

Pa nece ici na to da sacuvaju Jokica. 

Ejton je imao dobar bilans onomad kada je bio motivisan, ali sada mrka kapa od toga.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Radalek said:

Da li stvarno misle da Landale i Biyombo cuvaju Jokica nakon onog sto su gledali pre mesec dana?

Da sacekamo i vidimo sta ce jos uraditi jer kao sto sam napisao ovo je tek 1 potez od mnogih koji ih ceka. 

 

Miskim da se ne brinu previse oko Jokica, da rade na tome da naprave dubok, kvalitetan tim od 8-9 igraca za plejof. 4 vec imaju a FA ce hrliti itekako da dodju u Sunse.

3 minutes ago, Horium said:

 

Pa nece ici na to da sacuvaju Jokica. 

Ejton je imao dobar bilans onomad kada je bio motivisan, ali sada mrka kapa od toga.

Nov trener, koji je pritom kroz njegovu karijeru poznat da voli visoke igrace i da su mu bitni. Moze Aytona da digne na nov nivo ako ostane. 

Uostalom za Jokica moze opet posegnut za 2 drva sa FA pored Aytona, Landela da ga umaraju, kao sto je uradio sa Lejlersima prije 3 godine. 

 

Ozbiljan firepower imaju Sunsi, bas ozbiljan. U svakom trenutku po 30+ skorera dok 2 odmaraju. Igraci koji mogu da kreiraju za sebe ali i za druge.

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, nisam očaran ovim potezom. Washington je hteo da se otarasi jednog od najgorih ugovora u ligi i krene u rebuild i to razumem. Ali rokada Paul - Beal nema baš mnogo smisla za Sanse, to jest ne mogu da ga vidim. Plaćaju ogromne pare za igrača koji ima 30 godina i koji se dosta povređuje, koji igra istu poziciju kao Booker, i koji ima još 4 godine ugovora sa no-trade klauzulom. Klupa i ostatak tima će im opet biti užas, sem ako hoće da plaćaju ogroman luxury tax.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Green23 said:

 

Neverovatno da neko zaista vidi vrednost u CP za ovolike pare, svake sezone su sve veće šanse da se skrši na kraju regularne sezone. 

Naravno da ne vide vredmost za tolike $ vec vide nacin da dovedu pleja koji im je potreban u ovom trenutku jer nemaju PG ( pominje se da hoce Russu da nude minimalac ali imace Russ negdje da potpise za vece novce ) ali problem je sto Klipani moraju da plate veliku cijenu da to urade jer ako CP3 zavrsi u Wizardsima, on je 99,9% igrac Lejkersa na minimalcu jer Washingtonu ne treba, oni ce ga waive-ovati te stoga i Wash gleda sada sta mogu da dobiju za CP3 i da ga preupute negde za nesto sto njima odgovara.

 

Klipani su zarobljeni sa velikim ugovorima, ovdje vide nacin da dobiju na kvalitetu jer imaju pregrst krila na velikim ugivirima ( konkretno Covington koga i ne koriste ) pa zasto ne dovesti nekog igraca na ooziciji koja im je neophodna

Link to comment
Share on other sites

Meni je ok trejd sa strane Klipersa. Pol paše u timeline Klipersa i opet je plan da se nekako udje u plejof i da je onda nada da trio bude zdrav u toku plejofa. Verovatno neće da funkcioniše, ali nije da imaju bas bolju alternativu. Ovako će imati još dva pokušaja u plejofu (ukoliko PG i Kawhi koriste player option) i posle toga ide rebuild. Verovatno će i Lu tad napustiti tim jer mu 2025 istice ugovor. A posto nemaju sopstveni pik ni 2024 ni 2025 ne bi dobili ništa ako bi već sledeće sezone krenuli u tanking mode. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Milko Miller said:

Meni je ok trejd sa strane Klipersa. Pol paše u timeline Klipersa i opet je plan da se nekako udje u plejof i da je onda nada da trio bude zdrav u toku plejofa. Verovatno neće da funkcioniše, ali nije da imaju bas bolju alternativu. Ovako će imati još dva pokušaja u plejofu (ukoliko PG i Kawhi koriste player option) i posle toga ide rebuild. Verovatno će i Lu tad napustiti tim jer mu 2025 istice ugovor. A posto nemaju sopstveni pik ni 2024 ni 2025 ne bi dobili ništa ako bi već sledeće sezone krenuli u tanking mode. 

Da, meni samo sto je cijena previsoka ali ocigledno misle da ne mogu da pariraju Lejkersima ukoliko CP3 bude FA tako da je ovo normalno, jednostavno nemaju sta kvalitetnije da dobiju na poziciji pleja iako to zadovoljstvo kosta 30 miliona. 

 

CP3, Gordon, PG13, Kawhi, Zubac i onda Mann, i ko bude ostao od Marcus, Batum, Covington, Hyland. 

Mogu i Plumlee produziti.

 

Sve kao i uvijek oko zdravlja se vrti. 

Mada sinoc su izasli neki reporti da Kawhi i PG13 ne bi bas CP3, odnosno da imaju neku zategnutu vezu sa njim ( koliko je tome vjerovati ne znam ali su se pozvali na dovodjenje Russa koji je imao dobru zaledjinu u ovoj 2 koji su ga htjeli u Klipanima i podrzavali dok je bio u Lejkersima a sada je obrnuta situacija )

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Gaga said:

E,moj KD,nikad validacija,nikad

 

Bice im vrh klupa:classic_biggrin:

KD, Russ, Harden, Ibaka...

KD, Steph, Klay, Draymond...

KD, Kyrie, Harden...

KD, Booker, Beal...

 

 

Ako zavrsi sa ova 2 prstena, bez dileme najprecenjeniji superstar ikada s obzirim u kakvim timovima i sa kakvim saigracima je igrao. Rezultat u odnosu na investicije=ispodprosjecan

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam cuo, Finiks sad moze samo za vet. minimum od 1.6m da potpisuje igrace. Beal je godinama vec u padu, sutira trojke 35% i nije ni vrhunski defanzivac. +/- jedan od gorih. Buker i Durent su pokazali sta mogu u one dve pobede protiv Denvera, ali to niti je odrzivo na kraju duge sezone, niti njihov usage rate dopusta da Beal bude ravnopravan treci. Ayton nije Draymond, Beal nije Klay, Booker jos nije Curry a ni KD vise nije taj KD, a liga je jaca nego 2015-2018. Ne vidim dalje od druge runde, ali dosta ce zavisi od konkretnog razvoja sezone (povrede u drugim ekipama, itd.)

Link to comment
Share on other sites

Beal je odličan igrač ali godinama tavori u irelevantnim Wizardsima, uzima laku lovu i boli ga paja. Baš je bio jedan od knjiških primera igrača kome treba promena konteksta. Imho bolje da je birao Heat ali šta je tu je, novi zlikovci se pojavljuju na horizontu i biće lako navijati protiv ovih Sunsa.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

 Imho bolje da je birao Heat ali šta je tu je, novi zlikovci se pojavljuju na horizontu i biće lako navijati protiv ovih Sunsa.

 

pitanje je da li bi beal bio sposoban da razume one promene odbrane heata iz napada u napad. izgleda malo k'o vlada radmanović na temu.

plus, koliko je smisleno za heat da imaju i beala i herroa ili još gore da trampe herroa za beala.

 

heatu treba ayton npr.

Link to comment
Share on other sites

Heatu baš treba jedan rasni trpač. Meni je Beal još uvek dosta bolji igrač od Herroa plus je fizikalniji. Ali dobro, ako Heat već ide po Lillarda to bi za njih bila bombona.

 

Ne treba Heatu Ayton, imaju Bama koji je bolji igrač. Ako misliš da im treba neko da bace na Jokaru onda džaba tupimo, takav igrač trenutno ne postoji u ligi koji bi njega zaustavio.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, NikadProtivKaline said:

uh, nisam siguran

jeste ayton u teoriji bolji igrac od bama, ali u realnosti ajde bajo >> puma

 

bam kada bi nabacio neku tricu iz ćoška, mogao bi da igra i na PF pomalo. ali da, bolji je adebayo, samo što je kratak, jbga

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Heatu baš treba jedan rasni trpač. Meni je Beal još uvek dosta bolji igrač od Herroa plus je fizikalniji. Ali dobro, ako Heat već ide po Lillarda to bi za njih bila bombona.

 

Ne treba Heatu Ayton, imaju Bama koji je bolji igrač. Ako misliš da im treba neko da bace na Jokaru onda džaba tupimo, takav igrač trenutno ne postoji u ligi koji bi njega zaustavio.

Naravno da je postoji ali dovesce FA i imati 4-5 tijela da bace na Jokica mada mislim da se Sunsi uopste i ne spremaju za Denver vec da gledaju sebe i da naprave tim oko ova 4 igraca. 

Vogel koliko god ga ja ne volio je ipak defanzivno odlican trener, sklopice on oko ovih odlican tim a moguce i da Aytonu podigne nivo u defanzivi na jos veci nivo.

Link to comment
Share on other sites

Da da nego sam se ja nadovezao samo vezano za Jokica uopsteno. Jednostavno ima dvega oar igraca koji mogu nesto otezati Jokicu trenutno u ovoj formi. 

 

Mislim da timovi i nece pokusavati da grade tim kao nekada za GS da bi zaustavili Denver a i ako to budu radili to ce raditi da zaustavljaju igrace spolja a ne samog Jokica. Za njega treba da imaju par tijela da mogi da bace i to je to.

Link to comment
Share on other sites

 

41 minutes ago, Chaos Is Me said:

Heatu baš treba jedan rasni trpač. Meni je Beal još uvek dosta bolji igrač od Herroa plus je fizikalniji. Ali dobro, ako Heat već ide po Lillarda to bi za njih bila bombona.

 

Ne treba Heatu Ayton, imaju Bama koji je bolji igrač. Ako misliš da im treba neko da bace na Jokaru onda džaba tupimo, takav igrač trenutno ne postoji u ligi koji bi njega zaustavio.

 

Hacimura jos nije rekao svoje. Ova serija je samo da se spreme za sledecu sezonu. 

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 40Wins said:

 

 

Hacimura jos nije rekao svoje. Ova serija je samo da se spreme za sledecu sezonu. 

Hachimira je odigrao odlicno, kao i Lebron na Jokicu. 

Rui 10/25 na Jokicu, Lebron 4/12. Jel se moglo traziti bolje? 

 

Problem je sto je Murray napravio harakiri. 32 ppg na 50/40/90. Nezapamceno a DLo sveden na nivo Dzoni Ivanovica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...