Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, Problem sa licnim greskama said:


Sto bi se reklo na delije.net - Zato.
Jer je mogao i trebao osvojiti mnogo vise. Mislim da je nezasluzeno da je saldo titula takav kakav je. Jednostavno nepravda.

 

mislim da se sami igraci ne opterecuju toliko titulama, koliko njihovi navijaci.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 said:

 

Sve ok👍

Dobro je, evo i tripledouble tako da moze izaci

 

Ne trebaju mu kolica da izadje 😂

 

Sorry Miki, ali i ti moras da priznas da je to bilo preterano sinoc. Jbt izveli ga kao da je dekica iz Maratonaca,samo mu pumpica falila

 

Btw ja vise puta pisah koliko volim AD-ja, ali ono prenemaganje svaki put kad ima neki udarac...

Edited by drperce
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

mislim da se sami igraci ne opterecuju toliko titulama, koliko njihovi navijaci.


Ne opterecujem se ni ja, daleko bilo i slazem se sa tobom. Samo kazem da su losiji igraci osvojili vise. On mi je sinonim dominacije i klase i najbolji igrac na svetu. Uvek sam ga smatrao ekstraklasom koja je sada verovatno u blagom padu ali ipak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drperce said:

 

Ne trebaju mu kolica da izadje 😂

 

Sorry Miki, ali i ti moras da priznas da je to bilo preterano sinoc. Jbt izveli ga kao da je dekica iz Maratonaca,samo mu pumpica falila

Ja koliko sam vidio on je izasao na svoje 2 noge lagano. 

To sa kolicima je pretjerivanje ali ocigledno neki protokol. Jbg

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Čestitke Denveru i njihovim navijačima na forumu. Sjajno su odigrali ovu seriju i jednostavno bili bolji. Sunsima je falilo malo više uigranosti da bi mogli bolje da pariraju; morao je Monty još protiv Klipersa da se seti šta ima na klupi i da može verovati tim igračima. Istorijski plej of Booka, Durant ga je pratio dok je mogao i mislim da će biti contenderi i naredne sezone. Što se tiče Denvera, kao što je bilo reči na početku plej ofa, nisu bez razloga završili kao No 1 seed na Zapadu. Ono što ih može zaustaviti, iz mog ugla, je vođenje sa klupe koje ne smatram da je na championship nivou. Mnogo zavisi od toga ko će im biti protivnik u WCF - ako Dubsi kojim slučajem prežive, dajem im veće šanse protiv njih nego protiv Lakersa.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:


Sto bi se reklo na delije.net - Zato.
Jer je mogao i trebao osvojiti mnogo vise. Mislim da je nezasluzeno da je saldo titula takav kakav je. Jednostavno nepravda.

Ja mislim da je apsultno zasluzeno jer ne zasluzuje da ima isti broj kao Steph ili Lebron. Lebron zbog svog mandata u Cavsima a Steph jer je radio i odrastao sa Klayom, Draymondom i stvorio jedan od najvecih timova, dinastija ikada.

Sam pao, sam se ubio nakon odlaska iz Warriorsa, tu je napravio najvecu mogucu gresku ali opet i razumijem zasto je to uradio. 

 

Ipak mislim da ce imati itekako prilika u naredne 2,3 sezone za jos titulu, dvije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@bodo Monty mora da leti. CP3 out, Ayton out.

Vidio sam neke predloge da se radi S&T za Irvinga sa Aytonom. Ne znam koliko je to pametno.

Ja bih prije opet kucao na vrata Indijane za Turnera, legao bi vam samo tako. 

 

Sto se tice FA dosta tanka ponuda ali plej i dubina je neophodna, to mora biti no1 cilj u offseason-u. Booker ce biti jos bolji, KD ce dati svoje ali moraju imati bolje role playere oko sebe/kvalitetnije/dostupnije sta god. 

Bice zanimljivo pratiti koje poteze cete povuci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Miki28 said:

@bodo Monty mora da leti. CP3 out, Ayton out.

Vidio sam neke predloge da se radi S&T za Irvinga sa Aytonom. Ne znam koliko je to pametno.

Ja bih prije opet kucao na vrata Indijane za Turnera, legao bi vam samo tako. 

 

Sto se tice FA dosta tanka ponuda ali plej i dubina je neophodna, to mora biti no1 cilj u offseason-u. Booker ce biti jos bolji, KD ce dati svoje ali moraju imati bolje role playere oko sebe/kvalitetnije/dostupnije sta god. 

Bice zanimljivo pratiti koje poteze cete povuci.

Samo da ne gledam Aytona više. Otkaz Montyju je no brainer i očekujem ga koliko već u narednim danima. Moram priznati da nisam imao velika očekivanja tako da mi je ovakav ishod i bio realan. Puno je tu faktora odlučivalo ali na kraju se sve svodi na nedovoljan kvalitet. Tektonske promjene se očekuju. Nisam siguran za Irwinga da bi bio dobar potez ali ajde za početak da nađu i nekog normalnijeg GMa. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, DameTime said:

Mnogo zavisi od toga ko će im biti protivnik u WCF - ako Dubsi kojim slučajem prežive, dajem im veće šanse protiv njih nego protiv Lakersa.

 

Meni se nekako čini da je baš obrnuto i da bi Denveru bolji bio matchup s Lejkersima. Backcourt Ratnika bi donosio previše problema Denveru, dok bi Green i Looney kao dobri defanzivci mogli bar donekle da prave štetu pod košem. Kod Lejkersa je jači dio ekipe frontcourt, ali tu su i Nuggetsi najjači i s obzirom na formu Jokića vjerujem da bi imali prednost. Naravno, sve su to spekulacije i samo živi dvoboj može dati pravi odgovor na ovakve dileme...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Malkolm Brogdon said:

Kako je gospodski Mark Jackson glasao za MVP-ja

 

Jedva cekam da cujem objasnjenje na sledecoj tekmi koju radi

 

vec je objasnio da je pomesao all-nba i mvp ballot. smrdljivi lazljivi boomer. 

 

komentarisace denver do kraja playoffa sada. 🤮

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:


Ne opterecujem se ni ja, daleko bilo i slazem se sa tobom. Samo kazem da su losiji igraci osvojili vise. On mi je sinonim dominacije i klase i najbolji igrac na svetu. Uvek sam ga smatrao ekstraklasom koja je sada verovatno u blagom padu ali ipak.

 

ako barkley, stockton i malone nisu uzeli niti jednu a kevin garnett jedva jednu, u principu ne mora niko 🙃

durant je jedan od najvecih igraca svih vremena, to broj titula, makar za mene, promeniti nece. 

  • Like 21
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Ječmendo said:

 

Meni se nekako čini da je baš obrnuto i da bi Denveru bolji bio matchup s Lejkersima. Backcourt Ratnika bi donosio previše problema Denveru, dok bi Green i Looney kao dobri defanzivci mogli bar donekle da prave štetu pod košem. Kod Lejkersa je jači dio ekipe frontcourt, ali tu su i Nuggetsi najjači i s obzirom na formu Jokića vjerujem da bi imali prednost. Naravno, sve su to spekulacije i samo živi dvoboj može dati pravi odgovor na ovakve dileme...

 

Da su ovo prime Warriors, složila bih se sa tobom. Međutim nisu i odatle moj optimizam da bi kroz njih lakše prošli. Lakersi imaju najjači frontcourt, tako je, a i Denver je tu najjači zbog Jokićeve 5. brzine u napadu. Ipak, ako AD bude na max broju obrtaja, računam s tim da ga može bar malo usporiti, a da će isto tako isporučiti u napadu. Imaju i Lebrona koji je konačno shvatio koji pace se od njega očekuje. Dobra im je odbrana na perimetru, dok unutra čeka AD, a njihovi igrači spolja su sposobni da zatrpaju svačiji koš. Tako da Lakersi mi deluju kao kompletnija tj. uravnoteženija ekipa od Warriorsa i zbog toga mislim da bi bili veći problem Denveru.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Darko said:

Navijači Kelta, znate kome ide najveća zasluga. 

 

Kao navijač Nuggets-a, honorable mention to @DameTime :classic_biggrin:

 

Počnite da skupljate pare, da ne kažem donacije. Otvoriću tabelu kao Partizan pa da bude sve transparentno. Ne radim za džabe.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Milos 3.14 said:

Denver je pet puta igrao finale konferencije, od toga 4 puta sa Lejkersima. Nikad nisu prošli dalje.

It's pay back time, jezerdžije nemojte da izneverite.

Ovo im je 5 put, do sada 3 puta ispadali od Lejkersa i jos jednom cini mi se od Sonicsa ako se dobro sjecam

Link to comment
Share on other sites

@DameTime, uz ono što je napisao @Ječmendo, da dodam da je konkretno Gordon kao nacrtan da brani LBJ jer je fizikalac kao i ovaj + dovoljno brz, a iz istog razloga može da ga umori i u napadu ako to bude mečap. U suštini krajnji ishod će najviše zavisiti od toga koliko će AD uspeti da parira Jokiću, ako to bude blizu uporedivog ukupnog učinka napad + odbrana, LAL pobeđuju, u suprotnom Denver. 

Šta reći za Boston i Tejtuma. Macola mi zaista deluje kao nedorastao za ekipu sa šampionskim ambicijama, a Tejtum ima ponovo katastrofalne procente za superstara, ali vidim da ih je izvukao na kraju. Boston voli u 7 da dobije, mislim da će tako biti opet. Da Fila nema Riversa za trenera, imali bi viši plafon. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sombor Shuffle said:

Previse sam pospan da napisem nesto smisleno, tako da ostavljam to za veceras. Samo da kazem da sam jako srecan i ponosan.
Cestitke svoj braci Nugetlijama! Cekali smo dugo ovu priliku i zasluzili sve ovo. Sada je red da uzivamo. 💙🤍

 

Očekivano, došlo je naše vreme. Trebalo je samo biti strpljiv sve godine i graditi ekipu oko Nikole.

15 minutes ago, Milos 3.14 said:

Denver je pet puta igrao finale konferencije, od toga 4 puta sa Lejkersima. Nikad nisu prošli dalje.

It's pay back time, jezerdžije nemojte da izneverite.

 

Igrali smo jednom, to ono kad je Davis dao trojku, inače bi se skroz vratili u seriju. Falilo je iskustva.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...