Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 minutes ago, 40Wins said:

Tesko bih podneo LAL 76 finale, da li Lebron da uzme petu kitulu ili Dzozef Embiid prvu u cry MVP godini... katastrofa... 

Nakon sinoćnjeg izdanja lubeničara, moramo da se uzdamo u zlog genija Dr Gela i njegovog batlera.

Link to comment
Share on other sites

Za mene od početka plej ofa osvajač titule dolazi sa istoka. Isto tako ostajem pri tvrdnji da je Fila igrački najbolji tim u ligi bez ijednog slabog mesta, sa velikom dubinom. Generalno ne vidim ekipu na zapadu koja može da ih dobije.

Veće šanse sam davao Bostonu jer su i oni jako duboki i generalno imaju bolju istoriju nastupa u PO. 

Jedna od ove dve ekipe osvaja.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:


Cuo sam se sa Silverom jucer dok sam bio na bolovanju, kaze da cemo srediti nesto. Plus naci cemo Butleru efedrin u A i B uzorku. 

 

Sto je sigurno sigurno, jos na kraju Lebron da doda: "I knew it...''.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

@DameTime mogice mada bi se cula samo jedna strana ( tj ili bi bilo hvalospjeva ili vrijedjanje ). Uini bi isao sam protiv Nugetlija mada bi se vrvt i ja pridruzio zbog Dzema

 

Da, pored tebe, vinija (i mene) bi se baš čula samo jedna strana :lol_2: Ali mislim da bi to finale izazvalo najviše reakcija, jer ima mnogo ljudi koji ne navijaju za Denver ali gotive Jokića, ili koji ne navijaju nužno za nekog ali hejtuju Joela itd.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja gotivim Hardena mislim da je car i lik sa kojim bih mogao da blejim. On Klej, CJ Mekkolum su mi gotivci.

Isto tako mislim da je Harden odličan igrač koji u Fili pogotovo igra fenomenalno mada je dobar bio i u Bruklinu.

Jedini razlog što ne volim Filu je Embid koji mi je iritantan kao ličnost, a još više me nervira što mu igra više liči na Durantovu nego na Hakimovu što je apsurdno.

Link to comment
Share on other sites

Inače Hardenova reakcija kad je Bid dobio MVP nagradu gde mu je prvi prišao i kupovina sata nakon čega je ovaj bio srećan kao malo dete je top.

Jednostavno svestan je da mu treba Embid i svestan je da je ovaj malo dete koje treba da neguje.

  • Like 3
  • Love 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Miki28 said:

 Uini bi isao sam protiv Nugetlija mada bi se vrvt i ja pridruzio zbog Dzema

 

navijam da zastavnik džemo izbaci celticse; navijao bih za pobednika 76ers-heat protiv vas ili sunsa. inače za jokarine polovnjake :lol_2: ako dođu do finala ali daleko je sunce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milos 3.14 said:

Inače Hardenova reakcija kad je Bid dobio MVP nagradu gde mu je prvi prišao i kupovina sata nakon čega je ovaj bio srećan kao malo dete je top.

Jednostavno svestan je da mu treba Embid i svestan je da je ovaj malo dete koje treba da neguje.

 

Harden je car. Kao i u bilo kom drugom poslu, potrebno je negovati odnos sa članovima tima. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milos 3.14 said:

Inače Hardenova reakcija kad je Bid dobio MVP nagradu gde mu je prvi prišao i kupovina sata nakon čega je ovaj bio srećan kao malo dete je top.

Jednostavno svestan je da mu treba Embid i svestan je da je ovaj malo dete koje treba da neguje.

 

džemo ljudina. već mu je dao poklon za penziju

  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, uini said:

 

navijam da zastavnik džemo izbaci celticse; navijao bih za pobednika 76ers-heat protiv vas ili sunsa. inače za jokarine polovnjake :lol_2: ako dođu do finala ali daleko je sunce.

Sve ok, ima nas jezerdzija/Lebronovaca vec dovoljno😀 treba pomoci protivnicima Lejkersa

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...