Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

7 minutes ago, freethrow said:

 

Što si takav, priznajem sve MVP* titule, samo se sa cirka 3-4 ne slažem.

 

 

 

* this designation is without prejudice to positions on status

 

takav sam utisak stekao; malone nije zaslužio pored đordana bruna; đordano defanzivac i letač pored birda; harden i wbrook statističari, za neša bridžisa ti je bilo drago ali opet. rose hajpovan. 

 

liga je dovoljno talentovana da uvek možeš da imaš makar 2-3 igrača koji imaju neke relativno ravnopravne argumente.

valjda je isto bilo i sa dodelom oskara, dok je ta nagrada nekoga zanimala. 

 

kao što reče onaj pametan čovek iz ringera, majkl pinja valjda, kada bi neki ai roboti, neopterećeni raznim narativima, birali mvpja, verovatno bi jokić uzeo još jednu titulu.

samo, ne znam da li je to ikome bitno osim nama, srbinima i/ili jokić fanovima?

 

kao da bi birda neko i dan-danas pamtio i pominjao, da je imao ta tri uzastopna mvp priznanja a da nije radio svoju stvar dalje na putu do titule. isto važi i za ostale.

kul priznanje al' ujedno i toliko nevažno - za lika koji je uzeo prethodna dva komada.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, freethrow said:

Ekšli, da, ukoliko se ode u rabbithole glasanja po godinama, ponavlja se obrazac da su obično baš 3 igrača uvek jako dominantna, ne 2, ne 4. Dobro i jednom junenimus, ali to je izuzetak.

MJ, Shaq i Lebron su morali biti isto.

Mozda bih mogao da napravim argument i za KG

Link to comment
Share on other sites

Joel Embiid je MVP za 2022/23 sezonu i to je to. Jutros na sva zvona tekstovi o porazu ali kao sto rekoh 1-1, Fila ima prednost domaceg terena sada. Igraju protiv tima koga su svi vidjeli kao no1 favorita za titulu.
 
Svo to nasladjivanje oko ovog poraza ne mijenja cinjenicu da je Embiid MVP.
 
I da dodam, mislim da je i to MVP priznanje pomoglo Denveru i Jokicu, smanjilo pritisak sa istog.
Bravo za Embida.
Sad imamo mogućnost da seremo po istom svaki put kad bude ispod 33 poena, pa tako nekih 365 dana
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Mislim da odavno neka ekipa nije precijenjena kao sto je ovaj Boston. Imam osjecaj kao da citam o Bullsima '96 ili Lakerrsi '01, Warriorsi '17. Ljudi sa Atlantom, 2 najgorom ekipom plejofa odigrali u 7 meceva, Fila bez Embiida im uzela pobjedu kuci.

Odlicna ekipa ali ovo da nisu ni izbliza svojih najboljih izdanja, pa onda da ostatak timova skupi sve najbolje sto ima pa da odigraju tu seriju sa Celticsima, cisto da eto bude zanimljiv plejof jer ocigledno Celticsi su toliko jaki da bi se i Dream team '92 pomucio sa njima.

Miki za koga ćeš navijati ako u finalu budu igrali Denver i Boston

Link to comment
Share on other sites

Realno i treba malo da se sere po njemu za ovaj PO - trenutno je na 19/9/3/3 i 4.5 izgubljene lopte sa 46% iz igre a imao je 33/10/4/2 i 3 izgubljene lopte sa 55% iz igre
I igrao protiv koga i kad mu je odgovaralo, a i sada malo bira utakmice, al nema veze - bitno je da rasizam nije pobedio
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Smrtokapa said:

Pa baš zato. 😄

 

Meni je to totalno bezveze, but that's just me. Ako osoba X navija protiv tima A, sasvim mi je logično da postoji i neka osoba Y koja će da navija protiv tima B i sl.

Mislim za koga bi Denverovi navijači bili u finalu LAL-Fila? 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Mislim za koga bi Denverovi navijači bili u finalu LAL-Fila? 

To bi bilo baš gadno, ja kao simpatizer Denvera osećao bih se kao Miki u finalu Denver - Boston.

 

Ali kakve to veze ima sa sprdnjom? 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Ima veze da mi je i jedno i drugo bezveze. 😄 

Pa dobro, pošteno.

 

Nego nadam se da se podrazumeva da je sprdnja o kojoj pričamo sprdnja u granicama dobrog ukusa, takozvana sprdnjica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...