Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ne znam šta moe biti problem, napravio sam vam naloge @Kvaratskhelia i @Don Dusko. Nema razmaka ni specijalnih karaktera u usernameovima. Probajte da se ulogujete, poslao sam vam na PM passworde, pa mi javite da li je sve u redu.

 

Poole ostaje, možete samo da zamišljate da ga udarate kao Drejmond, on ovaj plejof postaje FMVP, pa vi vidite.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, freethrow said:

Ne znam šta moe biti problem, napravio sam vam naloge @Kvaratskhelia i @Don Dusko. Nema razmaka ni specijalnih karaktera u usernameovima. Probajte da se ulogujete, poslao sam vam na PM passworde, pa mi javite da li je sve u redu.

 

Poole ostaje, možete samo da zamišljate da ga udarate kao Drejmond, on ovaj plejof postaje FMVP, pa vi vidite.

Moguce da nije htelo zato sam pisao odvojeno username. :))

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, freethrow said:

Radi, izaberi neki normalan nick i registriraj se.

I moj ocigledno bio nenormalan, pa sam se registrovao tek iz drugog pokusaja. 😄
Imam samo jedno pitanje. Ove plejof serije koje se vec znaju, da li moram da glasam za njih veceras do ponoci, ili moze kasnije? 

Link to comment
Share on other sites

On 4/10/2023 at 12:15 PM, alpaka Bereta Sida said:


Sta je gadno u citiranom postu i gdje se spominje vazelin? Iskreno mislim da se Lakersima zrijeb maksimalno poklopio do WCF, tamo je Denver daleko laksi matchup i od Sunsa i od Clippersa. Memphis ofanzivno upitan i bez Adamsa da cuva Davisa, GSW i Kingsi nemaju odgovor na njega takodjer (GSW je najbolji matchup Lakersima na kompletnom Zapadu). Naravno, ako ne upale opet idiot mode i izgube od okrnjenih Wolvesa kuci. 
 

Ova ekipa Lakersa da je tu od starta sezone i da Davis i Bron nisu imali probleme s povredama je kvalitet za top 3 seed bez ikakvih problema. Vjerovatno najjaca ekipa u Davis-Bron eri. 

 

 Potpisujem od prve do poslednje reci.

 Dobili smo Memfis 2x ove sezone a oba puta smo igrali bez 1 od 2-ice, kao sto guramo cele sezone, nisu sastavili vise od 5 meceva consecutive zajedno godinama, jeziv podatak. Propustili po 30 tekmi, i uspeli su zajednickim snagama da nas ostave u trci dok se nismo pojacali i dok je neko bio povredjen i sada imamo sjajnu situaciju - Playin tekma protiv debelo osakacene ekipe u svakom smislu, i onda prvo kolo gde su 2 centra out, koji nam nisu ni problem kao mecap sa ovim novim timom.

  

 Ubedljivo najjaci tim u Bron-AD eri i od njih sve zavisi. DLo kao treca opcija, biser Rivs, gomila korisnih igraca koji svi obavljaju svoje zadatke. Moze biti da gresim naravno i da vcrs prsnemo, ali tako mi deluje, potpisali bi situaciju da budemo 10ti i da na 2 gostovanja jurimo prolaz kroz Denver, ovako smo izabrali najpovoljniji moguci scenario. Svakako su Kingsi/GS sa nase strane, tako da je sve isplanirano i isprogramirano dobro. 

 

 Mozemo mi ovde da analiziramo i obrcemo mecape do sutra, mnogo ce zavisiti od povreda nazalost. E da, @DameTime ne zaleci se kao prosle godine, Majami ce urnisati Atlantu danas.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, bosMan_jr said:

Ko ce da kaze Mikiju da pobednik plejina ne osvaja titulu NBA? 


😕

Kao sto rekoh, AD je zdrav i spreman za vcrs i napad na titulu. 

2 minutes ago, DameTime said:

Miki, daj mi malo tog svog optimizma, života ti. 😄

Prosao voz, sa Lillardom bi bila setnja

@delgado moli se za zdravlje AD jer bez njega, Lebron peMzija. Sa njim legitimna sansa za titulu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko ce iscekati tekme. Prvo Majami, pa LA, savrsen raspored i da se potvrdi PO ucesce. Osecam laganu smenu pred sobom i dosta prostora da gledam utakmice..

Korak po korak, trenutni fokus samo na Sotu, nema opustanja iako im 3 jako bitna igraca ne igraju. Ocekujem bas mocnu atmosferu u Crypto areni vcrs. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, delgado said:

Ko ce iscekati tekme. Prvo Majami, pa LA, savrsen raspored i da se potvrdi PO ucesce. Osecam laganu smenu pred sobom i dosta prostora da gledam utakmice..

Korak po korak, trenutni fokus samo na Sotu, nema opustanja iako im 3 jako bitna igraca ne igraju. Ocekujem bas mocnu atmosferu u Crypto areni vcrs. 

Koliko god da bi volio Nugetlije u 1 rundi, ipak bi bila sramota izgubiti od ovako desetkovanog protivnika. 

Svakako da cemo vidjeti u 1 pol dal su izasli sa energijom ili u fazonu lako cemo. Ako bude ovo prvo onda +20 a ako bude ovo drugo OT ne gine. 

Reaves resava👍

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Miki28 said:

Koliko god da bi volio Nugetlije u 1 rundi, ipak bi bila sramota izgubiti od ovako desetkovanog protivnika. 

Svakako da cemo vidjeti u 1 pol dal su izasli sa energijom ili u fazonu lako cemo. Ako bude ovo prvo onda +20 a ako bude ovo drugo OT ne gine. 

Reaves resava👍

A iako slucajno izgubite eto vec imas:

 

1) izasli ste sa stavom lako cemo

2) toppp idemo na Denver to smo i hteli

 

——

 

necete izgubiti veceras oslabljena je previse Minesota, ali brzo ce reality check

 

nesto mi mirise da ce Atlanta bas da namuci Majami (najmanje)

Link to comment
Share on other sites

Ma bas cemo da izadjemo sa stavom lako cemo protiv ekipe protiv koje imamo 1-3 ove sezone (doduse okolnosti su drukcije sada al opet) u do-or-die tekmi. Iako nema Goberta, verovatno ni Nowella, niti Jadena STATa McDanielsa niti povredjenog Nazija od ranije, ovde su i dalje 2 ozbiljna igraca AntMan i KAT kojih se treba cuvati. Conley i SloMo takodje mogu da odigraju svasta na inteligenciju, Prince je oziveo, ima tu materijala. DLO, Malik i Vanda igraju protiv bivse ekipe, dodatni motiv. 

 

 Razbicemo ih 20+ , vrlo moguca wire-to-wire pobeda. Makar se sada zna ko je zaduzan za klach kod nas a to je uglavnom Austin Reaves 😄 

Link to comment
Share on other sites

Kao da uopste ne pratite nba i zivite od recency biasa i mrznje pa mislite da Minesota i Atlanta imaju neke sanse veceras.

Citam vas i ne mogu da verujem. Ok, ako jedna od ove 2 ekipe izgubi, namazite me govnima sutra i nazovite neznalicom 😛  cak sam i zategao parice na MIA i LA(-4.5).

 

@Miki28 @Dracarys @alpaka Bereta Sida Nemojte da vas nema veceras, saljem vam reminder na viber grupi da se probudite i ne zaspite. Moramo biti u najjacoj postavi posto Vini vreba drugo poluvreme. Hammer ce sutra da se javi sa NEKST nadamo se

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...