Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Janis takodje ima dobar deo novinara na svojoj strani.

 

Jokic je prethodne dve godine bio vrlo ubedljiv po glasovima, pa samim tim nisu neki tutubani sportski novinari.

 

I ove sezone je Jokic prilicno ubedljiv.

 

Cim je zvanicni sajt brze bolje prebacio Jokica na prvo mesto kada je krenuo da odsustvuje, sve je jasno.

 

bbref isto daje visestruke sanse, nego dvojici ostalih.

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

bicu mnogo iznenadjen ako embiid ne bude mvp. 

zavisi kada su poslali svoje glaove glasaci kod treceg straw polla. ako su pre embiidove propustene utakmice onda jokic ima jos sansi, ako ne onda ce najverovatnije embiid pobediti. ove propustene utakmice jokica takodje ne pomazu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Darko said:

Solidno. Bogi se savršeno uklapa.

Na stranu navijačka pripadnost i lična afekcija, ali meni je BB-a od mnogih drugih (naših) igrača odvajala ta strast ka igri i radna etika koju poseduje. Delimično sam njegovu poziciju u timu i prihvatanje iste (pogotovo prošle sezone) kapirao onom izlizanom "nije važno ko počinje, nego ko završava utakmicu". Ne bih voleo da ovo poslednje potpisivanje ugovora bude znak da je već prihvatio činjenicu da je bolje uzeti još koji dolar više , a  da minuti u igri (kvalitativno i kvantitativno) i nisu tako važni. Mada, sve je moguće. Bitno da je on "solidan" :thumbsup:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AlexMaxim said:

Na stranu navijačka pripadnost i lična afekcija, ali meni je BB-a od mnogih drugih (naših) igrača odvajala ta strast ka igri i radna etika koju poseduje. Delimično sam njegovu poziciju u timu i prihvatanje iste (pogotovo prošle sezone) kapirao onom izlizanom "nije važno ko počinje, nego ko završava utakmicu". Ne bih voleo da ovo poslednje potpisivanje ugovora bude znak da je već prihvatio činjenicu da je bolje uzeti još koji dolar više , a  da minuti u igri (kvalitativno i kvantitativno) i nisu tako važni. Mada, sve je moguće. Bitno da je on "solidan" :thumbsup:

Solidan post.

Link to comment
Share on other sites

Bogi je davno pikovao što se tiče NBA, uzeo je dobru kintu, izbegavao veće povrede, igra dobar basket u najjačoj ligi na svetu uprkos baš velikim fizičkim ograničenjima. Ne znam šta više očekivati od njega? Možda da uzme prsten kao Bjeli prošle godine?

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, freethrow said:

Bogi je davno pikovao što se tiče NBA, uzeo je dobru kintu, izbegavao veće povrede, igra dobar basket u najjačoj ligi na svetu uprkos baš velikim fizičkim ograničenjima. Ne znam šta više očekivati od njega? Možda da uzme prsten kao Bjeli prošle godine?

bold - Možda, ali  sa Jastrebovima...teško . Sve se slažem, uz malu opasku da je fizikalna ograničenja uglavnom uspeo da nadomesti košarkaškom "telegencijom"( na nekog me to pomalo podseća), te da ne bude baš defanzivni "liability", a u napadu to nikad nije bilo problem - tu je uvek bio "solidan":classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

Da je Bogi otisao onomad u Bakse kad je i bilo price, verovatno bi i uzeo taj prsten. Ali svakako zavidna NBA karijera, solidne. brojke, dobra lova, brza kola, ribe oko stola.🎵

Nema za cim mnogo da zali osim ako hoce pri nekom vet minimumu da ode u kontendera da doprinese pomalo. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Bogdan ima odličnu fizičku konstituciju nego je jbga sporać, kao i većina belih Evropljana a naročito sa ovih prostora. Ipak, prerano je suditi o njegovoj karijeri koja je još uvek u toku, on uvek igra smislenu košarku i mislim da će biti atraktivan contenderima i pred kraj karijere koji još uvek nije blizu.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, DameTime said:

Bogdan nije imao sreće sa povredama, isto tako mislim da je s obzirom na svoju fizičku konstituciju "prekasno" otišao u NBA. Ali uprkos svemu tome ima odličnu karijeru i izvlači najbolje iz date situacije.

 

Bold- ? Care to explain :please:

Link to comment
Share on other sites

Novi CBA 

Siže:

 

The 7-year deal, which includes a mutual opt-out after the sixth year, also establishes an in-season tournament, a prerequisite 65 games played for award eligibility, as well as an additional luxury tax apron.

This additional apron will sit at $17.5 million above the cap, which would apply to this season as well as the following three with the way their payroll sits now. The motive for the change, as explained in reporting from ESPN’s Woj, Tim Bontemps, and Bobby Marks:

“The NBA is curbing the ability of the highest-spending teams, such as the Golden State Warriors and the LA Clippers, to continue running up salary and luxury tax spending while still maintaining mechanisms to add talent to the roster.”

The “curbing” involves restrictions like no more taxpayer mid-level exception (which I recently called the Suns’ only hope at retaining Josh Okogie), trading first-round picks that are seven years away or cash considerations, buyout free agents, and taking on more money than is being sent out.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma kakva crna Atalanta, ja ga vidim najviše kao jako korisnog (korisnijeg od Bjelice koji je prošle godine bio jako koristan) igrača u nekoj novoj iteraciji GSW sledeće godine ili u nekom Njujorku ako naprave korak više ove i sledeće godine, ili nekoj tako ekipi...

 

Atlanta je realno raspad, Tre je ružan i estetski i košarkaški, a ostatak ekipe su uglavnom zli ljudi.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Na istoku mi deluje da je stanje izvesno, znaju se prva 4 (samo da se rasporede), znaju se peti i šesti (teško da Netsi ispuste ovo), znaju se i učesnici play ina (samo da se rasporede, Majami je sigurno sedmi ili osmi).

 

Na zapadu verovatno sledi bitka za izbegavanje Sunsa u prvoj rundi, pre svega. Nadam se da se neće fenseri iz Zaliva opet provući i dobiti Kingse u prvoj rundi.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

nurse ce izgleda napustiti toronto na kraju sezone. 

 

sto se tice bogdanivica, ako se ne varam ima to za poslednju sezonu ugovora a i ugovor mu je manji svake godine, sto znaci da lakse moze biti trejdovan, ako stvari ne funkcionisu sa hawksima. 

voleo bih videti jos jednu njegovu sezonu u atlanti sa snyderom, ipak. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Na zapadu verovatno sledi bitka za izbegavanje Sunsa u prvoj rundi, pre svega. Nadam se da se neće fenseri iz Zaliva opet provući i dobiti Kingse u prvoj rundi.

 

Šamaraši iz provincije ne mogu 2 pobede da nam uzmu, zna se ko je direktor Kalifornije, trust me bro. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...