Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 hours ago, AgroLaki said:

 

Hvala Miksa, za to smo se borili. Vivek vec pregovara sa Bolivudom da se snimi ekranizacija ovog neverovatnog poduhvata. 

Zvace se: "Od Vlade Nedoncica do Foksovog Plejofcica". 

A gde ti je i zahvalnica @Dracarys-u? Pogodio je da će Kingsi u playoff :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Videcemo, Baksi ipak igraju veoma ozbiljnu kosarku. Falio im je Midlton da osvoje titulu u prosloj sezoni.

 

Ja bih prognozirao Baksi-Sansi finale i hladnokrvnu osvetu Durenta.

 

Lejkersi imaju potencijal da dobiju svaku ekipu na zapadu, sem Sanse. Za njih mislim da imaju najveci level u ligi i mnogo bih se iznenadio kada ne bi osvojili titulu. Mogu samo povrede da ih sprece.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

 

Ma odakle ti to? 😛 Mislim može, ako se umuvate da igrate R1 protiv Denvera.

Pre svega zbog prijateljskog odnosa sa Mikijem, Delgadom i sa mnom, ali ipak vidimo da ne mozemo racunati na tebe dugorocno. 

 

Protiv Denvera se ne racuna, prirodno je da se stane na Bronovu stranu protiv bucka.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

Fav duo

 

 

Sacremento najbolji napad u istoriji kosarke.

 

Nikad vise igraca u istoriji kosarke sa preko 30+ppg ( dok ih barem polovina ima kriminalne sezone)

 

Svakakvi parizeri daju po 50,60,70+ poena poena na utakmici.

 

Neki bi rekli zlatna era kosarke a u stvari inflacija zahvltila i NBA smetlista...

  • Like 8
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Najbolje cemo da ih ispresavijamo kada Bron stavi prsten na palac. Tada GOAT debata nestaje.

GOAT debata je zavrsena 2011 godine koliko god vi pokusavali da gurate vasu pricu. 

 

Najgora era kosarke, sto kaze Lord svakakvi igraci daju 50,60,70 poena. Sakramento najpozeljnija ekipa u plejofu za sve je najbolji napad ikada. 

Mitchell 71 poen. Randle 57🤣🤣🤣

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...