Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

6 minutes ago, Miki28 said:

Debilcina sa svojim rotacijama. Najgori igrac ekipe ubjedljivo Malik, rupetina teska. 

I da da 5 trojki primice 30 poena preko njega.

Vrati ga sad u igru.

Kad se samo setim koliko su drugovi forumasi plakali kad ga je Denver poslao u Sotu za pik (pritom ni ne obracajuci paznju da bi otisao za dzaba 6 meseci kasnije jer nisu mogli da ga plate)

1 minute ago, Miki28 said:

Donra stvar je da nema nista od 6te pozicije tako da nek se spreme Nugetlije, ocigledno da se cilja 8 mjesto

Ako si gledao kako je sinoc Jokic ugurao loptu i DPOY Lopeza sve zajedno kroz obruc desetak puta i kako je Gordon cuvao Janisa, ne bih se radovao tome preterano.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ух, како рече Беверли љомбер Џејмсу да је мали. 

 

Не знам како бих се изразио, а да будем политички коректан, али волим кад Лејкерси изгубе. Simple man

 

Edited by Big Ticket
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Radalek said:

Kad se samo setim koliko su drugovi forumasi plakali kad ga je Denver poslao u Sotu za pik (pritom ni ne obracajuci paznju da bi otisao za dzaba 6 meseci kasnije jer nisu mogli da ga plate)

Ako si gledao kako je sinoc Jokic ugurao loptu i DPOY Lopeza sve zajedno kroz obruc desetak puta i kako je Gordon cuvao Janisa, ne bih se radovao tome preterano.

A ko ce u Nagecima da cuva AD? Gordon ce biti na Bronu. Jokic ce da se cuva faulova po svaku cenu.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Dracarys said:

A ko ce u Nagecima da cuva AD? Gordon ce biti na Bronu. Jokic ce da se cuva faulova po svaku cenu.

Gordon je na AD, KCP je na Bronu, kao što je večeras bio Karuso.

Vidiš li ti kako Lejkersi brane trojku i sa tom odbranom se radujete jednoj od najboljih šuterskih ekipa. Da ne pričam da nema ko da čuva Jokića.

Ovi Lejkersi nisu bolji ni od Minesote , pa ni od Bulsa i treba neko da ih se plaši.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milos 3.14 said:

Gordon je na AD, KCP je na Bronu, kao što je večeras bio Karuso.

Vidiš li ti kako Lejkersi brane trojku i sa tom odbranom se radujete jednoj od najboljih šuterskih ekipa. Da ne pričam da nema ko da čuva Jokića.

Ovi Lejkersi nisu bolji ni od Minesote , pa ni od Bulsa i treba neko da ih se plaši.

 

Bit ce mi uzitak kad ovi Lakersi posalju masnoguzog da stuce gajbu Jelena na raftignu na Tari :default_coffee:

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Više ne priželjkujem DEN-LAL u R1

 

spacer.png

 

Sto? Taman ce da bude nekih konkretnih empirijskih rezultata.

 

Ovako ili onako, jedna od strana ce morati da pokusa govna koja su ostavljala na ovom topicu, and I am fucking here for it.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Horium said:

 

Sto? Taman ce da bude nekih konkretnih empirijskih rezultata.

 

Ovako ili onako, jedna od strana ce morati da pokusa govna koja su ostavljala na ovom topicu, and I am fucking here for it.

Bilo bi lepo, ali prvo je pitanje da li će LAL uopšte uspeti da uđe u PO, a drugo da li će Denver da završi prvi na zapadu 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Horium said:

 

Sto? Taman ce da bude nekih konkretnih empirijskih rezultata.

 

Ovako ili onako, jedna od strana ce morati da pokusa govna koja su ostavljala na ovom topicu, and I am fucking here for it.

 

Malo me je smorila atmosfera na topicu, a nemam energije ni znanja da doprinesem s obzirom na to da u poslednje vreme više gledam EL nego NBA. Nije mi ni do tatisanja na relaciji DEN-LAL u 4 toma (minimum 4 tekme) 😄 

 

Match-up Jokić i AD mi je svakako zanimljiv jer mislim da izvlače najbolje jedan iz drugog i da je AD žešće potcenjen.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...