Jump to content

Euroleague fantasy challenge 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

Meni se svidja to sto je jako dinamican. Za razliku od drugih gde pre kola napravis transfere i to je to, ovde imas posla i u toku kola. Plus veliki faktor rizika i kocke sa indeksima, sto donosi veliko uzbudjenje. 😃

 

Jeste da je sansa da propustim deadline za izmene izmedju dva dana ogroman, kao i sto mi se desavalo, ali u time je car igre.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Sector said:

Meni je i dalje onaj stari fantasy mnogo bolji i smara me ovo sa rezervnim igračima ali ajde, igraću.

Slažem se. Plus mi je ranije bila taktika da jurim u startu jeftinije igrače pa da ubodem i da im skače cena. Onda se napravi prilično dobar budžet. 

Sad nema tog kumulativnog rasta i pada vrednosti igrača, već je svako kolo nezavisno od onog prethodnog što je meni malo bez veze. 

Igrač male cene treba da izdominira 15 utakmica u nizu da bi dostigao neku iznadprosečnu. Isto tako, ko je skup u startu, dobre su šanse da će ostati takav do kraja sezone. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@uvrnuto


Moze i meni kod, planirao sam danas da napravim tim. 
Elem, s obzirom da jedan igrac moze tri tima da napravi, jel za ovu VOX92 ligu imamo neka pravila u smislu jedan igrac = jedan tim, ili mozemo sve timove da ubacimo (naravno ukoliko budem imao inspiraciju da pravim vise timova :classic_biggrin:).

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Klipan said:

@uvrnuto


Moze i meni kod, planirao sam danas da napravim tim. 
Elem, s obzirom da jedan igrac moze tri tima da napravi, jel za ovu VOX92 ligu imamo neka pravila u smislu jedan igrac = jedan tim, ili mozemo sve timove da ubacimo (naravno ukoliko budem imao inspiraciju da pravim vise timova :classic_biggrin:).

 

Na ABA igramo jedan tim jedan igrač, tako da i ovde važi isto. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

E sad kad bi neko otkrio misteriju kako rastu i padaju cene igrača, da li po proseku ili po zadnjoj utakmici kao prošle godine mogao bi da napravim neku taktiku.

 

edit: ako dobro gledam, samo zadnja utakmica se računa. Valjda je tako bilo i prošle godine, al nisam igrao.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

To je novo od ove sezone. Iskreno, ima i dobrih i losih strana toga. Nagradjuje onoga ko ubode nekog low price igraca koji odigra sjajnu utakmicu, ali isto tako su moguci velike oscilacije usled jedne lose partije. Sama formula nije nigde objavljena.

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje na konto ovoga sto pricate, jel moguce u teoriji da ukoliko ekipa pokida kolo zbir njihovih cena odnosno ovih kredita bude preko 100? Iz mog iskustva vidim da to ide jedino u minus, ne znam samo do koliko kredita taj minus moze da gura.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...