Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

Vidi se da je Ivanovic dotjerao koliko toliko ekipu,jedino sto bih ja volio je da je recimo zadnjih 3 minuta stavio Kuzmu,nema veze sto nema kod njih Koumadjea,da probamo da imamo prednost u necemu.Znam da oni igraju brzo ali moze i Kuz 3 minuta trcat,i skakat

Link to comment
Share on other sites

E sada idu najbitnije cetvrtine da vidimo da li mentalno napredujemo ili smo tamo gde smo bili i sa Vladom.

 

Svidja mi se igra, samo je koncetracija nekih igraca problem. Ja da sam Lazic pravio bih se da ne postoji vreme u napadu i dodao loptu, ni slucajno sutirao. 

Martin radi neke jako cudne stvari, ne znam kako da to objasnim. 

 

Ako izadjemo u drugom kao u prvom poluvremenu postoji velika sansa da dobojemo. Ako izadjemo kao na nekim ranijim gostovanjima, onda nema šanse, logicno.

Link to comment
Share on other sites

Dušku je verovatno već sada jasno ko mu je iz ovog rostera neupotrebljiv. 

Ne može sve da ih odstrani...Dobrić i Lazić imaju taj ciganjski imunitet,

ali verujem da neće još dugo trošiti minute na Holinsa i Martina...pa i Holanda :smiley2:

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Samo nekako da ih usporimo u drugom, da se igrs na pozicioni napad i imamo neke sanse.

U napadu mora snaznije i strpljivije.Kad kazem strpljivije ne znaci da gledamo Vildozu kako prodaje driblinge i zalece se gore dole 15 sekundi i ne uradi nista 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Wingwalker said:

Dušku je verovatno već sada jasno ko mu je iz ovog rostera neupotrebljiv. 

Ne može sve da ih odstrani...Dobrić i Lazić imaju taj ciganjski imunitet,

ali verujem da neće još dugo da troši svoje poverenje i minute na Holinsa i Martina.

 

Pa nije se još ni vratio :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Čvarkov said:

 

Pa nije se još ni vratio :classic_biggrin:

 

uhhh...bude što biti mora...:classic_biggrin: ne izlazi mi iz podsvesti od onog dokumentarca...

greota da zijani po klupama tamo nekih Makabija.

sve ok...ima on prilično ograničenja u napadu ali ova tekma je pokazatelj u kom smo segmentu najbušniji.

jako teško ili nikako pokrivamo šuteve spolja timskom odbranom...ispadamo iz karusela na dva dodavanja.

Edited by Wingwalker
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...