Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

1 minute ago, suptil said:

Nije Asvel los nego je Ivanovic dobar trener. Stice se utisak da bi Asvela resio i prethodni trener. Cisto sumnjam u to. Ozbiljna prednost na poluvremenu. Kvalitetan trener ovu prednost ne ispusta do kraja meca.

Odbrana je svakako na mnogo boljem nivou, ali ovo sto asvel igra je smešno: 0/9 za tri, 30% šut za dva poena. To ne može samo rezultat dobre odbrane da bude. 

Link to comment
Share on other sites

Energija i agrrsivnost na nivou, Dusko rotira, ali su mu rotacije kao i petorke na terenu smislene.

 

U napadu se cesto pogubimo, ima tu jos dosta prostora dok ne nalegne.

Odbrana odlicna, mada i Asvel daje dosta prostora za tako nesto

 

Iznenadjenje mi je koliko ovaj Fal moze da igra

Edited by dzakala
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milko Miller said:

Odbrana je svakako na mnogo boljem nivou, ali ovo sto asvel igra je smešno: 0/9 za tri, 30% šut za dva poena. To ne može samo rezultat dobre odbrane da bude. 

To za sut mozemo da kazemo na kraju meca ako u drugom ispale deset trojki i udju 2. Ucice i njima vezani sutevi sa distance... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sam B said:

Bukvalno ništa sudije nisu ni na našu štetu ni u našu korist odsvirale.

 

Nesvirani faul Holanda na centru posle koje Asvel gubi loptu. licna Tajusu u napadu, nesviran faul nad igracem Asvela koji je odleteo u aut kod nase klupe. Ovoga se secam, mislim da je bilo jos toga. 

 

Mislim, ne bunim se, samo da potraje.

Link to comment
Share on other sites

solidno poluvreme, ali ne i odlicno kako se mozda da zakljuciti po rezultatu

asvel bas los, nema ko da kupi kos kod njih

mi standardno sa nekim idejama u napadu koje ne prolaze i nemaju igraci taj kvalitet da iznesu neka resenja

ali vrlo dobra energija u odbrani + domaci parket donose prevagu

 

mislim da su ove tupave ideje sa svakog drugom loptom na bentila dole nasledje koje je ivanovic dobio

ne verujem da ce njemu to biti go-to akcija

nedovic/dobric i dalje van forme, tu imamo neki prostor za rast u narednom periodu

 

martin/holand jbg deluju kao visak, uz vec prezaljenog bludnika...koji ce da uzima svoju kinticu naredne 2 godine u civilu

njih dvojica out, luvavu/ilic in pa da se sibamo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...